100dniowka

galopada_ ślicznie!!
salto piccolo dziekuje  🙂

i jeszcze jedno z walca

szepcik sukienka z River Island, Carmen buty z Gino Rossi  🙂
galopada_ ślicznie wyglądałaś!
galopada, śliczna fryzura 🙂 Ja się nie mogę doczekać piątku ssesese ;]
galopada bardzo ładnie wyglądaliście!!  🙂
właśnie oglądam zdjęcia i zaraz może coś też dorzucę aczkolwiek nie wszystkie wyszły i jestem zawiedziona 🙁

edit. pierwsze lepsze, ja to ta po lewej 😉
galopada, bardzo ładna sukienka 😀


Wszyscy jak wracają ze studniówek, to mówią że było tak: 😜

Mam nadzieję, że za rok, po swojej, będę miała podobne odczucia.
Ale było świetnie u mnie 💃 😜 😜
Tyle, że kapela skończyła grać o 4 i wszyscy się musieli zwinąć.. Nie chciało się wracać do domu, oj, nie chciało.. 🙁
mnie wszystko dzisiaj boli. szczególnie szyja i stopy. ale warto było 😀 tak jak mówiłam, najpierw założyłam długą a koło 22 przebrałam się, jednak z powodu nieprzewidzianych komplikacji: zapięcie z tyłu rozpinało się jak tańczyłam. w obu czulam sie super, a tamta  była szalenie wygodna. i o dziwo nie ugotowałam się jakoś tragicznie w długim rękawie. po prostu w obu było mi i tak gorąco 😀
mogę się wam pochwalić walcem, którego wprawdzie nie tańczyłam, ale i tak jestem z nich dumna 🙂
(czesc z nauczycielami nie jest juz taka ciekawa :P)
mnie tez bola stopy bo nie mialam balerinek na zmiane.. ale trudno albo lans albo wygoda 😀 jesli o sama studniowke chodzi to poloneza nie zwalilismy. a potem to juz bez komentarza. mój partner nie umiał tanczyc ale uparcie ze mna uderzał na densflor. a co sie dorwałam do kogoś posiadajacego takie umiejetnosci to i tak nie potanczylam dluzej niz pół minuty bo ten jak sie narąbał to nikogo do mnie nie dopuszczał 🙄 uroczo
*Ciaja* śliczne buty! dawaj wiecej zdjec!

Aaaaa genialna studniówka! Lepszej sobie wymarzyć nie mogłam!  😜 Zaraz ogarnę jakieś zdjęcia to i siebie pokażę 😉.
galopada_ śliczna sukienka 😉

edit: ja jestem 2 od lewej 😉



I polonez z dyrektorem  😁



A teraz zmykam się szykować na kolejną  💃
breakawayy, galopada_: Wyglądałyście zjawiskowo! 😉

Moja studniówka już za tydzień, i w samą porę stwierdzam że nie jestem zadowolona z mojej sukienki, jednak po pierwsze za mało czasu, po drugie zbyt dużo na nią wydałam, żeby teraz coś zmieniać 🙄
urywki naszego poloneza

galopada dzięki :kwiatek:
a te wasze tańce super wyglądają 😀
i jak fajnie jak wszyscy razem!

ja dziś cały dzień jestem na maksa śpiąca,  w kościele prawie w ławce usnęłam  😂
zaraz poszukam jakiś fajnych zdjęć bo muszę pochwalić się wystrojem sali  :P


Ciaja, pięknaś!  😜 super wyglądałaś!
breakawayy, jaka sukienka, obłęd  😀
karolinaaa , chestnut0 dzięki  :kwiatek:

A ja znalazłam jeszcze takie, lans jak się patrzy  😎



I polonez pokazowy:



Aaa już nie mogę doczekać się zdjęć od fotografa!  😜
hyyh u mnie było bosko !!!!!!!  😅 😅 😅 😅 😅 😅
😍 😍 😍 😍
no więc przeglądam, przeglądam i nic sensownego nie mam do wstawienia :P
czekam na fotki od fotografa, tymczasem łapcie takie:



i jakieś z tańca wygibańca:

no i z wywiadu za który się wzięłam nie wiadomo po co ;/ teraz bede przechodziła męki oglądając to na płycie  🤔wirek:
ja z najbardziej ogarniającym przedstawicielem z komitetu i jednocześnie twórcą napisu, z którego jesteśmy bardzo dumni


karolinaaa ojej dzięki  😡



ja też świetnie się bawiłam 😀 😀
Agaleon, *Ciaja*, breakawayy, galopada_ - wow! wszystkie przepięknie wyglądałyście! 😉 😍
moja studniówka tez świetnie! Mieliśmy rewelacyjna salę, super catering, muzyka tez taka, że wszyscy się bawili, po prostu było fenomenalnie 🙂 No i fociszcze z poloneza 🙂 (sukienka była do kolan)
Dzisiaj kolejna próba poloneza. Nie wiem kto to układał bo jak mamy dwie grupy na sali (po dwóch stronach) to każda robi zupełnie co innego i wszystko wszystkim się myli  🙄
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 stycznia 2011 17:19
Odpisz a u nas są dwie tury poloneza. Wszystko fajnie tylko że:
1) w jednej jest z 30-40 par a w drugiej 20
2) część chłopaków tańczy w obu grupach, które to mają się na koniec połączyć więc dziewczyny z grupy która ma "dojść" będą musiały na szybko szukać w okół siebie innej laski bez partnera żeby iść w jakiejkolwiek parze <--- będzie się działo 😁
U nas w jednym miejscu magicznym sposobem dziewczyny zamieniają się miejscami z facetami i to nasza sprawa żebyśmy się zamienili znów bez chaosu  👀
Czara   Marzenia się spełniają.Przez kilka miesięcy w roku
17 stycznia 2011 17:48
Super sukienki dziewczyny!! Jak je oglądam to dziwnie się czuje bo miałam długą, a tu widzę wszystkie krótkie  😀 Oczywiście u mnie też było super, tylko że do teraz chodzić nie mogę tak mnie nogi bolą  😡 I żeby nie było to też się pochwalę jak wyglądałam  😀 Ja cała+ fryzurka z tyłu  😀
yga   srają muszki, będzie wiosna.
17 stycznia 2011 20:15
Ciaja- ślicznie wyglądałaś i bardzoś ładna!
Agaleon-jaki makijaż  😜
yga wiem, trochę mocny :P
a z włosami to nic nie robiłąm XD bo ani wałki ani lokówka nie chciały ich zakręcić XD 
XD Więc zostawiłam swoje naturalne 🙂
yga  miło mi bardzo, dziękuję :kwiatek:
neśka  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się