Pensjonaty we Wrocławiu

Łaciata   Forever in my heart ♥
20 stycznia 2011 21:23
Koleżanka mi powiedziała ,że Wojnarowice (tak gdzie była tragedia 🙁 ) dzierżawi jakiś nowy facet i są otwarte - dla zainteresowanych i szukających pensjonatu.

Chciałam tylko dodać ,że doskonale wiemy co tam się stało ,ale nawet w naszych domach ktoś umiera i dzieją się różne tragedie i dalej tam mieszkamy..Na cmentarzach budujemy wieżowce.U mnie np. jest park zrobiony na cmentarzu i budynek tak samo.Więc się proszę nie dziwić ,że ktoś tam konia wstawił do pensjonatu czy coś.. Nie wolno marnować tak fajnego terenu i trzeba żyć dalej.Piszę to ,bo znajome ze stajni usłyszały o tym były oburzone tym faktem ,że jest otwarte i jak ktoś tam może trzymać konia.. Ja się nie dziwię każdy chce jakoś zarobić ,a kto wstawia konia i jest tam to jego i wyłącznie sprawa.

Przepraszam,że się rozpisałam...  😡
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
20 stycznia 2011 23:29
maxowa ha! i mam dowód na wypowiedź P. Andrzeja na własnym fejsbuku 🏇
przyznam szczerze ze termin juz za tydzien mnie przeraza wiec raczej szanse male...ale na wiosne 😅
A ma ktoś więcej info o "starych" Wojnarowicach? Kto teraz dzierżawi ten ośrodek?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 stycznia 2011 08:04
powiem szczerze że zastanawiałam się kto ,,skorzysta" na tej tragedii i pierwszy pomyśli o dzierżawie ośrodka..
Nie sądzę aby ktoś życzył mu śmierci tylko po to zeby przejąć ośrodek więc formułowanie stwierdzenia, że ktoś na tym skorzystał jest mocno nie na miejscu. w starych wojnarowicach jest J. Chrzanowski - było na poprzedniej stronie  😉
jak to? J.Chrzanowski jest w nowych Wojnarowicach z tego co wiem?
te po Walkoszu to nie wiem kto dzierżawi.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 stycznia 2011 08:58
escada to Ty nie przesadzaj  🤬 ja nie mówie że ktokolwiek życzył komukolwiek śmierci, dlatego stwierdzenie skorzystał było w cudzysłowiu

źle napisałam, poprostu mocno zastanawiałam się kto właśnie pierwszy odważy się na krok poprowadzenia tego osrodka, bo tak jak pisała Łaciata niestety sporo Wrocławian ma zdanie na ten temat takie że nie powinno sie tego robić
ja uważam, że tym bardziej się powinno, a praca Przemka włożona w rozwój ośrodka nie powinna iść na marne.
A czy w domu, w którym ktoś umrze już potem ludzie nie mieszkają?
Życie musi toczyć się dalej.
Pomimo całej tragedii, myślę, że prędzej czy później stare Wojnarowice znajdą nowego dzierżawcę.
Szkoda, żeby taki obiekt się marnował.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 stycznia 2011 09:11
hattala piszesz dokładnie to samo co wcześniej Łaciata, i ja mam takie samo zdanie.. jednak nowy dzierżawca który Nota bene ponoc juz jest, będzie musiał dźwignąć dodatkowy ciężar na swoich barkach
Czy ktoś wie coś więcej o nowym dzierżawcy Wojnarowic ?

Będę bardzo wdzięczna za info, może być na pw :kwiatek:
Ja też poproszę info jeśli ktoś coś wie 🙂
Łaciata   Forever in my heart ♥
22 stycznia 2011 09:52
Jak będę miała wieści o starych Wojnarowicach to napiszę tu co wiem.Kto dzierżawi i inne ciekawostki jak się dowiem ,ale to na pewno dopiero po weekendzie... 🙂
Odnośnie Wojnarowic to niestety ludzie opowiadają już takie głupoty że aż przykro słuchać (chyba wiele osób tak naprawdę nie wie co się stało i wymyśla swoje wersje) 🙁. Ja ostatnio usłyszałam trzy różne historie na ten temat i każda się wykluczała a wszystkie były jakimiś totalnymi bzdurami. Szkoda by było gdyby przez niezwykłe lubowanie się w plotkach i wymyślaniu niestworzonych historii wielu osób związanych z jeździectwem, wszystko to co dotąd zostało zrobione z tą stajnią miałoby się zmarnować. Mam nadzieje że znajdzie się ktoś rozsądny kto pociągnie to dalej
Zwalnia się jedno miejsce w Smolcu, także jeśli ktoś jest chętny, to niech się spieszy😉
wyjechal moj pensjonatowy kon,i moj zostal sam. nawet teraz slysze jak hersztu hiha... 🙁  ogloszenie jest w watku ogloszeniowym.
A ja byłam w weekend w nowych Wojnarowicach. Odwiedziłam także Wierzbną  i nie mogę się zdecydować-mam czas do środy 🙂 Obydwa ośrodki fajne-Wierzbna dalej, ale to ośrodek jak z marzeń(przynajmniej z wyglądu), ale Wojnarowice też pozytywne wrażenie, miły właściciel.
Co robić 🤔wirek:
Ja bym wybrała Wierzbną, ale to dlatego, że bardzo dobrze znam właścicieli i są to osoby z wiedzą i godne zaufania🙂
azja   koń pleśniowy
24 stycznia 2011 12:57
A ja polecam nowe Wojnarowice. Jestem tam od ponad roku. Właściciele bardzo sympatyczni to fakt  🤣 A i konie mają się bardzo dobrze. świetne warunki zarówno dla sportowców jak i tych co lubią sobie poklepać tyłkiem o siodło  🙂
No to mi pomogłyście 🤣
azja   koń pleśniowy
24 stycznia 2011 13:06
nie ma sprawy  😂
A jakieś opinie o Strzegomiu (Stragona Strzegom)?
Strzegom jest już kawał drogi od Wrocławia, chcesz tam dojeżdżac?
Dokładnie 2km bliżej niż Wierzbna.Także nie jest to dla mnie różnica.
Daję oficjalny cynk: jest miejsce (lub dwa) w nowych Wojnarowicach 🙂
Polecam zwłaszcza osobom, którym zależy na pensjonacie z treningiem konia i/lub jeźdźca.
darolga   L'amore è cieco
25 stycznia 2011 19:23
Czy ma ktoś zdjęcia ośrodka w Miłocicach - Volta  (bo na stronie to niewiele jest i chyba nieco nieaktualne) ?
A może ktoś tam stacjonuje? Wie jakie są warunki, kto tam urzęduje i w ogóle?
Wszelkie info mile widziane  :kwiatek:
Sharma   I hear as it breathes...
25 stycznia 2011 21:24
Azja -> Może masz jakieś zdjęcia ze swojej stajni? Tak z ciekawości. Nie w głowie mi przeprowadzki, póki co. 😉

I ma ktoś jakiekolwiek zdjęcia stajni w Ozorowicach? Nie mam pojęcia jak to wygląda, a narazie nie mogę pojechać osobiście. Słyszałam, że warunki tam panujące są fantastyczne, ale chętnie bym je na fotkach jakichś zobaczyła. Będę wdzięczna. 😀
darolga   L'amore è cieco
25 stycznia 2011 22:20
Sharma,

http://bombal.fotosik.pl/zdjecia

fotoalbum właścicielki Ozorowic 🙂
azja   koń pleśniowy
25 stycznia 2011 22:47

Azja -> Może masz jakieś zdjęcia ze swojej stajni? Tak z ciekawości. Nie w głowie mi przeprowadzki, póki co. 😉

zrobię w piątek  jak będę za dnia  🤣 fotek mam sporo ale na pierwszym planie przeważnie moja zołza (czyli w tle kawałek hali, kawałek stajni, kawałki padoków  😡 )
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się