Końskie fryzury, przerywanie czy podcinanie ?

caroline dzięki, już lecę szukać  😉
Obiecuję, że pytam ostatni raz 😉 Z grzywą czy w iroku? Niebawem zacznie się odrastanie irokeza i  najgorsza tego faza, muszę więc zdecydować czy warto cierpieć 😀


ash   Sukces jest koloru blond....
26 stycznia 2011 11:30
IMO irokez !
w irokezie. w grzywie bardzo smutno wygląda moim zdaniem.
Też takie zdjęcie smutne trochę wrzuciłam. Tu jeszcze widać grzywę:
Mi się w irokezie podoba 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
26 stycznia 2011 11:45
hmmm... na tym drugim zdjęciu z grzywą też mi się podoba! i nie wiem czy nie lepiej mu...  😜 Namieszałaś Dzionka z tymi zdjęciami.
Hih, sorry - ale tak to jest, ładnemu we wszystkim ładnie 😉 Ciężko mi się zdecydować strasznie...
grzywa tylko ciutke krotsza🙂 i pieknie bedzie🙂
W irokezie - dumniej wygląda 🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
26 stycznia 2011 12:05
dzionka IROKEZ !!  😜 😜 😜 w grzywie wygląda przeciętnie a w irokezie szał !
Taa, każdy ma inny pomysł 😀 Aaa, dobra, chyba go ciachnę i będzie spokój :]
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
26 stycznia 2011 12:18
no i dobrze zrobisz ! 😀  😜

Dzionka, trochę oszukane te fotki, irokezik taki ladniusi (i ogłowie ładniejsze i mina konia) i do tego jakieś potargane i niezbyt równe włoski ze zwykłej grzywy 😉 Ja bym napisała jak Karla - ale to ma się Tobie podobać. Na tym drugim foto IMHO bardzo fajnie - hehe, będziesz miała 50 na 50% głosów 😉
quantanamera, ogłowie to samo, tylko nachrapnik inny lub jego brak 🙂 Nie mam serio lepszych fotek w grzywie! Same rozwiane lub grzywa poprzekładana na dwie strony... A irokez zawsze równiutki, bo golę na zero i sam odrasta 😀 Mi się podoba w obu wersjach, nie wiem tylko czy przeżyję etap odrastania irokeza 🙂
Jak dla mnie to krótka, zadbana grzywa i będzie super 🙂
Mi się podoba w obu wersjach, nie wiem tylko czy przeżyję etap odrastania irokeza 🙂


Ja bym pewnie nie przeżyła, pamiętam, jak kiedyś ścinałam moje mega długie włosy i fryzjerka upiększyła mnie grzywką 🤣 Odrastanie tego to była prawdziwa trauma 😀iabeł:

Skwarek z grzywą w trakcie szkolenia, rozpuszczoną dzień po fotkach:

quantanamera, właśnie sobie zdałam sprawę z tego, że z własnymi włosami mam to samo - już 100 razy zapuszczałam grzywkę i ZAWSZE ścinałam jak dochodziło do krytycznego etapu 😀 Z Dzionkiem to samo 🙂 Ale grube te skwarkowe warkoczyki, widać że natura mu włosia nie poskąpiła 🙂

Mia, masz pewnie rację, tylko wtedy musiałabym wyjechać na parę miesięcy i konia nie oglądać, żeby do takiego stadium doszło 😉

Nie no, żartuję - jak się zawezmę to zapuszczę, ale nie jestem pewna czy warto. We'll see.
Dzionka, moim zdaniem lepiej w szport grzywie, troszkę krótszej niż na zdjęciach.IMO Dzionek w iroku wygląda tak jakoś"łyso" czegoś brakuje. 🙂
Dzionka, To ja Ci tylko chciałam powiedzieć, że my aktualnie też mamy iroka w zasadzie już w końcowej fazie, lada chwila się położy. Myślałam właśnie o zapleceniu: raz, że sterczeć tak okrutnie nie będzie dwa, że może położy się na jedną stronę. Potem planuję właśnie króciutką, zadbaną szport grzywę  😜

Jak to mówią: dla piękna trzeba czasami pocierpieć 😉

A mój wyglądał po kolei tak.
Dziki koń.  🏇



"Na pedałka".  😂



Że niby loczek.  🤔



Krótka.



W której najlepiej?


Edit. odpowiedziałam na post, którego nie ma.
najfajniej na pedałka i niby loczka 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
26 stycznia 2011 15:16
zgadzam się z Florcik!
'Na pedałka' jest mega!  😜
'Na pedałka' jest mega!  😜

dokładnie , pedałek najlepszy 😍, a jak nie to loczek.
O nie wiedziałam, że pedałek najlepszy 😀.
Tylko na pedałka nie był przerwany tylko ciachnięty na prosto - przez to ma co chwilę inną grubość. 😀.
Mi się najbardziej podoba "na pedałka" 😀

to teraz ja się spytam, zostawić irokeza czy zapuścić znowu?  😀 teraz grzywę mamy w fazie odrastania, i wygląda jak dla mnie brzydko i jest denerwująca 🙄

Foty:
1. irokez
2. dłuższa
3 krótka
Kastorkowa   Szałas na hałas
26 stycznia 2011 16:00
irokez
ironowa, w krotkiej ladnie. dluzsza wiesniacka, a irok moze byc. najladniej w krotkiej.
Oto nasza szczota od kija jak to ktoś powiedział.
Katija też coś w ten deseń?  😁

My mamy jeszcze dziadowe odgniecenie  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się