Bryczesy

Ja tez nie lubie za obcisłe, zwłaszcza w pasie, ale lubie dopasowane bryczesy. Mają sie nie marszczyć. Nawet sobie zwezam łydki, ale to juz moje zboczenie  🤔wirek:
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
13 stycznia 2011 20:14
o ile dłuższe są ES 72 w stosunku do 36? 👀
ubrałam dziś swoje jeansowe i jakoś krótkie są...przecież nie urosłam nagle o te kilka cm 😵
Ktoś Mi stopy urosły po porodzie  😁

Czuje się wywołana do tablicy..

Esy sztruksowe które mam w domu maja 66cm od kroku
majeczka   Galopem przez życie!
13 stycznia 2011 22:13
Soft shell się nie naciągają, mam kilka par z różnych firm i nie są po jazdach rozciągnięte a po praniu skurczone, cały czas są takie same
Jak mogą soft shell się rozciągać, przecież to taka pianka..

Majeczka  :kwiatek:
Dziewczyny pomocy!!!
Jak sprać tłustą plame ze skórzanego leja? 😕
Płyn do naczyń bezpośrednio na plame  😉
potrzebuje waszych opinii o bryczesach YORK a dokładnie o tych: http://www.okser.pl/york-bryczesy-afna-p-4393.html
czy warto je kupić, czy może jednak poszukać innych?
Czego się spodziewasz po bryczesach za 130zł??
Yorka nie znam, ale mam bryczesy Deztim, kupiłam je za chyba 135 zł (nówki sztuki), mam je 7 lat, są w świetnym stanie. wyrosłam z nich, ale teraz jeździ w nich moja mama. szwy i leje dobrze się trzymają, nawet czarny kolor nie wyblakł w słońcu. chyba są po prostu niezniszczalne. po spodniach za 130 zł nie spodziewałam się czegoś takiego 😎.
eve, nie miałam nigdy do czynienia z produktami Yorka, ale czytałam, że m.in. czapraki, ochraniacze czy rękawiczki tej firmy mimo niskiej ceny są naprawdę dobrej jakości.
zupełnie jak termobuty york  😁

Deztim miałam. Marcin swoje wyrzucił a ja odsprzedałam..nie dla mnie. Wolałam bryczesy wtedy lepszej firmy z szmateksu.
Czy można w bezpieczny sposób zwęzic bryczesy??
Chodzi mi o zwężenie w łydkach i udach...
                                  🏇
Można, Ja wszystkie swoje zwężam w łydkach po szwie zewnętrznym.
caroline   siwek złotogrzywek :)
24 stycznia 2011 15:57
wypadłam z obiegu... jakie sa ładne bryczesy dzinsowe aktualnie dostępne? chetnie z nieco nizszym stanem niż standard 😉

niegdyś szalenie mi się podobały dzinsy euro-stara (kolekcja sprzed 2 lat bodajze); pikeur lavinia miałam, ale zupełnie do mnie nie pasowały.


z góry dzieki za pomoc :kwiatek:

acha, nie dopisałam - najlepiej z pełnym lejem, może być w kontrastowym kolorze 😉
caroline,
ostatnie kilka stron opisuje jeansowe
ja mam PARKUR'a jeansowe
i jestem mega z nich zadowolona... inne mi nie pasowały jakoś

tujakiś link do tych co ja mam

[[a]]http://www.amigo-konie.pl/product_info.php?whatsnew=21A-PARKUR-Bryczesy--MERENGUE---damskie-z-pe%B3nym-lejem---jeans&products_id=4351&topSsid=f113a5aa930e99512a50[[a]]
caroline   siwek złotogrzywek :)
24 stycznia 2011 16:19
oj, przepraszam, nie ogarnęłam tematu 😡
oj, przepraszam, nie ogarnęłam tematu 😡
  🤔

Już nie jesteś mod?  😲 Czy nie znalazłas w tym wątku haczyk?
Dramka
Bez żadnego prucia?
Można i bez prucia 😉
Można spokojnie bez prucia  😉
I jest to bardzo łatwo zrobić nawet samemu. Przynajmniej ja podołałam, a jakoś wielkiego talentu do szycia na maszynie nie mam  😉
Nie odstają brzydko brzegi  szycia? Nie wiem jak się do tego zabrac... 🙇
bardzo prosze Dramke, o zaprzestanie kryptoreklamy rzeczy przez siebie sprzedawanych, w watkach sprzedazowych (tyczy sie to wszystkich uzytkownikow handlujacych na forum, jednak na dramke byly zgloszenia). pozostali uzytkownicy proszeni sa o zadawanie pytan dotyczacych sprzedawanych rzeczy na pw.
caroline Rozumiem już. Ogarnełaś temat  😁
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] całkowita edycja posta
A czy ktos mi napisze, czym róznia sie Lugany o składzie bawełny 57% i 94%? Te drugie są mniej rozciągliwe? Dobrze ruzumuje...?  🤔 Dramka? (akurat jak mam pytanie, to Ktoś Cię uciszył  🤔 )
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
28 stycznia 2011 09:35
faraa nikogo nie uciszałam  😤 😉 nie pamiętam jak to było, ale tunrida swego czasu pisała tu o tych składach i związanych z tym własciwościach bryczesów.
A mi wczoraj pękły moje Pikeury jeansowe. Po prostu rozlazł się materiał - co najciekawsze od jakiegoś czasu wisiały na mnie, i materiał w tym miejscu na bank nie był nadmiernie naciągnięty. Szlag...
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
28 stycznia 2011 10:07
Będziesz reklamować?
nie mam jak 🙁, spróbuję pozszywać, tyle, że raczej jakąś łatkę trzeba będzie, bo materiał się w palcach tam rozchodzi...
Tunrida pisała, ale zapomniała co pisała.  😁
Wiem, że co do rozciągliwości, to wpływ ma nie tylko sam procent bawełny, ale i to jakie składniki i ile % są dodatkowo.
Wiem, że miałam bryczesy dwuskładnikowe, z dość dużym procentem bawełny i wcale się mocno nie rozciągały.

Jeśli ktoś potrzebuje takich, żeby się bardziej rozciągały, np w pasie, to trzeba brać inne modele niż Lugana. Ja wzięłam Luciana i jestem zadowolona.
a ogólna rozciągliwość (nie w pasie) od czego zależy?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się