Olsztyńscy voltowicze

jeszcze 25 jedzie spod alfy pod real 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
18 stycznia 2011 18:27
Pisałam o 25 😉
i ciagle zmianhy milo by bylo jakby jutro ktos do hipnozy wpadl na jakies spiewy tance
Allexandrato kiedy powtórka xD?
Parolowa jutro będę ja, Lidka,Ula i mam nadzieje,ze Ola 😉)
oj dziewczyny cieszy mnie to bardzo czuje z ebalety bedzie gruby
heh Agus powtorka  jak tylko pozbede sie zakwasow  😂 nadal boli mnie brzucho,tylek i uda  😁  taki ze mnie "sportowiec" ... juuupi juz nie moge sie doczekac  😅 :kwiatek:
alexandra a ty kochana poki nie jezdzisz to rusz cztery litery na baleciki do mnie z dziewczynami 🙂
ahahaha a wiesz ze musze!!! dzisiaj odpada niestety bo jutro od rana kilak spaw do zalatwienia i z rana musze byc na chodzie! ale moze w nastepnym tyg??? jak dziewczyny beda szly to ja z mila checia  🥂
alleXandra bedzie nam bardzo milo za kare jako karniaka pierwsza sppiewasz wiec szybko pij trzy zimne 🙂
ja się dołączam ale w przyszły weekend  😜
hej 🙂 szukam chętnego do pomocy przy koniach w ferie heheheh chodzi głównie o luzakowanie, focisze itp. 😉 stajnia w Kieźlinsach jakby kto nie wiedział heheh 🙂
ilovegerman ja bym się zgłosił , ale dzisiaj dostałem propozycję .  💃 Strasznie się cieszę .  😁
ilovegerman bys sie wstydzila z jednym koniem luzaka szukac  😉  😁 jeszcze w ferie jak masz wolne hihi  😜
a ja biedna jak mialam 3 konie w kortowie to we wtorki i czwartki siedzialam od 15 do 20.30 i nikt nie chcial mi luzakowac hahaha...
parolowa ja z mila checia karniaka walne ... ale do spiewu to mnie nikt nie zmusi hahaha 😂 chyba ze sama jak w wannie bede i nikt mnie nie uslyszy  😁
spiew moze zostawie Lidce na karaoke  😅
silver udostepnisz kunia w poniedzialek na 15 min? :kwiatek: bo zakwasy coraz lzejsze 🏇
ja też nie mam luzaka 🙁 a przydalby sie czasem nie powiem hehe
** alleXandra ** aaa udostępnie  😀
Prestige jaką propozycje  🙂?
o jaaaaaaaaaaa super silver  😅 😍 tylko najpierw go wymeczysz na maxa hihi zeby nir misl glupivh mlodzienczych pomyslow  😁
po pierwsze nie mam jednego konia, tylko 2 helouuu? 😀 a po 2 prestige pracuje u magdanika od dzis 😀 xdddddddd
ilovegerman to tak zwana rozpusta w bialy dzien hihi  💃
dobra ide do wanny i sie wyszykowac i spadam na  🥂  😅
pff ... ilovegerman . 😀 Tak , będę luzakiem magdanika i się z tego powodu cieszę .  💃 Dzisiaj było fajnie .  😉
to co kochane w srode poprawka z baletow mam nadzije ze na dluzej i wieksza ekipa 🙂 licze rowniez na iszke i jakca :P
ja ja ja bym chciala!! ale na razie leze chora w lozku : (
parolowa, ja bede na pewno, w koncu ferieeee!!! fuck yea. 😀
no licze ze lidzia ze szrekowymi bartkowymi i romanowymi beda bankowo a nie ukrywam ze jak iszka i jacek i karola nie wpadna to sie zfochuje licze tez na alaexandre moniczke i freske i na cala reszte calej konskiej ekipy obecnosc obowiazkowa!!!!
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
22 stycznia 2011 19:03
Oooooooooooo zmiana planu, jednak bede w srode najwyzej wezme kacowe w pracy🙂 🥂 ASIUUUUUUUUU, szykuj mikrofon 🏇
o jaaa!! jacek widzimy sie w srode w takim razie... nie moge tego przegapic!!!! 😁
szkoda, że to w środe bo chętnie bym się podłączyła... ale w czwartek walka z egzaminem mnie czeka więc trzeba mieć otwarty umysł. Ale życzę udanej imprezki  🏇


Kurde takim to dobrze co to w tygodniu mogą imprezowac
no ja to mam najdluzsze wakacje w swoim zyciu 😅  5 miesiecy wolnego hihi 😁 glupi to ma zawsze szczescie  😂


no właśnie, głupi  😁
hehehe mikrofy czekaja 🙂 musze jakies nagrody wymyslec albo cos 🙂 oj az nie moge sie doczekac czyli sroda hipnoza dawne invitro tzn pod feta start godzina 20😲0 kto nie przyjdzie ma w oko 🙂 mozna przyjechac konno hahahaha
akzzi to chodz na dwie godzinki wpadaj🙂 zapraszmay kazdy koniarz mile widziany
prosze edytowac posty!   👿
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
23 stycznia 2011 13:24
Ja niestety też odpadam ale życzę wszystkim udanej imprezy  🥂
No i muszę "się pochwalić" dziś nad ranem urodził nam się pierwszy źrebol  w tym roku  😅 z niecierpliwością czekamy na kolejnych 14  💃
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się