Napierśniki

[CIACH] ogloszenie w niewlasciwym miejscu. to juz trzeci przypadek lamania regulaminu przez uzytkowniczke, podczas trwania ogloszenia. przeczytaj regulamin.  😤
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnpmod.gif[/img] nagminne lamanie regulaminu
Forta ma Prestige  😎
A ma ktoś może ten HKM? Też zastanawiałam się nad tymi napierśnikami i bardziej by mi pasowały ciemniejsze gumy niż zielone jak w daw-magu. Jak ten HKM jakościowo? Skóra fajna miękka czy sztywna?
Skóra w Daw-magu bez porównania lepsza jakościowo.
A jak z gumami w Daw-magu ?
Dobre
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
12 stycznia 2011 20:30
ja zamówiłam jednak daw mag tak jak polecaliście 😉
za kilka dni powinien być to zdam relacje 😉
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
13 stycznia 2011 15:13
Zaraz chyba dostane szewskiej pasji. Szukam i albo mam za duze wymagania albo nie wiem. Chcialabym napiersnik z gumami w roz. 2. z czescia do popregu tez gumowa. ma byc ciemnobrazowy z brazowymi gumami( ale niejednolite, z paskami) ze srebrnymi okuciami. I albo nie ma nic albo cena powala. Do daw-maga pisalam i napisali mi, ze gumy brazowe sa tylko jednolite.
a powiedzcie mi do czego służą te kółka poniżej tego "głownego" to przypinania tych pasków wytokowych? bo ja mam niżej jeszcze 2 mniejsze , do czego slużą? o jak tu
http://www.okser.pl/kentaur-napiersnik-skokowy-mons-p-4106.html
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
15 stycznia 2011 07:09
Jak wypadaja rozmiarowo napiersniki kentaur? Klacz raczej z tym mniejszych ale rozbudowana dosc.
domiwa Jaki jest wzrost konia? Jaki model masz na oku?

domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
15 stycznia 2011 09:58
Dramka, klacz ma 161, spojrz w moje posty tam beda zdjecia moze coz pomoga( te z dworu) 😉 Model to Rivas
Dramka ma 164cm i jest rozbudowana. Napierśnik prestige full mam na ostatnie dziurki. Obawiam się że cob będzie mały.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
15 stycznia 2011 10:40
O kurcze teraz mnie zagielas;/ Bylam prawie pewna ze brac coba skoro wiekszosc biore w tym rozmiarze ze sprzetu. Choc wiem,ze rozmiar rozmiarowi nierowny.  W sklepach na stanie go nie ma zeby jakos zmierzyc. Chyba ze ktos z was ma napiersnik kenatura rivas albo inny chociaz i moglby zmierzyc?jakies fotki na koniu?
...
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
15 stycznia 2011 14:49
Do tych kółek przypina się dodatkowy pasek idący nad kłębem. Napierśnik układa się wówczas dokładnie wzdłuż przedniej krawędzi łopatki. W zasadzie powinien być w komplecie



pytałam o to samo i dostałam taką odp 😉
..
Dramka ma 164cm i jest rozbudowana. Napierśnik prestige full mam na ostatnie dziurki. Obawiam się że cob będzie mały.


Ale Prestige w ogóle wypadają mniejsze niż inne.
domiwa ja bym brał coba.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
15 stycznia 2011 18:30
Puma zamowilam juz fulla. Z kilku wzgledow. Z fullem mam jakies pole manewru u rymarza gdyby okazalo sie za duze. W tej chwili mam coba i tez mam na ostatnich dziurkach choc to tani napiersnik mustanga wiec tez rozmiarowka pewnie dziwna.
"Ale Prestige w ogóle wypadają mniejsze niż inne"

Puma Też tak myślałam. Mam na ostatnie dziurki ale w tym sensie że mam napierśnik na min a nie na maks.  😉
W takim razie zrozumiałam inaczej  😉
domiwa kentaury wypadaja dosc duze ja mam fulla na mojego konia, 164cm wzostu ma, musialam dziurki dorabiac i paski troche wisza teraz.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
16 stycznia 2011 13:13
eh zamowilam juz fulla. wole miec pole manewru. bede skracac najwyzej. 😉
Domiwa Z jakiego sklepu? Ponieważ sklep HORSE HOUSE posiada artykuły KENTAURa w atrakcyjnych cenach  😉
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
17 stycznia 2011 07:12
Z oksera. W HH byly ciutke drozsze. W okserze jeszcze znizke mielismy. Najgorsze ze musze gdzies dokupic paski od wytoku pasujace do napiersnika. Musi byc ciemny braz ze srebrnymi okuciami.
Bez pasków?

Poprosze link  :kwiatek:
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
17 stycznia 2011 08:49
Myślę, że może być ciężko ze znalezieniem samego wytoku w kolorze brązowym i to jeszcze ze srebrnymi okuciami...
Najwyżej dorób u rymarza  😉
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
17 stycznia 2011 12:09
W najgorszym wypadku chce zamowic w Daw-magu ale nie wiem jak cenowo.
..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się