Końska rewia mody cz. V (2011)

vissenna   Turecki niewolnik
29 stycznia 2011 21:24
Zairka niestety owijki są marki "owijki" więc ich jakość jest strasznie kiepska i trudno to jakoś sensownie zawinąć. Ale w sumie dobrze, że nie wzięłam oryginalnych owijek, bo mi się też nie podoba takie połączenie kolorów. Violet nie brałam, bo bałam się, że przesadzę, spróbuję jeszcze założyć owijki creme...
wątek zamknięty
te już były
KLIK brązy

przyszedł czas na resztę .....  😀

(od lewej: Brillant Iceblue, Cotton Limited Petrol, ES lightcord Ocean, Brillant Stone, Brillant Castor, ES Max Graphit, Tattini, Lamicell Pradha lawenda, Scapa Navy Silver, ES Pippning Black, Cotton Lavender, Brillant Lavender, Anky Purple, Anky Dusty Lilac, Brillant Copper, Brillant Wine, Scapa Marple Red, ES Stripe In Olive-Sesame)


wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
29 stycznia 2011 22:21
rozumiem dlatego ja juz przestalam inwestowac w sprzety no name 😉

odnośnie niedawno przeprowadzonej dyskusji  o owijkach ESKADRONA cyknelam foto przy okazji prania
Green-full
Petrol stary- cob
Gelb-pony

dla porownania wlasnie sprawdzilam nowe fulle eskadrona sa juz rowne ANKY

Disco przepiekna kolekcja i widać że kochasz fiolety 😁
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
29 stycznia 2011 23:12
disco wow!  😲 Jakie to wszystko piękne...
wątek zamknięty
guula   Miałam zamiar coś zmienić... Zmieniłam zamiar
30 stycznia 2011 02:54
Zairka, jeśli to jest ten pink ode mnie (a przypuszczam, że tak 😉), to on jest na 100% VSS  🙂
wątek zamknięty
equi.dream hmmm powiem Ci szczerze że jak masz wybor to wez VS ale VSD po daw magiem zle nie wygląda


wzięłam VS, zobaczymy jak będzie 😉  :kwiatek:
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
30 stycznia 2011 11:56
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
30 stycznia 2011 12:00
Czapraki identyczne oprócz lamówek  😉 w exclusive jest ładniejsza!
I ponawiam pytanie, jakie owijki oprócz kolekcyjnych będą pasować do lavendera?
wątek zamknięty
a mi się wydaje, że kolekcyjny jest taki "bledszy" mniej nasycony. Exclusive IMO dużo ładniejszy
wątek zamknięty
Disco , piękna kolekcja na pięknym tle.
Mój borok w dralonie Maritim  😍
wątek zamknięty
panie i panowie, fanfary!
oto pierwsza odsłona nowej kolekcji Eskadrona

http://www.reitforum.de/attachments/eskadron-fruehjahr-sommer-kollektion-2011-kolli.jpg-751195d1296379233

Dralon jest super, ale chyba z tych rzeczy na nic się nie skuszę

http://www.reitforum.de/attachments/eskadron-fruehjahr-sommer-kollektion-2011-gelbroyal.jpg-751194d1296376639

edot: dałam linki, po pierwsze zdjęcie to jednak photoshop :/ szkoda, bo dralon suuuper by byl 😁
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
30 stycznia 2011 12:26
ale to są tylko ich przeróbki z tego co zrozumiałam.

azbuka, super rudy w tym dralonie 🙂
wątek zamknięty
DanceOfDevotion, wow, naprawdę ładna kolorystyka! Kiedy one wchodzą do sklepów?  😜
disco, wszystkie Twoje szmaty mi się podobają, masz dobry gust. 😉
wątek zamknięty
Dance jeżeli serio, to Cię nienawidzę ! Schowaj i spal, nie pokazuj ! dera w romby...  😍
wątek zamknięty
Abuka, pięknie w dralonie!!!  😍
a co do nowej kolekcji to nawet nawet, dralon fajny
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
30 stycznia 2011 12:29
ta na dole ładna, ale chili martim wywołało większy mój entuzjazm
wątek zamknięty
to pierwsze wlasnie chyba, ale nie jestem pewna. na wszelki wypadek ulinkuję je w poście wyżej, by koleżanki się nei czepiały ze ich zdjęc używam.
z tym fioletowym to sie chyba pospieszylam jednak:P ale ten dralon mnie urzekł, najpierw zrobiłam poźniej msylalam.

to drugie to chyba zdjecie kolekcji? 5 dni do spogi, to się przekonamy.
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
30 stycznia 2011 12:35
Jeśli to jest rzeczywista kolekcja to podobają mi się tylko te żółcie na szczęście... ten niebieski to już do znudzenia 🙄
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
30 stycznia 2011 12:58
Nowa kolekcja Schockemoehle będzie w kolorze Summerblue 🙂
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
30 stycznia 2011 13:25
jeśli to jest nowa kolekcja eskadrona, to jestem baaardzo szczęśliwa bo NIC mi się nie podoba  😅 Proszę, żeby tylko ANKY nie wynalazło jakiś ładnych kolorów  🙇 🍴
wątek zamknięty
fioletowee  😍
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
30 stycznia 2011 13:28
Anky nawet jeśli zaskoczą nas kolorami to i tak żadnej nie wezmę, chyba że zmienią krój na stary dobry... a w to wątpię 🙄
wątek zamknięty
Jeśli te fiolety to prawdziwa kolekcja, to ten czarny z fioletową lamówka i derka są przepiękne.  😜
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
30 stycznia 2011 13:32
Po chwilowym przyglądaniu się na polopad bicolor niebieski stwierdzam, że jest ładny. Ewentualnie ten mocno niebieski cotton, reszta to jakas masakra :hih:
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
30 stycznia 2011 13:37
Mi się na dobrą sprawę podoba tylko ten jasnożółty brillant, cotton w kolorze intensywniejszej żółci (a'la lemon) i derka w romby. Nie mam odczuć takich jak kilka miesięcy temu kiedy wychodziła jesienno zimowa kolekcja 🙂
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
30 stycznia 2011 13:43
Dziewczyny, to jest photoshop- drugie zdjęcie to dokładnie Navy-Green ze zmienionymi kolorami.
Nowa kolekcja nie koniecznie musi tak wyglądać.
wątek zamknięty
Wydjae mi się, ze eskadron nie wyprodukowałby takiech samych/podobnych kolorow z tuch kolekcji, ktore były nie tak dawno..
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
30 stycznia 2011 13:44
Niech prawdziwa kolekcja zatem wygląda jeszcze gorzej  😎
wątek zamknięty
mi się podoba jedynie ten żółty i czarny z fioletową lamówką, reszta nie dla mnie, ale zobaczymy ile w tym prawdy i jaka rzeczywiście będzie kolekcja
wątek zamknięty
Ja dostałam od brata taki prezent bez okazji.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.