moda, ciuchy etc...

trzynastka   In love with the ordinary
22 stycznia 2011 18:30
Strucelka, ta bladoróżowa bardzo Cię poszerza. Jesteś dosyć szeroka w biodrach i raczej nie powinnaś nosić tego typu ubrań (marszczenia i zakładki), bo dodajesz sobie kilka kg. Za to ta druga- cudo 😀


zgadzam się w połowie, bo druga to dla mnie nie cudo... kończy Ci się w złym miejscu, w najszerszym punkcie ud, przez co nogi masz dużo grubsze niż w pierwszej sukience 😉 Niestety obie kiecki na minus.

Szukaj czegoś o długości bladoróżowej ale z krojem czarnej w kwiatki  😉
Scottie   Cicha obserwatorka
22 stycznia 2011 19:34
Druga z tego co wiem, jest bluzką, więc można ją trochę podciągnąć, do tego czarne spodnie i będzie ok 🙂 Ja na wszystkie ciuchy patrzę pod siebie i jak tej pierwszej w życiu bym nie założyła, to w drugiej nie miałabym oporów, żeby wyjść z domu.

Yga ma super sweet bluzkę w kwiatki (sylwestrową!) ale coś się nią nie chce tu pochwalić :P
trzynastka   In love with the ordinary
22 stycznia 2011 19:44
Strucelka pyta więc odpowiadam, wydaje mi się, że swoje niedoskonałości należy maskować więc druga bluzko/tunika też odpada, bo brakuje jej tych 5 cm by nogi wyglądały tak  😜 a nie tak  😉 .


Ja na wszystkie ciuchy patrzę pod siebie i jak tej pierwszej w życiu bym nie założyła, to w drugiej nie miałabym oporów, żeby wyjść z domu.


Ja tak nie patrzę, bo uważam, że skoro [już tu biedna ale za to tym razem przykładowa 😉 ] Strucelka wybrała je, to jej się podobają i nic mi do tego*. Staram się ocenić jak leżą i czy pasują krojem/długością.

*nie chcesz wiedzieć co myślę o drobnych i kwietnych motywach na ciuchach  😁
Scottie   Cicha obserwatorka
22 stycznia 2011 19:51
ninevet, nawet boję się zapytać :P
to ta koszulka http://undergrande.com/diamante-ciezko-jest-lekko-zyc-chabrowa-damska.html
limitowana seria 25 koszulek 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
22 stycznia 2011 20:35
Dzięki dziołchy za opinie :kwiatek:
Z różowej była jeszcze czarna, ale nie było koloru. A kwiatowa całkiem mi się podoba 😉 W różowej podobają mi się właśnie te 'fałdki' bo nie widać brzuszka jak siedzę 😁
Zobaczymy jak się będzie sprawować 🙂
Z różowej była jeszcze czarna, ale nie było koloru.
👍 haha

prosze w ten sposob nie nabijac postow!!!  👿
cieciorka   kocioł bałkański
22 stycznia 2011 20:50
mnie też się  podoba bardziej różowa, nie dość, że ładny odcień, do jeszcze te fałdki na brzuszku- chyna sama się przejdę do sklepu :]
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
22 stycznia 2011 21:00
kasska  😵 😂 coś czuję że mi ktoś to wypomni w bykach 😎
oczywiście nie było rozmiaru, tylko Lka która wyglądała jakbym miała skrzydła pod pachami 😁
Laski, czy ktoras z Was widziala w ktoryms ze sklepie bluzke o takim kroju?


tzn nie zalezy mi na jakistam ozdobach etc, tylko ma byc bez rekawow z takim jakby golfem  🙄 ta jest z netu, ale kosztuje 139zl - za duzo..
Poszukaj pod hasłem "półgolf" lub wszelkie kombinacje z wyrazem "stójka" - na Allegro sporo jest.
strasznie ogromniaste, I mean szerokie to futro..
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 stycznia 2011 17:58
kasska, od groma tych bluzek jest na rynku. Orsay, New Yorker itp.
mils   ig: milen.ju
24 stycznia 2011 17:59
Co myślicie o tej torbie?
swietna  😜 😜
Tak informacyjnie, bo pewnie w lecie połowa z was będzie szukała kiecek na wesela - w sklepie Pretty Girl jest dużo sukienek elegancko-weselno-imprezowych, za mniej niż 100 zł 😉
mils   ig: milen.ju
24 stycznia 2011 18:58
emade jest jeszcze podobna, ale z dodatkowym paskiem na ramię. Chyba ją wezmę! 😜
yga   srają muszki, będzie wiosna.
24 stycznia 2011 19:01
Yga ma super sweet bluzkę w kwiatki (sylwestrową!) ale coś się nią nie chce tu pochwalić :P


Bo nie mam ładnych .korzystnych zdjęć  😉
mils, wyslesz mi linka?  😎 moze byc na pw
Scottie   Cicha obserwatorka
24 stycznia 2011 19:16
yga, kokietujesz 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
24 stycznia 2011 19:22
Co myślicie o tej torbie?
Można by w niej nosić bety do stajni. 😁 Na ulicę z czymś takim bym nie wyszła. 😀
przydałby się przycisk "lubię to"  😎 jak dla mnie kompletnie nie udany motyw
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
24 stycznia 2011 20:10
Jak wyżej 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
25 stycznia 2011 22:09
Byłam w Stradivariusie i kupiłam bluzkę z Chuckiem oraz z Chuckiem i Blair  😍
A razem ze mną 4 inne koleżanki.
Obsługa sklepu patrzyła się na nas jak na UFO  🤣
będą Ci się dobrze nosić 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
26 stycznia 2011 18:07
nie, nie, ja je będę zakładać tylko na wyjątkowe okazje, a potem prać ręcznie w perwollu  😁 o chucka trzeba dbać  😀
pony   inspired by pony
26 stycznia 2011 18:26
mils skad ta torba?🙂
Pomóżcie ... poszukuję tej sukienki



http://niespodzianka.pl/presents.php?id=detail&p=9211

:kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 stycznia 2011 21:07
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się