Kto/co mnie wkurza na co dzień?

Mnie wkurzają niektóre (podkreślam - niektóre) kobity z wózkami dziecięcymi. Ok, rozumiem, że to trochę ciężko, pchac dzieciątko, jeszcze pewnie targac zakupy, sama, jak widzę, że młoda mama morduje się z drzwiami, to jej pomagam otworzyc, ale... do jasnej Anielki! W tym tygodniu jedna prawie mnie przejechała, druga walnęła wózkiem, a trzecia, jak mnie zahaczyła czymś ostrym, to teraz mam na nodze gigantyczną szramę 👿 Właśnie wkurzają mnie paniusie typu "patrzcie na mnie, ja mam dziecko, a ty nie, więc jesteś zerem, więc z drogi baranico!" Do tego te trzy panienki na bank nie miały jeszcze osiemnastki ( na Wyspach to norma jakaś 🤔)
Anderia   Całe życie gniade
18 stycznia 2011 20:57
ikarina szpan dzieckiem i poniżanie ludzi bezdzietnych?  🙄
Mnie wkurzają ustawy oświatowe. Co jedna to głupsza. Np ta o projektach w czwartym dniu egzaminów gimnazjalnych, pech chciał że funkcjonuje od mojego rocznika 👿
kodusiowata, oj, przyjechałabyś do mojej miejscowości, pogadałabyś z paroma "mamusiami", zobaczyłabyś, jaka tam jest rzeczywistośc. Po rozmowie z taką jedną (nota bene 16 - letnią) szczeka, ręce, nogi... wszystko mi opadło 🤔
ikarina, nas ostatnio w autobusie baba objechała od góry do dołu, że mamy się jej o wózek nie opierać! W autobusie jak w puszce z sardynkami, a ona ustawi się na samym środku, tuż przy wejściu i ma pretensje, że jej ktoś dotyka wózka. Taki problem stanąć przy ścianie albo wejść drugim wejściem?  🙄
kodusiowata, dlatego się cieszę, że już mam testy za sobą - z tego co słyszałam, egzaminy mają być podzielone na bloki a'la matura, a nie tak jak dotychczas wymieszane w jednym zadaniu wiadomości z fizyki, chemii i matematyki.  🤔wirek: Poza tym jest jakiś pomysł, według którego nie powtarza się np. historii w każdej szkole od nowa, tylko powiedzmy w gimnazjum kończysz na renesansie, a w liceum dopiero robisz resztę. Czyli co, jeśli chcę mieć rozszerzoną historię, to muszę ją mieć od gimnazjum?  🤔 Jeszcze tego brakowało, żeby dzieciaki w podstawówce musiały zadecydować o tym, co chcą robić w życiu. Ja idąc do gimnazjum chciałam być archeologiem, potem lekarzem i już już miałam składać podanie na bio-chem, a tu jednak mi się odwidziało, jestem na humanie, za 2 lata zdaję maturkę z historii i wosu i mykam na prawko.  👀 No nic, jak tak dalej pójdzie, to kiedy ja urodzę dziecko będę musiała wypełnić za nie od razu podanie na studia i wybrać, jaki profil ma mieć w przedszkolu. Spytam podczas zmiany pieluchy: kochanie, wolisz mat-geo czy pol-ang?  😁
A.   master of sarcasm :]
19 stycznia 2011 12:12
wkurzaja mnie telefony gdzie sie wyswietla Unknown  👿
nie odbieram, niech sie naucza  👿
wkurzają mnie czereśniaki pod moją uczelnią, które parkują jak popadnie - zawsze i wszędzie! kilku, to już od października mam obczajonych, jako typowych zawalaczy parkingu. i tak jak mogłoby stanąć samochodów 10, stoi jedynie 6, reszta musi parkować na drzewie..
może jestem jakaś durna, ale ja zawsze staram się zaparkować idealnie równo i myślę o tym, żeby jeszcze ktoś się koło mnie zmieścił..
Meise, dlatego nalezy sie zaopatrzyc w to:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=120976201300705&set=a.120029188062073.16151.119918371406488
i karac zle parkujacych. 🙂
Gillian   four letter word
19 stycznia 2011 15:55
wkurza mnie to, że w "Chirurgach" wszystkie babki chodzą w długich rozpuszczonych włosach po szpitalu a mnie nie wolno  😁
dempsey   fiat voluntas Tua
19 stycznia 2011 16:07
katija obrocilabym ten znak o 180 st 😉
Poczta Polska mnie wkurzyła. Pierwszy raz w życiu, ale okrutnie  👿
Gillian poważnie nie wolno? 😀 Mnie wkurza, że ' nowi ' Chirurdzy już nie mają tego co stare odcinki  🙁 Aczkolwiek nadal ogladam z uwielbieniem
Meise, dlatego nalezy sie zaopatrzyc w to:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=120976201300705&set=a.120029188062073.16151.119918371406488
i karac zle parkujacych. 🙂


haha, świetny pomysł!  😁
jak się nie poprawią, to trzeba będzie wypróbować. póki co próbuję się jednak dowiedzieć, czy to nie jakiegoś wykładowcy xsara  😎
Wiwiana   szaman fanatyk
19 stycznia 2011 20:25
Wersja soft to zwykła kartka za wycieraczką. Wersja hard dla recydywistów - na papierze przylepnym. 😉
nie no, taka złośliwa to nie jestem, może to jakaś pani, która dopiero odebrała prawko i najłatwiej jest po prostu zaparkować na duuuży skos  😉
ech, a ja cięgle wierzę w ludzi  😁
karteczkę włożę, może nie z k.. sem, ale coś tam napiszę, że mógłby się owy kierowca bardziej postarać, że parkowanie tyłem jest łatwiejsze i dużo precyzyjniejsze itd
Gillian   four letter word
19 stycznia 2011 21:39
Karutek, nie wolno, bo niehigienicznie i przeszkadza 🙂 a oni tam wszyscy głupa palą w długich kłakach z grzywkami i jeszcze grzebią się we flakach przy tym 🙂 no czary mary dosłownie 😀
wiem, że to "problem" totalnie z pupy ale dziś oglądałam i tak mnie naszła ta głęboka refleksja 😀
Gillian poważnie nie wolno? 😀 Mnie wkurza, że ' nowi ' Chirurdzy już nie mają tego co stare odcinki  🙁 Aczkolwiek nadal ogladam z uwielbieniem


gdzie i kiedy lecą chirurdzy??????
Gillian   four letter word
19 stycznia 2011 21:53
najprościej lecą... z torrentów : 😁
A.   master of sarcasm :]
20 stycznia 2011 13:26
To teraz sluchajcie  😁

wczoraj po 22 jezdzil sobie z piskiem opon po naszej ulicy jakis debil, z muzyczka na fulla. Zaczelam wiec prowadzic obserwacje  😎 Zaparkowal w koncu za moim autem, wysiad i nie wiedzial w ktora strone ma isc, w koncu sie zdecydowal, pijanym glosem powiedzial po polsku "K... mac "  🙄  a zaraz po angielsku, z mocnym akcentem, cos w stylu, jak chcecie tak codziennie to bedziecie mieli.  🤔wirek:

Spisalam sobie rejestracje na wszelki wypadek  😉  a rano zatknelam mu za wycieraczke kartke formatu A5 z napisem wykonanym permanentnym markerem (deszczyk kropi  😉 ) oczywiscie po polsku: ZACHOWUJ SIE KULTURALNIE. NIE JESTES U SIEBIE NA WSI.

Pewnie mial mine jak milion dolarow, jak znalazl moj liscik  😁 😁
A. obyś Ty nie miała kłopotów, jak koleś Cię zobaczył.
Mnie dziś wkurza WSZYSTKO. Wrrrr....
A., jestes moim mistrzem.
A.   master of sarcasm :]
20 stycznia 2011 13:45
Tania

mnie wieczorem az nosilo zeby mu gwozdziem przejechac po lakierze  😎

Tu wszyscy Polacy sie nie znaja, on nie jest ze srodowiska wyscigowego, poza tym pierwszy raz widzialam ten samochod.  😉


edit  a obserwowalam z drugiego pietra ze zgaszonym swiatlem, wiec nie mial szansy mnie widziec  😁
mnie wkurza to, że w sobotę studniówka, a ja dziś zaczynam antybiotyk .... ja to zawsze w odpowiednim momencie się rozchoruję  🙁
Anderia   Całe życie gniade
21 stycznia 2011 13:02
Mnie wkurza to że chłopaki tak wolno dojrzewają i okazują się okropnymi debilami. 3/4 mojej klasy to chłopaki więc mamy niezłą makabrę na lekcjach, kiedy ktoś powie słowo "lód", "pała", "posunąć" itp. Już nie mówiąc o ich rewelacjach na przerwach i wycieczkach... ja tego nie rozumiem, no my dziewczyny jakoś potrafimy się zachować, a oni? Czy nie mogą wszyscy dojrzewać w tym samym czasie? Tym bardziej że to już 2 gimnazjum, do czegoś taki wiek jednak zobowiązuje... 🤔wirek:
edit: literówka się wkradła  😀
Mnie wkurza że mam trzydzieści dziewięć stopni gorączki. Płacze mi się język i klawisze. Wkurza mnie że musiałam wstać i iść do konia bo jestem sama. Wkurza mnie to że jutro taki ważny dla nas dzień a ja nie wiem czy wstańe. Wkurza mnie że nie mogę się wypowiedzieć w wątku powietrze pachnie jak malinowa mamba
szalonakobyła, współczuję. W wymienionym przez Ciebie wątku to ja nawet nie tyle nie mogę się wypowiedzieć, ja nawet patrzeć na jego tytuł nie mogę, a o czytaniu go nawet nie myślę.
wkurzają mnie głupi nauczyciele przed głupim końcem semestru.wkurza mnie, że połowa klasy ma naciągane oceny, a mi ku*wa nikt naciągnąć nie chce. wkurza mnie, że mam 2 z matmy, mimo że mam jedną 1 ze sprawdzianu a reszta ocen to 3/4.  wkurzają mnie wyprzedaże, bo wykupili mi 'moje' bluzy, wkur*iają mnie korki z matmy, które mam na 10:30 bo tak się idiotycznie składa, że co sobote o 10:30 mam trening, wiec z końmi mogę się pożegnać. wkurza mnie głupia dukanowa dieta, bo najchętniej nażarłaby się czekolady i poszła spać. wkurza mnie to, że jak zawsze w moim domu nie ma nic do żarcia, wkurza mnie to, że nie mam nieograniczonych funduszy i wkurza mnie to, że nie mam sowjego konia.
dziękuję.
wkurza mnie że nie wierzę w Boga . chciałbym w coś wierzyć , może  byłoby łatwiej ...
wkurza mnie totalny brak kasy , wkurzają mnie długi do spłacenia , wkurza mnie brak mikrofonu i wku.wiają mnie nałogi z których nie mam siły wyjść ;/
wkurza mnie nuda w ferie , i zdawanie sobie sprawy jak bardzo osłabiły się znajomości z niektórym ludźmi ...
kujka   new better life mode: on
21 stycznia 2011 23:34
Wkurza mnie niekompetencja pracownikow mojego banku... Kiedy zapytalam, ile bedzie kosztowal przelew zagraniczny za siodla, mily pan powiedzial ze ok 25 zl. Do dzis sciagneli mi z konta 65 zl :/ tym sposobem mam 9,89 zl na koncie. Fajna niespodzianka... I to tez mnie wkurza :/
O dokładnie dokładnie. Tez mnie wkurza mój bank. Załatwiam kredyt studencki i tak: W październiku kiedy juz był odpowiedni czas na to zeby COŚ wiedzieli, oni nadal ani be ani me, wiedzieli mniej niz moja mama przeczytała w internecie. Później, ile razy pomylili sie z papierkami, a to nie takie, a to za późno, to żenada. Zeby dzien przed terminem, wieczorem, wydzwaniac do mojego taty ze musi cos zmienic, przyjśc (bo pani się "wydawało ze jest dobrze a jest żle". tylko po co siedziałam pół godziny jak ona to wszystko, na moją prośbę oczywioscie-sprawdzała? ). A teraz wysłali nie taki druk, co z tego ze zorientowali się za późno, ze gdyby nie latanie mojej mamy za całą sprawą to by mi dawno ten kredyt śmignął przed nosem przez ich nieogarnięcie  😵
A mnie wkurza że przegrywamy właśnie w ręczną.zaczęło się super...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się