Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

ja napisalam tylko, czym sa te wypiecia. nie napisalam, ze sa prawidlowo uzyte. trener orlos uzywal swojego patentu do lonzowania koni, nie do jazdy.
xequus, chodzi o to, ze nie wiesz czegos do konca, a wyglaszasz opinie jakbys wiedziala na 100%. jesli nie jestes czegos pewna, to nie pisz tak jakby to bylo prawda, napisz raczej, ze przypuszczasz.
wątek zamknięty
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
27 stycznia 2011 20:46
katija akurat byłam pewna 😉 ale dobra koniec tematu 😉  🚫
wątek zamknięty
dziewczyna od dziwnych patentów odpisała coś takiego:
podejrzewam, że oprócz Ciebie czy 'xequus' znalazłoby się jeszcze bardzo dużo osób, które powiedziałyby dokładnie to samo - że tak mocne wypinanie konia nie jest dobre, czy coś w tym stylu. nic z tym nie zrobię, to nie jest moja decyzja.
wątek zamknięty
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
27 stycznia 2011 21:18
Co kraj to obyczaj, co trener to trening.
wątek zamknięty
niedlugo beda koniowi siodlo na glowe zakladac  😂 😵

wątek zamknięty
Hej, zaglądam czasami na to forum i zauważyłam że omawiacie sprawę "dziwnych patentów". Trochę znam tą stajnię, treningi tam? nie nazwała  bym treningami. Konie chodzą dosłownie same, (nie dziwie im się moim zdaniem  nie mają innego wyjścia, inaczej sprawiały by sobie ból) dlatego dziewczyna odczuwa różnicę jeżdżąc tam, a na innych koniach które wymagają trochę pracy. Patrząc na tą fote: obserwując osobę na siwym koniu z tyłu, siedzi jak na fotelu, ręce jak na kierownicy, a koń postawę i tak, i tak trzyma. wszystkie konie chodzą tak tak zebrane, ale tylko gdy mają te wypinaczo-podogonie,
W sumie, klienci płacą zadowoleni za udane jazdy, a tak naprawdę nic nie potrafią, bo te konie jeżdżą za nie
no ale klient zadowolony = kasa

na tej focie nie ma żadnych patentów, i koń naturalnie wyciąga głowę w przód.
wątek zamknięty
Ja trochę działania tego patentu nie rozumiem... On jakby przeciwdziała podstawianiu zadu przez konia? Można by uprościć, że ciągnie konia za pysk i równocześnie za ogon - czyli odgina mu kręgosłup dokładnie w przeciwnym kierunku niż ten, o który wszyscy walczymy?
wątek zamknięty
Ale PO CO? Przecież to jest ewidentna rekreacja, żaden sport. Po co więc takie ustawienie?
wątek zamknięty
Cień, właśnie też się nad tym wcześniej zastanawiałam. Żeby to ustawienie jeszcze było poprawne, ale jak dla mnie ono działa w zupełnie przeciwną stronę.  🤔wirek: Chyba, że chodzi o pozapinanie konia tak, żeby nie mógł nic odwalać pod rekreantami - z takim patentem ciężko by mu było bryknąć czy ponieść. Chociaż konie chodzące w rekreacji powinny być bez spokojne i zrównoważone bez takich cudów, ale to już temat na inną dyskusję.
wątek zamknięty
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
29 stycznia 2011 12:06
Ale PO CO? Przecież to jest ewidentna rekreacja, żaden sport. Po co więc takie ustawienie?

Bo tak jest "ładniej, łatwiej, bezpieczniej i przyjemniej"  😎
Ładniej, bo dla totalnych laików koń wygląda jak super sportowiec, jest "zebrany" i idzie z głową w pionie, bo w sumie nie ma innego wyjścia
łatwiej, bezpieczniej i przyjemniej dla jeźdzców i instruktora, bo koń nie ma szans nic zrobić nieoczekiwanego, bo został spacyfikowany i musi być potulnym barankiem, żeby sobie bólu nie sprawić. Zwłaszcza, że np. na tym jednym zdjęciu koń trzymany jest od dołu przez pseudo-wytok, od boków-góry przez połączone wypinacze z podogoniem. Czyli nie ma szans na jakiekolwiek "sztuczki" typu baranki, stanięcia dęba.
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/shontelle/85132113

słit focia na torach 🏇
wątek zamknięty
wątek zamknięty
chłopak chodził ze mną do podstawówki  🤔

http://nk.pl/#profile/32367162/gallery/album/2/15
http://nk.pl/#profile/32367162/gallery/album/2/16

on zawsze był " psychiczny " ale zrobić coś takiego dla szpanu  😵

Tramwaje tam jeżdżą co 1-3 min bo tam jet pętla i to przy moim bloku  🙄
wątek zamknięty
Kawecan   Jeździec bez konia...
29 stycznia 2011 17:38
Pacia to jest chłopak?  😲 
W życiu bym się nie skapnęła.  🤣
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/shontelle/83198033
kojarzę to stajnię!

ehh. też kojarzę, to jest w Rogowie.Wstydzę,się,że mieszkam w tej samej miejscowości co ta dziewczyna. Na tą stajnię byli nasyłani już Animalsi. W stajni nie ma ani grama owsa,konie są zaniedbane, kryją się co chwilę.. warunki straszne. Jak animalsi zadzwonili do nich dzien przed przyjazdem to kupili owies, pościelili w "boksach" itd. a później raczej już konie nic nie jadły oprócz tego co znalazły sobie na padoku (w lato) . 🤔
wątek zamknięty
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
29 stycznia 2011 17:46
Słit focie na torach to codzienność prawie, ale tu w dodatku z koniem  🤣 😵
http://www.photoblog.pl/shontelle/85132113
wątek zamknięty
Cytat: larecherche Dzisiaj o 17:44:32
http://www.photoblog.pl/shontelle/83198033
kojarzę to stajnię!
ehh. też kojarzę, to jest w Rogowie.Wstydzę,się,że mieszkam w tej samej miejscowości co ta dziewczyna. Na tą stajnię byli nasyłani już Animalsi. W stajni nie ma ani grama owsa,konie są zaniedbane, kryją się co chwilę.. warunki straszne. Jak animalsi zadzwonili do nich dzien przed przyjazdem to kupili owies, pościelili w "boksach" itd. a później raczej już konie nic nie jadły oprócz tego co znalazły sobie na padoku (w lato) .


wstyd się przyznać, ale jeździłam tam kiedyś raz, ale to było ho ho lat temu, jak byliśmy z rodzicami na wczasach.
jak dobrze kojarzę to te konie miały stajnie w barkach wojskowych, tak?
wątek zamknięty
To na torach z koniem zabójcze xD
i opis pod spodem też fajny.
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
29 stycznia 2011 18:15
leva-tywa Przepraszam, ale dla mnie kwiatkiem jest Twój nick  😁 Jeśli mogę wiedzieć, masz jakieś wspomnienia niemiłe/miłe z lewatywą? Czy po prostu chciałaś kontrowersyjny nick ? 😀 Może być na pw 🙂
wątek zamknięty
Pacia to jest chłopak?  😲 
W życiu bym się nie skapnęła.  🤣


nie dziwie ci się nawet dyrktorka i nauczyiele zawsze myśleli że to dziewczyna  😂
wątek zamknięty
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 stycznia 2011 18:21
noen e tam, nick jak nick 😉
wątek zamknięty
"Wymyśliłam sobie zdjęcia na spacerku na torach , no i jazda z tym koksem"    🤬
świetny pomysł na sesyjkę!
Tego przecież jeszcze nie było... 😲
wątek zamknięty
a jakby tak pociąg nadjechał, a konik by nie chciał zejść.
wątek zamknięty
to by było parówki.
wątek zamknięty
Ja trochę działania tego patentu nie rozumiem... On jakby przeciwdziała podstawianiu zadu przez konia? Można by uprościć, że ciągnie konia za pysk i równocześnie za ogon - czyli odgina mu kręgosłup dokładnie w przeciwnym kierunku niż ten, o który wszyscy walczymy?


No tak... powinni to podobonie zaczepiac nie po grzbiecie a pod brzuchem i do ogona od spodniej strony-wtedy koń by podkulał ogon i du*e i by już w ogóle był "zebrany"  😵 😎
wątek zamknięty
noen może być i tu: 😉
kontrowersyjny? oryginalny raczej. Powstał od tak, podczas głupich żartów, a pochodzi od Levy ( mianownik Leva). I tak jakoś się stało, że zaczęłam go używać w nickach wszelkich, by uniknąć cyferek itd. A że przy okazji wywołuje uśmiech to chyba dobrze, nie ?  😀  i chyba bardziej zostaje w pamięci niz np. Ewelina1243.
wątek zamknięty
Mnie się ten nick podoba  🤣 🤣
wątek zamknięty
Tamten koleś na torach to nic, pokażę Wam mojego kolegę z podstawówki.  😎

Teraz już wygląda normalnie.  😉
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
30 stycznia 2011 15:25
[quote author=leva-tywa link=topic=1320.msg876120#msg876120 date=1296382903]
noen może być i tu: 😉
kontrowersyjny? oryginalny raczej. Powstał od tak, podczas głupich żartów, a pochodzi od Levy ( mianownik Leva). I tak jakoś się stało, że zaczęłam go używać w nickach wszelkich, by uniknąć cyferek itd. A że przy okazji wywołuje uśmiech to chyba dobrze, nie ?  😀  i chyba bardziej zostaje w pamięci niz np. Ewelina1243.
[/quote]
Z tym uśmiechem to masz racje, ja jak go przeczytałam, pierwszy raz, to na twarzy mi banan się pojawił 😁

edit: Altiria : jaki sexy  💘 😁
wątek zamknięty
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
30 stycznia 2011 15:31
a mi sie zdjęcie Altiri nie wyświetla: (
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.