Olsztyńscy voltowicze

łaa Renatka ktora "nasza" championka byla pierwsza???? niebawem "nasze" stadko powiekszy sie o jakies 15 koniczkow  😵 jeszcze wiecej roboty!!! byle nie byly tak przyjemne jak Pirania i Makuszkowy hihi  😁
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
24 stycznia 2011 07:24
Mam mala prosbe 😉 Potrzebuje stronke albo numer do hoteliku,ktory miesci sie w Barczewku zaraz przed wiaduktem gdzie dalej jedzie sie do Robsona. Z tego co pamietam ma napis Hotelik z kolorowych swiatelek?
to chyba hotelik u szaflickiego ale on zmienil numer wiec nie pomoge
Ja również będę w środę 😉
wiem iszka wiem i ciesze sie ogromnie czekam na was o 20;00 zrezerwacja i mokrofonami hehehehe
o ja o ja o ja tez bym chciala!! 🙁
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
24 stycznia 2011 20:27
parolowa kurcze to chociaz jakis trop. szkoda tylko, ze google nic nie wypluwa. A moze ktos inny zna?
domiwa ale ja nawet nie wiem czy to ten 🙁
magdanick to dawaj do nas machniesz drinka to i wyzdrowiejesz oczywiscie bylo by fajnie jakbys wpadla hmmmm chodz nie lepiej zaszla chodz tez nie najlepiej badz w hinozie jutro ot co
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
25 stycznia 2011 16:20
Ojoj. Kurcze a moze ktos inny pomoze?
domiwa zapytam sie kolezanki mojej ona mi cos mowila o tym kiedys tam ;d

parolowa ty no fajnie by bylo jak bym mogla wyjsc z domu x///

Edit ;d;d
A więc podobno chodzi o ten o ktorym mowila parolowa! Asiu jak masz numer do nich to podeslil kolezance ;d ja niestety nie posiadam ;p
ale mi się nudzi . :/
to pograj w howrse ;d
wlasnie numeru nie ma bo kurcze szafa zmienil telefon a ja potrzebuje jego nowy zeby wejsc tam z imprezami
magdanik , nie lubię howrse . 😀

Padam na twarz . 😵
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
26 stycznia 2011 18:17
Dzieki dziewczyny. A nie ma szans zeby gdzies zdobyc numer? a moze macie jakas infolinie z numerami czy cos?

edit: znalazlam cos takiego. ze zdjec prawie jestem pewna ze to to. choc nie widac kolorowych lampek/. potwierdzi ktos? to ten stary czy nowy numer?
http://meteor.turystyka.pl/hotelik-barczewo,barczewo.html#foto
jeszcze taki numer znalazlam: 0 696 125 355
kurcze, nie jestem w 100% pewna czy to jest ten hotelik hm hm ... moze napisz pw do sillke ona jest z Barczewa moze pomoze 😉
Aga a ty jeszcze nei na imprezie? Proszę jutro o dokładny opis relacji kto z kim i dlaczego  😀
Jaa dzisiaj odpuściłam, ostatnio dzień w dzień gdzieś łaże 😁 plus kilka dobrych godzin w stajni... wygladam jak zombie z sincami pod oczami hehe
...ale za tydzien napewno sie wybiore😉
domiwa, to jest hotelik przed wiaduktem do Robsona, ale z numerem nie pomogę.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
27 stycznia 2011 07:52
sillke o to jest dokladnie ten. A moze macie taka jakas informacje telefoniczna z numerami? albo cokolwiek podobnego 😉
ilovegerman to było dobre . 😀
A ja mam dzisiaj dzień odpoczynku , nareszcie .  😎
domiwa, u nas (chyba) jako takiej informacji nie ma, pamiętam, że jak mama potrzebowała gdzieś numer to dzwoniła na olsztyńską. Może Barczewo jeszcze podlega pod taką informację, ale wątpię.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
27 stycznia 2011 14:14
a olsztynska to co dokladnie 😡 jakis numer tam jest?
jest przeciez informacja ogolnopolska. wystarczy podac adres i mila pani poda ci nr telefonu 😉
🙂  hej. może Olsztynscy voltowicze chcecie kupic koniki? znajomy ma do sprzedania 3 grubasy ( 1 kobyła dorosła 1 klaczka ok 2 lat i źrebak ok. 9 miesięcy) oraz 9 latka 185cm po kerman aspirant
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
27 stycznia 2011 17:45
zelka2303
Mamy na forum wątek, w którym można zamieszczać ogłoszonka, kto będzie zainteresowany kupnem konika, na pewno zajrzy 😉
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
27 stycznia 2011 17:57
Olcia kobyłka od Night Dreams po Alasce
mam świeżutkie zdjecia malca i Fusa  🏇
Śliczny ten malec 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się