Pensjonaty we Wrocławiu

Sharma   I hear as it breathes...
29 stycznia 2011 20:15
Kolejny właściciel Wojnarowic. Oby ten był szczęśliwy. Miejsce jest warte dobrego opiekuna. 🙂
Ciekawe jakie będą warunki i jaka cena ❓
Łaciata   Forever in my heart ♥
29 stycznia 2011 20:25
Właściciel wydaje się bardzo miły i ugodowy 🙂
Cena przystępna.. a stajnia ze zdjęć fajna 🙂
poprzedni dzierżawca był dobry..ten nowy, jeśli mówimy o tym samym, też jest spoko:P
A ja słyszałam, że do Wojnarowic wchodzi Fundacja Centaurus z 38 końmi.
Ale tam w stajni jest tylko 20 boksów!
Ale za to jakie duże  😁
Łaciata   Forever in my heart ♥
31 stycznia 2011 21:29
gracja7 - jeżeli możesz napisz mi swój numer gg na pw 🙂 chyba jesteśmy uczennicami tej samej szkoły ;P

espana - Gdzie to słyszałaś ?? Myślę ,że to jest plotka ,bo rozmawiałam wczoraj z dzierżawcą Wojnarowic i nic nie wspominał ,a przecież on się nastawie na pensjonat 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
31 stycznia 2011 22:08
espana Centaurus wie ze we Wro jest spalony juz tu nie zawita... obrzuciłą bym cała stajnie jajami zbukami a zbliza sie lato łądnie by śmierdziało 😁
Ktoś wie ile kosztuje pensjonat u Tokarskiego ? :>
chyba 850 lub 900zł, ale nie jestem pewna - najlepiej zadzwoń i się dowiedz 😉
Łaciata rozmawiałam z właścicielką fundacji, powiedziała, że ma już umowę podpisaną (oczywiście nie biorę tego jako pewnik - uwierzę jak zobaczę). A kto ma być tym nowym dzierżawcą i ewentualnie jaki koszt wchodziłby w grę? Może być na pw.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 lutego 2011 08:55
oooo nie Ewki na nowo we Wro i okolicach to ja nie zdzierże 😵
Amazonka wybierasz się do nas? 😉
900 z karuzelą, przynajmniej jakiś czas temu tak było...
oooo nie Ewki na nowo we Wro i okolicach to ja nie zdzierże 😵
Nie Ty jedna...
Łaciata   Forever in my heart ♥
02 lutego 2011 18:47
espana - Od dziś jestem pensjonariuszką w starych Wojnarowicach 🙂 I rozmawiałam z dzierżawcą Panem Darkiem i powiedział ,że prawda z tą fundacją ,że chcą przyjść ,ale on stwierdziła ,że by nie chciał.

Zapraszam do Wojnarowic! Właśnie trzeba robić porządki dokładne,bo dopiero od wczoraj Pan Darek jest dzierżawcą i może cokolwiek robić w stajni ,ale ja już jestem jako pierwsza i jedyna pensjonariuszka,bo on się jeszcze nigdzie nie ogłaszał.Ale mój źrebak ma Towarzystwo jego konia 🙂
a cóż to za pan Darek?
Łaciata   Forever in my heart ♥
02 lutego 2011 21:34
rtk - Niedługo się ogłosi w internecie pewnie to zobaczysz 🙂 Nie chce się wypowiadać na jego temat ,bo dziś go dopiero poznałam.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 lutego 2011 22:08
ŁACIATA co nie zmienia faktu że świat jezdziecki nie jest duży i jego nazwisko podac mozesz 😉
Łaciata   Forever in my heart ♥
02 lutego 2011 22:28
Zairka - to właśnie moja krótka pamięć ,ale za cholerkę nie pamiętam nazwiska 😀... jutro się dowiem
To napisz jeszcze cenę i warunki ogólnie - jeśli nie tutaj to na pw. Dzięki🙂
Espana wynosisz sie od nas?  😁
Eee nie🙂 Za daleko. Ale warunki ok, piękne boksy, hala - pytam, żeby mieć alternatywę w razie "W"  😀
Łaciata   Forever in my heart ♥
03 lutego 2011 17:47
espana - Warunki są fajne jak widać na zdjęciach.Na razie stajnia jest w przygotowaniach..wynoszenie nie potrzebnych rzeczy,malowanie żeby odkazić itp już niedługo.. 🙂 Cena 650zł z tego co wiem.Ja jestem zadowolona ,a moja mała jeszcze bardziej 😀
Łaciata dzięki za informację 🙂 Byłam raz w Wojnarowicach, co prawda z 4 lata temu lub i dalej, ale ogólnie wrażenia pozytywne. Fajnie by było, gdyby zagościła tam jakaś stabilizacja.
To nie jest ogłoszenie- to tylko informacja do osób, które z nami się umawiały. Proszą, czekajcie na telefon od nas środa/czwartek. Ustalimy przybliżony czas przyjazdu do Was. Mamy przewodnika, mam nadzieję,że wszystko pójdzie w miarę sprawnie. Za drobne poślizgi z góry przepraszamy, ale tak jak było na Pomorzu- nie da się wszystkiego ustalic co do minuty. Macie mój nr telefonu,  w razie jakiś zmian proszę dzwońcie. Pozdrawiam Bogdan
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
05 lutego 2011 10:40
Możecie polecic jakaś stajnie Wrocław lub do 15km od Wrocławia,zależy mi tylko na tym żeby koń miał dach nad głową,jedzenie,ściółkę i wybieg/padok/pastwisko-obojętne,cena do 400zł+owies sama mogę przywozic,aby zniwelowac koszty(mam za darmo od znajomych).Kurde wiedziałam,że tak to się skończy,że bede rozglądała się całkiem bez jakiej orientacji i skończy się na tym,że poproszę o pomoc na forum.
Łaciata   Forever in my heart ♥
05 lutego 2011 16:07
incognito - a która Wrocławia najbardziej Ci pasuje ?? wtedy możemy Ci powiedzieć wszystkie stajnie jakie są ,a Ty sobie przedzwonisz czy się właściciel zgodzi na takie coś co proponujesz 🙂
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
05 lutego 2011 18:02
Mieszkać będę koło Korony,niedaleko od Psiego Pola.
No to może Ramiszów 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się