Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Jeenyy... wielkie dzięki. Oczywiście spanikowałam 🙂
Czy mogę mieć uczulenie na jedzenie z McDonald's?  😵
Konkretnie na jedzenie z tej knajpy to raczej nie. Prędzej na jakiś składnik który wciskają do wszystkich produktów (np mój chłopak jest w jakiś tam sposób uczulony na sól która jest szczodrze sypana do tego jedzenia i nie może jeść większości rzeczy z mc)
jak liczono lata w czasach przed Chrystusem?
Nie było jednego uniwersalnego systemu. Każdy liczył po swojemu. Pewnie w większości według gwiazd w jakiś sposób.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
30 stycznia 2011 16:37
Jaki jest najlepszy program do obrobki filmikow, skladnia, ciecia, zwalniania itp?
Jak to jest z tym prawem jazdy? Jeśli mam osiemnastkę 31.05 to mogę się zapisać na kurs 31.02 czy już 1go?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 stycznia 2011 20:02
naciol, 1 marca, bo w kalendarzu nie ma takiej daty jak 31 luty.
O matko, ubzdurało mi się, że w marcu, a potem zorientowałam się że to tylko dwa miesiące. No i zmieniłam na luty.  🤣
Jak to jest z tym prawem jazdy? Jeśli mam osiemnastkę 31.05 to mogę się zapisać na kurs 31.02 czy już 1go?

Zapisać się na kurs i zdać egzamin możesz już w 17-te urodziny. tyle, że prawo jazdy może zostać Ci wydane dopiero w 18-te urodziny. Oczywiście, jeśli ostatnio w przepisach sie nic nie zmieniło.
Ada   harder. better. faster. stronger.
30 stycznia 2011 21:31
emmm....ja robiłam prawko rok temu i kurs mogłam zacząć 3 miesiące przed 18-stką ale egzamin mogłam mieć dopiero po skończeniu 18-stu lat
Też mi się wydaje, że można 3 miesiące przed, a dostajesz dopiero po osiągnięciu 18 lat. I szlag mnie trafia, że jeszcze w przyszłym roku w wakacje nie będę mogła sama do stajni jeździć.  :emot4:  Mamo, dlaczego nie urodziłaś mnie wcześniej?  😜

Czy można być sędzią/prokuratorem specjalizującym się w określonych aspektach łamania prawa? Tzn. prowadzić głownie sprawy dotyczące znęcania nad zwierzętami, mężów bijących żony czy coś w tym guście.

Czy można być sędzią/prokuratorem specjalizującym się w określonych aspektach łamania prawa? Tzn. prowadzić głownie sprawy dotyczące znęcania nad zwierzętami, mężów bijących żony czy coś w tym guście.

Nie. Wszystko, co sie trafi albo nic.
Czy został nakręcony film, w którym występuje tylko jeden aktor?
majek   zwykle sobie żartuję
31 stycznia 2011 10:03
majek, dzięki 😉 Dogoniło mnie to pytanie wczoraj podczas oglądania filmu "Moon".
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 stycznia 2011 11:37
[quote author=Altiria link=topic=20.msg877239#msg877239 date=1296425438]

Czy można być sędzią/prokuratorem specjalizującym się w określonych aspektach łamania prawa? Tzn. prowadzić głownie sprawy dotyczące znęcania nad zwierzętami, mężów bijących żony czy coś w tym guście.

Nie. Wszystko, co sie trafi albo nic.
[/quote]

Sędzią nie, ale adwokaci mają takie 'specjalizacje' 😉
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
31 stycznia 2011 13:11
Czy podanie o dowód mogę złożyć miesiąc przed osiemnastką czy muszę czekać do dnia urodzin?
Taka ciekawostka: jak dzwoniłam aby się o to zapytać to baaaardzo miła pani powiedziała mi że mam przyjść i złożyć podanie z...dowodem osobistym 😵
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 stycznia 2011 13:15
trupka, dowód możesz wyrobić w wieku 14 lat, więc nie ma co się dziwić 😉
co to znaczy IMO ?  🤔  😵
in maj opinijon... czy jakoś tak 😀iabeł:

A po polsku - dosłownie - w mojej opnii
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
31 stycznia 2011 13:22
było w tym wątku nie raz:
[quote author=bajaderka-zorro link=topic=20.msg590438#msg590438 date=1274185845]
IMO - In My Opinion (moim zdaniem)
IMHO - In My Humble Opinion (moim skromnym zdaniem)
WTF - What The Fuck (co jest do cholery lub co jest k***a)
[/quote]
a BTW?  😲
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
31 stycznia 2011 13:25
By the way- przy okazji
dzięki wielkie  :kwiatek:
I ja dziękuję 😎 :kwiatek:
a etc. ?  😡
z łac. et cetera - znaczy to samo, co itd.
jakie itd?
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
31 stycznia 2011 14:06
etc = to samo co i tak dalej.  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się