Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Targowisko planuje uruchomić jakąś stronę internetową? wie ktoś może?
a czy stajnia fabapi ma jakąś ww? 🙂
Podobno właściciele nie życzą sobie pozostawienia (nawet złożonych w jedno miejsce w środku) przeszkód na hali.. 


A to uważam za całkiem słuszne. W poprzedniej stajni do szału doprowadzały mnie walające się w dziwnych miejscach drągi.
Tak z innej beczki, kiedyś czytałam na forum o stajni w Łyczance za Wieliczką.
Przewertowałam kilkanaście stron wstecz i nie mogę znaleźć opinie na tema tej stajni.
Więc mam pytanie do osób, które trzymają konie na pensjonacie?
Jakie warunki? Jacy właściciele? Jak z pastwiskami?
Znam cenę widziałam ich ogłoszenie.

[quote author=Doma link=topic=196.msg869710#msg869710 date=1295962885]
Podobno właściciele nie życzą sobie pozostawienia (nawet złożonych w jedno miejsce w środku) przeszkód na hali.. 


A to uważam za całkiem słuszne. W poprzedniej stajni do szału doprowadzały mnie walające się w dziwnych miejscach drągi.
[/quote]
W dobrych zagranicznych stajniach jest zwyczaj, że przeszkody wnosi się przed treningiem a po są od razu składane, wywożone a podłoże równane.
Tak z innej beczki, kiedyś czytałam na forum o stajni w Łyczance za Wieliczką.
Przewertowałam kilkanaście stron wstecz i nie mogę znaleźć opinie na tema tej stajni.
Więc mam pytanie do osób, które trzymają konie na pensjonacie?
Jakie warunki? Jacy właściciele? Jak z pastwiskami?
Znam cenę widziałam ich ogłoszenie.


Aktualnie jeszcze nikt tam nie ma koni w pensjonacie, ale my się przenosimy tam w piątek  😀 Właściciel bardzo sympatyczny, cały czas robi coś nowego w stajni. Pastwiska są na prawdę duże. Warunki bardzo dobre. Duże boksy czyszczone do zera 3 razy w tyg. Stajnia bardzo czysta. Zero źdźbła słomy bądź siana na korytarzu  😉
Jak czytam wypowiedzi wszystkich znawców i ekspertów, na temat powodzi i Dobczyc to mnie strasznie mdli. Marnujecie się na tym forum i wydaje mi się, że zjada Was nuda.  🏇 😅
Egonowa pozwolisz, że odezwę się do Ciebie gdzieś za kilka tygodni, w celu poznania wrażeń z pobytu? 😀 😀
Mieszkam 10 km od tej stajni, na dzień dzisiejszy nie potrzebuje warunków do treningu, natomiast chciała bym mieć kobyłę pod ręką, bardzo poważnie się zastanawiam nad tą stajnią.
Miszelin Oczywiście pisz  😉 Na pewno udzielę informacji  😀
Dzień Dobry Wszystkim.
Mam pytanie do Was kochani, bo słyszałam, że w stajni w Grodkowicach to jakaś lipa jest.
Możecie powiedzieć mi coś więcej na temat tej stajni?
z góry dziękuje 😉
3bit45 a nie lepiej się zwyczajnie przejechać do tej stajni i sprawdzić?
a czy stajnia fabapi ma jakąś ww? 🙂


www.kjfacimiech.pl - strona jeszcze w budowie ale oglądać już można
Ktos się z was forumowicze wybiera w weekend do Pcimia na kursy masażu stretchingu i dopasowania siodeł? :>
Hypnotize , ja w ten weekend jadę z kucykami do Pcimia, ale nie na kurs masażu  😉
[quote author=Epikea link=topic=196.msg869732#msg869732 date=1295963376]
a czy stajnia fabapi ma jakąś ww? 🙂


www.kjfacimiech.pl - strona jeszcze w budowie ale oglądać już można
[/quote]

extra! pomyśleć, ze przejezdzałam niedawno w pobliżu i cos mi dzwoniło w uszach ze jestescie jakoś wlasnie w okolicy
A jaka jest teraz cena i jaka ma być docelowa 🙂
Fabapi kusisz :P Facimiech to chyba jedna z bardzo niewielu stajni dla których byłabym w stanie zdradzić moją obecną :P
Na razie nie mam wolnych boksów. Nawet jeden z moich koni mieszka u znajomych.
Jak wybuduję stajnię to dam znać.
Oczywiście w wątku "ogłoszenia"  😀
Spokojnie ja pytam przyszłościowo- orientacyjnie
Szkoda, że jak dla mnie jesteście zupełnie z drugiej strony Krakowa 🙁 i w 1 strone do Was mam z 50-60km
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
25 stycznia 2011 19:05
fabapi... bardzo fajna stronka!!! ale brakuje mi cen 🙂 Szkoda ze to nie moja strona Krakowa  🤔
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
25 stycznia 2011 19:29

[quote author=izydorex link=topic=196.msg869741#msg869741 date=1295963720]
[quote author=Doma link=topic=196.msg869710#msg869710 date=1295962885]
Podobno właściciele nie życzą sobie pozostawienia (nawet złożonych w jedno miejsce w środku) przeszkód na hali.. 


A to uważam za całkiem słuszne. W poprzedniej stajni do szału doprowadzały mnie walające się w dziwnych miejscach drągi.
[/quote]
W dobrych zagranicznych stajniach jest zwyczaj, że przeszkody wnosi się przed treningiem a po są od razu składane, wywożone a podłoże równane.
[/quote]

walające się w dziwnych miejscach drągi to na pewno nie powinno mieć miejsca, natomiast ustawianie na trening nawet 5 przeszkód, noszenie ok 10 drągów, a później znoszenie tego.. mnie osobiście po samym wniesieniu tylu przeszkód minęła by ochota chyba na skoki, a właściwie już by mi sił brakowało... wydaje mi się że to mimo wszystko mocno ogranicza możliwości treningowe pod kątem skoków..
Na zachodzie to wszystko należy do obowiązków jeżdżącego? wydaje mi się że równaniem hali chyba zajmuje się obsługa stajni..


fabapi stronka jest rewelacyjna! cóż moja strona Krakowa, warunki idealne.. nic mi nie pozostaje jak znaleźć gdzieś dobrą pracę  🙂 nawet bardzo dobrą, a właściwie bardzo dobrze płatną  😉
Wynoszeniem przeszkód też🙂
Zazwyczaj stojaki i drągi stoją na przyczepce zapinanej do traktorka albo wiszą na ścianach w hali ( Drągi)
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
25 stycznia 2011 19:41
no właśnie.. obawiam się że w targowisku nie ma do tego obsługi, tylko każdy jeździec ma za to być odpowiedzialny indywidualnie.. 
Dzień Dobry Wszystkim.
Mam pytanie do Was kochani, bo słyszałam, że w stajni w Grodkowicach to jakaś lipa jest.
Możecie powiedzieć mi coś więcej na temat tej stajni?
z góry dziękuje 😉




Zapraszam do naszej stajni,
może lepiej przyjechać i sprawdzić , niż sugerować się zdaniem innych osób?

pozdrawiam  😉
Hypnotize , ja w ten weekend jadę z kucykami do Pcimia, ale nie na kurs masażu  😉


To może sie spotkamy 😀
Ja miałam być w Pcimiu ale niestety muszę pracować cały weekend w stajni.
nie jestem ani fanatyczka ani histeryczka. lubie "moja" stajnie i tyle. warunki i zasady sa jakie sa, albo komus odpowiadaja lbo nie i juz.
co do strony internetowej nie wiem czy jakas bedzie, narazie nie, bo stajnia jest w budowie caly czas (o czym duzo osob zapomina)i podobno narazie nie bedzie gdzies oficjalnie reklamowana.
w razie dalszych pytan moge podac nr wlasciciela i mozna go wypytywac.
Ja mam inne pytanie, ale mam nadzieje, że tutaj jest szansa na uzyskanie odpowiedzi.

[ciach]
miejsce ogłoszeń jest w ogłoszeniach. 😤
fabapi czy w przyszłości gdy cross będzie gotowy jest szansa na przyjechanie do Was i przejechanie go na własnym koniu lub skorzystanie z wykupionej jazdy na Waszych koniach ? 
Cross powinien być gotowy w połowie roku. Wszystko zależy od pogody, ponieważ jest jeszcze trochę prac ziemnych do dokończenia.
Jak będzie gotowe to dam znać i zapraszam na treningi (pierwszy gratis). Koni do udostępnienia na razie nie mam. Rekreacji nie planuję. Być może będą zwierzaki do wydzierżawienia.
Dorcysia
Szkoda 🙂 chetnie poznalabym kogoś z Re-volty z poza śląska 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się