KOCHAM KINO :)

warto na Tamare mery? bo to wyprawa az do gdyni by byla 😉
cieciorka   kocioł bałkański
14 stycznia 2011 23:36
ja też się wybieram, mam nadzieję na dobrą, lekką zabawę.
Mnie rankingi mało interesują  😉 Bo oceniam film po obejrzeniu samemu, a nie na podstawie czyichś opinii  😀 Nie zauważyłam, żeby ktokolwiek wyszedł niezadowolony z filmu, wszyscy z uśmiechem na twarzy.

Na szczęście nikt nikogo nie zmusza do oglądania  😀
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
15 stycznia 2011 16:13
Black Swan zupełnie inny, dziwny. Podobał mi się, ale bez wielkiego wow.

Teraz koniecznie muszę wybrać się na Turystę 😜
No i w kolejce czeka jeszcze Harry Potter i Narnia 🙂
Narnia jak dla mnie dosc slaba, chociaz to glownie wina dubbingu a nie bylo wersji z napisami w kinie  🙄 za to Kaspian  😍
warto na Tamare mery? bo to wyprawa az do gdyni by byla 😉 

i bedziesz kupowac bilet? nie wierze :p
ciezko mi ocenic, takie o, lekkie i przewidywalne, ale bez wiekszych zachwytow...
nie bede mery, nie bede  😎
no, na skm ewentualnie bede..
ja turysty jescze nie widzialam, aczkolwiek na "weekendzie" tez sie wszyscy smieja, poza paroma osobami ktore wychodza w polowie mowiac ze "wiekszej pizd* w zyciu nie widzieli" 😀
jutro u mnie w cinema city premiera OCH KAROL 2 z sławami  😂 😂 zapewne bedzie wieksza komedia to wydazenie niz sam film, moze zalapie sie na zdjecie na pudelka!! :P

Poznaj moja rodzinke  w sumie sadzilam ze bedzie fajne, tak tez slyszalam, ale przeliczylam sie, pierwsze 2 czesci duzo smieszniejsze, gdyby nie był to sequel to bylby całkiem w porzadku jednak spodziewalam sie wiecej znajac poprzednie czesci.

Mr. Nobody bardzo mi sie podobał, ale nie bede udawac - nie do konca raczej go zrozumialam. Ale bardzo ciekawy film, zupelnie inna koncepcja niz to co mozna zwykle zobaczyc w multiplexach.

A co sadzicie o Megamocnym ? Zanim wszedł sadzilam ze bedzie to cos fajnego, a teraz jak widze momenty, koncowke to wyglada na potworne. Mam racje?
polecicie mi jakąś komedie romantyczną moze byc lekka i przewidywalna ale nie nudna i nie do popłakania  😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
22 stycznia 2011 21:38
Nav oj nawet nie gadaj!  😜 Z resztą, ja głównie dla Kaspiana idę 💘 😁

Byłam na "Turyście" i bardzo mi się podobał, choć to nic 'górnolotnego'. Ale fabuła ciekawa, no a Johnny Deep... to po prostu Johnny Deep 😍

No i ostatnio "Black Swan" - ciekawa jestem, czy Natalie dostanie nominację do Oskara za tą rolę. Czytałam z nią wywiad w jednej z gazet - przygotowywała się już pół roku wcześniej, im bliżej kręcenia filmu tym dłużej ćwiczyła, po 8h dziennie. Nawet gdy złamała żebro nie pozwoliła zastąpić się dublerką. Jej gra aktorska jest niesamowita. Z resztą Thomasa Leroya równeż, facet powalił mnie na kolana.
Film sam w sobie dość specyficzny, inny, ale przez to bardzo mi się podobał, ma to drugie dno, według mnie.

edit: już we wtorek poznamy nominacje! 😀
tu pierwsze typy: Oscary 2011

Swoją drogą uwielbiam dowiadywać się o filmach, że dostały nominację/nagrodę zanim pokażą się w Polsce w kinach 😵 Tak jak np. Fighter z Christianem Bale'm.
Uwielbiam go, to fantastyczny, utalentowany aktor. No i co jak co, ale nie można mu zarzucić nie przykładania się do roli...
Życie za życie (Life of David Gale)- właśnie skończyłam oglądać, na prawdę dobry film. Zakończenie powalające.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
23 stycznia 2011 12:13
Ok, ktoś oglądał takie filmy jak:
- Welcome to the Rileys
- The Messanger (W imieniu Armii)
- The Boys are back (Moi chłopcy) - z Clivem Owenem

Zaopatrzyłam się w nie na lot do NYC 😉 + parę perełek, mam nadzieję, że się nie zanudzę 😁
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
23 stycznia 2011 13:37
emade
Widziałaś "Dziewczyna mojego kumpla"? Moim zdaniem nie jest typowym romansidłem 😉
Mam ostatnio fazę na przewidywalne, lekkie filmiki, sama szukam czegoś nowego.
Rzadko chodzę do kina a w komputerze nie lubię ogladać filmów.
No i mam zaległości.
Dziś w TV "Avatar" . Tyle było szumu o ten film. Ogromne rozczarowanie.
Przy takich środkach technicznych można było już zamówić jakiś ciekawy scenariusz.
Inny niż -każdy film o kolonizacji ziemi Indian przez blade twarze. No "Tańczący z wilkami" jako żywo.
Tylko tak bohater nie był niebieski.
Ogólnie- nie podobało mi się. Nudziło. Przypominało reklamę Orange,
Jestem za stara na takie filmy. Wyrosłam. Koniec.
Mr Nobody-fantastyczny, dosc przybijajacy... jestem obecnie klebkiem nerwow, zzera mnie stres, a film pochlonal mnie tak, ze chociaz te 2 godz nie myslalam w ogole o moich problemach (szkoda tylko ze po wyjsciu z kina wszystko wrocilo). Uwielbiam takie zagmatwane filmy, tak oddziałujące na wyobraznie i psychike, takie motywy ze snow...ach 😉 polecam
emade, zaręczyny po irlandzku? Całkiem fajny, trochę wyspiarskiego humoru 😉
Aż głupio pytać ale czy mogłabyś mi kasska w skrócie wytłumaczyć o co tam chodziło? Bo oglądałam już jakiś czas temu i nie ukrywam, że nie zrozumiałam.
A chciałabym 😉
Ramires,
ja nie bede sie zgrywac- tez nie do konca zrozumialam. Czy ten film da sie do konca jakkolwiek wytlumaczyc? Szczerze, to jeszcze nie spotkalam takiej osoby, a z paroma juz na ten temat rozmawialam  🤣
ukazane zostalo to, co sie wydarzylo naprawde, a takze to co mogloby sie wydarzyc, bo kazdy ciagle rozmysla 'co by bylo gdyby', fantazjuje, zastanawia sie, analizuje tak doglebnie, ze to wszystko moglibysmy opisac co do kazdego szczegolu, podobnie jak rzeczywista przeszlosc.

cytat, ktory mi sie spodobal
w życiu Nemo fikcja miesza się z rzeczywistością. Mało tego: poprzez obecność fikcji, rzeczywistość staje się równie fikcyjna. Realnie istniejący ludzie i rzeczy stają się obiektami żyjącymi wyłącznie w świadomości Nemo. Rzeczywistość jako taka zostaje więc zastąpiona przez hiperrzeczywiste obrazy.
Lov   all my life is changin' every day.
30 stycznia 2011 14:37
A co polecicie z tych dostępnych na dvd, jakiś kryminał, thriller, połączony z jakimś małym romansikiem? 😁 chodzi za mną coś takiego, ale nic nie mogę znaleźć...

Z kinowych bardzo mi się podobał "Turysta", lekki i przyjemny, Angelina jak zwykle super, a Depp zagrał takiego fajnego ciamajdę 😁
Lov, może bez wątku romansowego ale mi się podobała Wyspa tajemnic z DiCaprio, Green Zone z Damonem. Pierwszy to thriller, drugi kryminał.

Przed chwilą obejrzałam też Czarnego Łabędzia i jak dla mnie jedno wielkie wow!
Lov   all my life is changin' every day.
30 stycznia 2011 15:06
Mia, wyspę tajemnic widziałam, super 😉
Czarny Łabędź hmm, na moje trochę przesadzony 😉

JEszcze jakieś propozycje? 😁
A dla mnie bardzo klimatyczny film, no i ta muzyka ... mmm.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
30 stycznia 2011 16:03
Ja Czarnego Łabędzia widziałam wczoraj. Podchodziłam sceptycznie, po opiniach znajomych. Ale muszę powiedzieć, ze zrobił na mnie wrażenie, jak zwykle poryczałam się przy dźwiękach Jeziora Łabędziego.
Może nie jest to film wszech czasów, ale zostaje w głowie.
Król jest mega super! polecam z calego serca 🙂 i gra i zdjecia i muzyka i dialogi- po prostu wszystko godne polecenia!
Zgadzam się z mery. Niesamowity film  😀
Czy ktoś już oglądał 127 godzin?
nie ale ja czekam i jak bedzie w kinie to mozemy isc!
mr Nobody ja zrozumiałam tak, ze wszystko od chwili kiedy chłopiec biegnie za pociągiem nie dzieje sie naprawdę, to są poprzeplatane ze sobą różne jego historie w zależności od wyboru którego dokona. Wszystko się dzieje w takim momencie "zawieszenia" - zanim zapadnie decyzja. Dlatego na przykład na końcu czas zaczyna biec wstecz - bo decyzja zapadła.
uważam, że pomysł na film dobry, ale mnie momentami się troszke dłużył...

Czarny Łabędź, nie wiedziałam kompletnie czego sie spodziewać, i przyznam,że zrobił na mnie duże wrażenie.

Generalnie uwielbiam kino skłaniające do przemyśleń i przyznam, że oba te filmy takie były 🙂

Seksta   brumby drover !
01 lutego 2011 18:47
Strucelka bardzo lubie ":the boys are back" z Owenem- głównie ze względu na zdjęcia.....piękna Australia!! Film sam w sobie na początku porusza trudne tematy, bardzo dobrze mi się oglądało 😉
milosc i inne uzywki - jak ktos ma ochote na glupiutki lekki film - romansidlo itp to ten jest calkiem niezly w swoim gatunku 🙂 zreszta zwiastun doskonale oddje klimat
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się