Farmerama.com

Jeśli ktoś potrzebuje sąsiada to ja mam dwa wolne miejsca  🏇 .Wróżka.
Znów potrzebny sasiad... 👿    Vuko90
Ja uroczyście ogłaszam, że w końcu udało mi się zbudować wszystkie fabryki  😅
Potrzebny sasiad Drapacz
ushia   It's a kind o'magic
09 stycznia 2011 16:38
Ja uroczyście ogłaszam, że w końcu udało mi się zbudować wszystkie fabryki  😅

Na bahamaramie te?
Mnie brakuje tego durnego lapacza do papuzich pior  👿
Bischa   TAFC Polska :)
09 stycznia 2011 17:14
Ushia mnie dwóch młotków, łapacza nie wiem gdzie nie wiem jak dostałam na początku od razu. Słoniową fabrykę już masz?
Ushia a gdzie tam!  😁
Ja mam jeszcze mile niewylatane a bahameramy na oczy nie widziałam 😉
ushia   It's a kind o'magic
09 stycznia 2011 23:16
Nie mam sloniowej, jeszcze sloni nie mam, bo ciagle zapominam o wyspie i mi chwasty rosna 😉
ushia   It's a kind o'magic
11 stycznia 2011 20:14
Potrzebuję ładnie grającego sąsiada 😉
Nick: Sekator
poziom 73
Mi się sąsiad wykrusza to poszło zaproszenie - poziom 66 🏇
co to z tymi bobrami nowa zagroda jest bo ja tego nigdzie nie widze?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 stycznia 2011 12:06
Co to za ufoki wypadają z pól?

edit:
Już wiem 😀
Bischa   TAFC Polska :)
12 stycznia 2011 15:22
Ja aż podskoczyłam jak takie cuś mi wyskoczyło 🤣 😁
Jakie uprawy trzeba zdawać ufoludkom? Ja przeszłam słonecznik i czekam, bo nastpępne jest 30 ufoludków, a brakuje mi 9 , więc na następnym poziomie co będzie tzreba zdać i ile?
http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=348530 Tu masz info jesli chodzi o ten event 🙂
Jesli ktoś ma miejsce to przydaliby mi sie sąsiedzi. .archeo.  :kwiatek:
Jakie uprawy trzeba zdawać ufoludkom? Ja przeszłam słonecznik i czekam, bo nastpępne jest 30 ufoludków, a brakuje mi 9 , więc na następnym poziomie co będzie tzreba zdać i ile?


Następnie jest 30 krów. Potem kolejne ufoludki.
Ktos wie co potem?
Po krowach już do końca ufoludki, 50 i 60 😉

Jak wam idzie?  😀
Ja mam już 50 ufoludków na +50% PD ale czekam aż mi zbiory urosną żeby jak najwięcej wykorzystać te 24h. Ogólnie to wydaje mi się że po tych świąteczno-sylwestrowych eventach które dla mnie były zupełnie nieudane ten jest bardzo fajny - do przejścia i  nagrody fajne 😍
eee to do kiedy ten event?? widzę już, że do 18.01
do 18.01
dzisiaj 2x PD z pól
chciałby może sie ktos zajac moimi dwoma farmami od dzis wieczorem do środy chociaż ? 🙇
moze mi ktos wytlumaczyc o co chodzi z tym ufo? zakonczylam zadanie i po kazdym kliknieciu w radar mi ufo po farmie lata, cos sie z tym robi, czy ono tak o se lata?😀
tez wlasnie nie umiem wykminic po co mi to lata...
Bischa   TAFC Polska :)
18 stycznia 2011 12:37
35 ufoludków mi brakuje do końca ostatniej misji 😉 Event trwa do 23:59. Rano niestety wyskoczyło mi tylko 4 ufoludki (zawsze wyskakiwało na raz coś koło 15 po nocy 🤔 ) więc się wkurzyłam.
a mi dzis wyskoczylo cos kolo 50 dlatego udalo mi sie skonczyc ale za to na drugiej farmie nie skoncze na pewno bo jeste dopiero przy 40
A ja ewent skończyłam w niedziele rano i aktualnie mam 134 ufoludków 🤔wirek: szkoda że prezen 🙄ty tak nie leciały
ja tez mam problem, bo ukonczylam go juz 3 dni temu i teraz mam tyle ufoludków ze nie wiem co z tym robic😀

a ufo lata i lata non stop.. ^^
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 stycznia 2011 22:44
Dopiero teraz zauważyłam, że jednym z kupujących jest Justin Bober 😀 Na początku myślałam, że Bieber 😀
Kami   kasztan z gwiazdką
18 stycznia 2011 22:56
Za każdego ufoludka nadprogramowego będzie 100PD  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się