Zabawa- "Jak wyobrażam sobię osobę wyżej"

jett   success is the best revenge
24 stycznia 2011 19:11
xxflygirlxx, bardzo sympatyczna blondynka, dość wysoka, szczupła, piękne niebieskie oczy  😀
jett lubi łaciatki, samotniczka, lubi siedzieć w swoim pokoju i czytac książki
xxflygirlxx przykładająca się do tego co trzeba, inteligentna, raczej nie leniwa ;]]
tajfunowaa w ogóle nie trafiłaś, zwłaszcza z tym ostatnim.  😂 A ty jesteś cały czas uśmiechnięta, jak masz problem albo doła to tego po sobie nie pokazujesz
xxflygirlxx elegancja francja, pod kołdrą czytuje namiętne romanse, a na co dzień udaje wesolutką i grzeczniutką babkę 😀
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
25 stycznia 2011 18:01
colt, namiętnie słucha rocka, zawsze ze słuchawkami na uszach 😉
xequus, Jak widzę twój avatar to od razu mam przed oczami taką rudą kobietkę z Pierwszej Miłości  😡 .
Długie, rude włosy, kobieta o silnym charakterze  🙂
Alabamka - osoba wesoła , mistrz ciętej riposty , brunetka , duże usta . 😉 😀
Prestige człowiek bez kompleksów [  😁  ], umie odnaleźć się w każdej sytuacji ;]
ps. xxflygirlxx ty również z ostatnim nie strzeliłaś  😉
tajfunowaa, ładna dziewczyna z brązowymi lokami, zakochana w gniadym ogierku z łysinką (nie wiem czemu  :hihi🙂 🙂
borkowa - kochająca koty , blondynka , zawsze gotowa do wszystkiego , nieprzewidywalna , marzy zwiedzić cały świat , dużo gada . 😉
ovca   Per aspera donikąd
25 stycznia 2011 20:13
Prestige- niewysoki nastoletni blondynek, który dopiero zaczyna zabawę z końmi 😉
ovca nie trafiłeś . wysoki jestem i jeżdżę od roku . 😉 ale jestem blondynkiem .

ovca - miły , wysoki brunet , lubiący tańczyć , bardzo mądry . 😉 ma branie u kobiet . 😉
ovca   Per aspera donikąd
25 stycznia 2011 20:19
Prestige, ja jestem kobietą, nie sugeruj się avatarem  😁
przepraszam . 😉
miła , wysoka brunetka , ma branie u mężczyzn , bardzo mądra , lubiąca tańczyć . :P
Prestige chłopiec całe dnie spędzający przed komputerem, mysli, że jest najlepszy na świecie.  😜
wcale nie . 😵

xxflygirlxx dziewczyna , pewna siebie , pyskata , nieprzewidywalna .
xxflygirlxx znów Ty  😜 niemiła dla chłopców spędzających całe dnie komputerem 😉 a poza tym sympatyczna, ale nieśmiała 😉
ovca   Per aspera donikąd
25 stycznia 2011 20:28
idziosława  uśmiechnięta dziewczyna lat 14? 15? dusza towarzystwa, łeb pełen marzeń i pomysłów 😉
ovca - kobieta z planami na przyszłość 😎
ovca...
ma na głowie "baranka" ale sama nie jest baranem
preferuje ciepłe okrycie z wełny merynosów
ale nie ulega owczemu pędowi
;-)
Prestige myślisz, że mnie pocisnąłeś teraz?  😎

Dodofon dojrzała kobieta, ale potrafiąca spojrzeć z punktu widzenia młodszej osoby, bardzo dobrze się trzyma
xxfbygirlxx - nie . :/ 
Dodofon - szalona kobieta , uwielbia dzieci , uwielbia podróże , pełna pomysłów , bardzo miła i ciepła , preferuje ( uwielbia ) zimowe wieczory przy kominku na fotelu  . 😉
Dworcika muchy by nie zabiła !
tulip - Jasna blondynka, ostry makijaż, zadziorna.
naciol miła nastolatka, zamartwiająca się czy jej plany się powiodą 😉
tajfunowaa - niska brunetka , duże usta , uwielbia imprezować z przyjaciółmi , odpowiedzialna , otwarta . 😉
brunet w miarę szczupły, dłuższe włosy, okulary, wyższy, bez kompleksów, zbyt pewny siebie ( ;
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
27 stycznia 2011 13:30
kobieta szczupła, słuchająca reggae tudzież hip-hopu.  pewnie jest za legalizacją 😁
wilejka osoba mająca własne 4 kopytka która głownie wybiera sie w tereny po okolicach swojej przy domowej stajence
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się