Końska rewia mody cz. V (2011)

Anderia   Całe życie gniade
16 stycznia 2011 21:31
Aaa lightblue i milka  😍 jeszcze je zdobędę 😁
wątek zamknięty
natt92 Wszystkie komplety śliczne  😅
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 stycznia 2011 21:42
dzisiaj przywiozlam milke do stajni to nawet moje ukochane dziewczyny w stajni juz stwierdzily ze jestem nienormalna.... potrzebuje jeszcze jednego szmatoholika żeby nie czuc sie samotna...... NIRV jak tam plany studiowania we Wro? 👀

we Wrocławiu było dzisiaj + 17 stopni w sloneczku, było cudownie! niestety fotografa zabrakło 🙁
wątek zamknięty
Zairka, u mnie już się przyzwyczaiły  💃

a co do mojego studiowania... jutro muszę podzwonić tu i tam i może, może  🏇
wątek zamknięty
Zairka, jak my byśmy znalazły sie w jednej stajni to już wogole do psychiatryka by nas wyslali 😀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 stycznia 2011 21:52
nirv myslalam ze u mnie też 😉

Fanga zapraszam do Magnic, złączmy siły 😀iabeł:
wątek zamknięty
Widzieliście za ile pójdzie petrolowy dralon ze starej kolekcji?  😲
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=120670082970&ssPageName=STRK:MEWAX:IT
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
16 stycznia 2011 22:27
Dla mnie ogółem dralony są strasznie drogie. Za drogie. Ja bym nie dała sklepowego 350-400 zł, a co dopiero tych 150 euro 🤔wirek:
wątek zamknięty
Ja też. Ani pasów nie ma, sukienka, w szyji ze szerokie. Tylko czasem wzór maja kuszący te ze starszej kolekcji. Te nowe jakieś dziwne ceraty od babci ze stołu  😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
16 stycznia 2011 22:37
Ja bym się starała jak by to był M może L ale że XL to nie ma szans - sle to najpiękniejszy dralon jaki zrobili <3

Fajnie by było gdyby jeszcze taką kolekcje wypuścili  😍
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 stycznia 2011 22:49
Ja dralony też kupuję dopiero jak Equishop przeceni je o 20%. W życiu nie dałabym blisko 500zł za dralon 🙂

Ostatnio przeczytałam, że w kolekcji wiosna/lato ma być żółty-jagoda i szary-różowy. Ktoś to jest w stanie potwierdzić? Były jeszcze jakieś przecieki?
Z zimowej kolekcji mam już wszystko co chciałam (2 pady, 2 komplety owijek, 3 derki, kantar i uwiąz) i teraz chciałabym zaplanować budżet na kolejne miesiące uwzględniając wiosennego eskadrona 😀
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
16 stycznia 2011 22:52
O to bardzo fajne kolorki 🙂 uwielbiam siwe w jagodowo-hortensjowych kolorach - tylko mam już dralona lavendera

No zobaczymy ile mamy miesięcy do nowej kolekcji?
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 stycznia 2011 22:54
oby sie potwierdzily takie przepowiednie, abrdzo by mi do gustu trafiły 😜

edytka fajnie masz! ja w przerwach na nowe kolekcje poluje na stare rarytasy za granicami 😁
wątek zamknięty
Ostatnio przeczytałam, że w kolekcji wiosna/lato ma być żółty-jagoda i szary-różowy.


jestem za! ostatnio pozbyłam się fioletów, szarości nie mam, więc chętnie nadrobię takie zaległości ;p
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 stycznia 2011 23:11
Mnie stare kolekcje nie kręcą, całe szczeście. Nawet gdyby się na ebayu pojawiło coś z gelb-toffee, to by szkoda mi było licytować. Wolę zaplanować kolejne pół roku i odkładać co miesiąc jakąś kwotę żeby potem zgarnąć wszystko z nowej kolekcji za jednym zamachem  🙂

Chciałabym, żeby ten żółty-jagoda okazały się prawdą. Tylko mój portfel popełniby chyba samobójstwo  😁

Rok temu znaliśmy nazwy kolorów już na początku lutego, mam nadzieję, że w tym też tak bedzie.


W Anky webshopie można kupić kantary ze starych kolekcji
[[a]]http://www.ankywebshop.nl/Products.aspx?CurrentCategory=&CatCode=HALTERS&SelectedCat=%7CHORSEWEAR%7CHALTERS%7C&SearchText=&SubPage=True[[a]]
wątek zamknięty
żółty-jagoda i szary-różowy brzmią baaaardzo obiecująco🙂 😍
wątek zamknięty
A wiecie może kiedy możemy się spodziewac nowej kolekcji?  🏇
wątek zamknięty
Monny   bez odbioru .
16 stycznia 2011 23:35
Chyba w marcu
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
17 stycznia 2011 06:12
Jakby był szary z różową lamówką, to przepadłam  😉 Tylko ciemniejszy szary, coś jak fango
wątek zamknięty
ooo to może z prezentem od revoltowiczów się wstrzymam do nowej kolekcji?  😜 😜
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
17 stycznia 2011 07:58
Żółty z jagodą byłby absolutnie przeboski  😍 Oj, ciężko widzę moje finanse w marcu  😵
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
17 stycznia 2011 08:13
ja bym sie skusiła na ładny żółty no i na pewno na szary  😂
wątek zamknięty
ciekawe jak dralony beda wygladac  😀iabeł:
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
17 stycznia 2011 08:27
ooo to może z prezentem od revoltowiczów się wstrzymam do nowej kolekcji?  😜 😜

to tez mój plan 💃
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
17 stycznia 2011 08:31
Już się nie mogę doczekać ! 🙂 trzeba odkładać kasiore  i mieć dobre układy z mamą to może więcej cudeniek wpadnie w moje łapki 🙂
wątek zamknięty
o nie nie nie! Tylko nie żółty z jagodą i szary z różowym! Mam nadzieję, że to tylko plotki
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
17 stycznia 2011 08:52
Forta-no coś ty?to wymarzone kolory dla naszych rudych facetow  😁
wątek zamknięty
No mi też się wcale te kolory nie podobają, oby były inne. Na razie jest jeszcze z 50 innych czapraków ze starych kolekcji które mogę nadrabiać jeśli mi się nowa kolekcja nie będzie podobać 🙂
wątek zamknięty
A dla mnie te kolory byłyby genialne 😜
Dzionka jak tam, była przymiarka greena? 😉
wątek zamknięty
a dzisiaj do mnie doszedl komplet euro star rosa-umbra-creme <33
mam nadzieje, ze bd ladnie na rudej wygladac!
A tym czasem... powiecie mi co to za kolekcja?
tak btw, jak robilam rudej dzisiaj foty to sie wywalilam na lodzie i w locie zrobilam fotke. (to drugie). hahahahah  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.