Zabawa- "Jak wyobrażam sobię osobę wyżej"

Jasnowata, akurat z mamą mam wspólnego tyle co nic ;p. Nieprzepadam za dziećmi. Nick od poprzedniego konia. Małopolskiej kobyłki 🙂
Takie moje wyobrażenie. Teraz pewnie się zmieni  😎


A o sobie nic zdradzac nie będę 😉
Kastorkowa   Szałas na hałas
18 stycznia 2011 17:48
jasnowatawysoka brunetka krótkie włosy szalona i zabawowa
Kastorkowa rozmarzona dziewczyna wiecznie ze słuchawkami w uszach, krótkie ciemne włosy i prosta grzywka. No i jeszcze trampki  😀
[quote author=szalonakobyła link=topic=25397.msg859076#msg859076 date=1295338088]
Alabamka, raczej małolata (bez obrazy). Miła, grzeczna, spokojna. Nierzucająca się w oczy. Sporo wie na temat koni. Jest tu poto żeby wiedzę poszerzać a nie robić dym wokół  własnej osoby. Blondyna?
[/quote]
Tak blondynka  🙂 I dziękuję, strasznie miło mi się zrobiło  :kwiatek:
Frania, Jak dla mnie to takie przeciwieństwo niani Frani  😀 Dobrze zbudowana, twarda kobieta. Wie czego chce.  Blond włosy, do ramion?  🙂
Kastorkowa   Szałas na hałas
18 stycznia 2011 20:12
Alabamka krótkie włosy czarne , bardzo towarzyska bardzo mądra i kulturalna
Kastorkowa nastolatka, która jeździ na hucułach i nie słucha instruktorów; biega samopas 🏇
mils   ig: milen.ju
18 stycznia 2011 21:52
new.day pomysłowa, kreatywna osoba z milionem nowych pomysłów. 🙂
mils pozytywnie nakręcona, uśmiechnięta, długonoga ;]
wesoła nastolatka o powalającym uśmiechu (tak mi się wydaje 🙂😉
konstancja88 pozytywnie nakręcona, z reguły optymistka, lecz bywają chwile gdy już nie daje rady wykonać swój zniewalając uśmiech, raczej poważna, ale jak już ma zaszaleć to na całego
Colt- Widzę cię pierwszy raz na re-volcie  😡 Ale kojarzysz mi się z typową hipiską- długie blond włosy, przepaska na czole oraz ogólny pokój na świecie, i w duchu  😎
Alabamka długie wycieniowane włosy, w kolorze ciemny blond, uśmiech na twarzy, grająca na gitarze, miła i pracowita 😉
ironowa słucha Iron Maiden.  😀
xxflygirlxx średni wzrost, szczupła, długie blond włosy  😉 😉 😉
Kastorkowa   Szałas na hałas
22 stycznia 2011 14:24
Tercet lubi kucyki , jest niskiego wzrostu ,brunetka z kręconymi włosami
Kastorkowa śliczna dziewczynka z włosami bardzo ciemno brązowymi, śmigająca na huckach 😉
borkowa.,  skromna i pogodna dziewczyna. ogólnie bardzo pozytywna postać.
konstancja88, twardo stąpająca po ziemi, z poczuciem humoru 🙂
trzynastka   In love with the ordinary
24 stycznia 2011 05:52
m0niSka  - seksi blond, z dużym cycem i pozytywnym nastawieniem do życia. Potrafi szaleć i się bawić ale jedyne co jej może przewrócić w głowie to jej Synuś. Każdy facet leży jej u stóp i błaga by móc ich chociażby dotknąć. 😉
ninevet, brunetka, która wie, czego chce od życia, optymistka lubiąca sobie czasem pożartowac.
zdecydowana, silna, nie da sobie w kaszę dmuchać, niezbyt wysoka, często się uśmiecha 🙂
ovca   Per aspera donikąd
24 stycznia 2011 08:49
Rude dziewczę, uśmiechnięte i trochę pokręcone, z mnóstwem przedziwnych pomysłów 😉
ovca bardzo ładna, dłuuugie nogi, brunetka, marzycielka
Frania ma arystokratyczną, alabastrową cerę i do tego proste, blond włosy. Nie należy do najniższych 🙂
Aien, niska, mocnej budowy, szatynka. Lubi zimnioki. Zazwyczaj pogodnie nastawiona do ludzi. Nie lubi się kłócic, ale broni swoich racji.
Jasnowata pogodna dziewczyna, zawsze chętna do pomocy.
xxflygirlxx niesamowicie miła, pomocna i mądra dziewczyna, a przy tym bardzo ładnej urody 😉

idziosława - bardzo sympatyczna dziewczyna, mająca dużo koleżanek . ma tysiąc pomysłów na minutę, wie czego chce  😉
nopebow dosyć niska, ma taki lekki ładny uśmiech.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się