Mam talent

Finał leci.. Jakie wrażenia?

Ssnake, zupelnie nie był snake. Jakieś rzucanie się po sznurkach nieszczególnie mi się spodobało. Dziewczynka-guma, nie pokazała nic nowego, ale w sumie to mi się jej ciut szkoda zrobiło jak ją zjechali, wkońcu ma 10 lat, mogliby odklepać do kilka słów a nie ją zjechać... Paulina - zajebista jest, nie ma co 🙂
ja też z braku czegos innego do oglądania oglądam Mam talent. Też twierdze, że tą małą za bardzo zjechali 🙂 A podoba mi się ten facet co śpiewa teraz (po Paulinie) - oo juz wiem Mateusz ma na imie 🙂
Trochę mnie dziwi takie nagromadzenie wokalistów- przecież jest sporo programów dla osób śpiewających...
snake, blado, mała gimnastyczka coz...Paulina- dla mnie wyglada jak facet, glos tez ma taki jakis meskawy- szczegolnie jak mowi...
Ziolko- ciekawy...
acz chcialabym zeby wygrala osoba nie spiewajac
ja jestem fanką Ziemowita 🙂 ten chlopak jest swietny 🙂
Ziemowit słodziutki jest, taki spryciul mały 🙂 Ta blondyna co przed chwilą śpiewała jakoś mnie denerwuje, poza tym nie podoba mi się jej barwa...

Powiem po cichu, że też mi się wydaje, że Paulina 100% kobietą nie jest, a już na pewno nie dziewczyną 15 letnią 😉
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
29 listopada 2008 21:46
a mi sie jakos nikt szczegolnie nei podoba...
Ja jestem fanką Mateusza, baardzo mi się podobało jak dziś śpiewał.

Ale muszę przyznać, że mimo iż do Ewy przekonana nie byłam tak do końca, tak jej dzisiejszy występ mnie powalił. FANTASTYCZNA choreografia na początku, później już troszkę słabiej, wyglądała ślicznie, śpiewała rewelacyjnie. Jestem na tak

Ssnake no niestety po sznurkach zaczął skakać... A szkoda
ważenie ogromne zrobili na mnie Merkalt Ball (tak to sie pisze?? 🙂 )
Czy ta cała Klaudia nie może zaśpiewać NORMALNIE NORMALNEJ piosenki? jak dla mnie beznadziejny ogół... sztuczne wykreowanie, teraz już sztuczna modulacja głosu, jeszcze dobór tych piosenek. żenua.
Mi się strasznie podoba Audiofeels, chociaż jakoś bardziej mi przypadli do gustu w półfinale
Snake mi się nie podobał, Klaudia tak samo, ale ona mi isę od początku nie podobała. Ci dwaj akrobaci też byli dobrzy, chociaż ukąłd ten sam co w pierwszych odcinkach i jakoś muzyka mi nie pasowała do niego.
Hehe śmieszne, że Chylińska mówi o patosie, a potem to dopiero Wojewódzki z nim wyskakuje
Mnie też się Klaudia nie podobała - poprzednio i wcześniej jak śpiewała to czułam ciarki na ciele, dziś zupełnie nic.

Mnie osobiście szlag trafia na operatorów kamery jak pokazują Melkart Ball - prawie nic nie widać Foremniak mówiła, że najważniejsze w tym występie są szczegóły, ja się z nią w zupełności zgadzam, ale niestety nie dane mi było je zobaczyć

Po raz pierwszy mi się Audiofeels podobali, choć połączenie tych dwóch repertuarów trochę nietrafione.


Na kogo stawiacie?
A mnie irytuje to, ze zrobili z tego programu konkurs piosenki + ktos tam sie wygina i to nie jakos nadzwyczajnie.
Z tej grupy wybrałabym tylko Audiofeels, którzy właśnie odpadli o.0
Fuck!

Akrobaci mnie zawsze zachwycali, ale moim zdaniem dyskwalifikuje ich fakt, że ich występ był bardzo podobny, jeśli nie identyczny do poprzedniego.
Klaudia zrobiła wrażenie za 1 razem. Później - tak jak piszecie...zaczęło się to nudne robić.

Szkoda mi Macieja Ziółko, który śpiewał, szkoda mi Pauliny (chociaż w półfinale byłam sceptycznie nastawiona), Snake trochę dziś rozczarował, ale z drugiej strony...cos w tym było...chciałabym zobaczyć co jeszcze pokaże.

Ziemowit był świetny, ale znowu takiego szału nie zrobił 😉

Lubiłam też Bladego Krisa...
i jakie wrażenie z werdyktu??? Moim zdaniem zasługiwali na nagrode...
No nie, no nie, to nie tak miało być...
Zasługiwali, bo to co robią jest po prostu niesamowite, na swój sposób piękne. I wymaga maaaasyyyyy pracy.

Ale jednak trochę zawiedli tym podobieństwem do poprzedniego występu.
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
29 listopada 2008 22:38
ee akurat gadalam przez kom i nie uslyszlalam werdyktu:P kto 1 kto 2?
Melkart Ball pierwsi, Klaudia druga.
Ich występ był prawie identyczny jak ten przed półfinałem, jakoś to mnie zraziło. ALe i tak są świetni i moim zdaniem w pełni zasługują na nagrodę
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
29 listopada 2008 22:45
Ja wysłałam na nich kilka sms'ów. Uwielbiam ich!😀
Ja zmusiłam tatę do wysłania 😀
To jedyny program który oglądaliśmy "rodzinnie"
juz się przestraszyłam, że Klaudia wygra xD dobrze, że M.. coś tam wygrali. 🙂
sa niesamowici i robia wrazenie ,ale mimo wszystko jestem w lekkim szoku, ze wygrali. i chyba jestem troche rozczarowana
Ja stawiałam albo na Audiofeels albo na nich właśnie więc cieszę się że wygrali 🙂
ja tez mialam nie ogladac po tym jak sie wkurzalam na mam talet ale domownicy siedzieli przed tv wiec dolaczylam.
mnie snake nie tyle rozczarował, co po prostu nie zachwycił.
ziółko jest niezły, ale uprzedziłam sie do niego bo w jego odcinu byl ktos kogo wolalam.
stawialam na audiofeels i duet akrobatyczny na pierwszym miejscu, ciesze sie ze wygrali!
Ciekawe czy brzuchomówca popełnił samobójstwo.. xD
a czy mieliscie takie same wrazenie że niestety , ale najlepsze występy były na kastingach ? moze dlatego że oczekiwano od kazdego czegoś nowego , lepszego , bardziej w profesjonalnym wydaniu?
wygrana zasłużona , przez ogrom pracy i cos innego od głosowców ..
zgadzam się z poprzedniczką. Na castingach oni byli poprostu sobą. A gdy przeszli dalej, to uuuuaaa, musze pokazać coś hipersuper ekstra... niestety, ich występy na tym troche traciły. Nie wszystkich oczywiście.

Ziemek, jak to Ziemek, czarująco. Choć, muszę przyznać że jego poprzednie występy były takie... jakby od siebie. Tu było więcej tego aktorstwa. Co nie znaczy, że nie zrobił fajnego show. Za każdym razem jak na niego patrze to mi się gęba uśmiecha. Chciałabym mieć takiego syna w przyszłości

Ja miałam cichą nadzieję, że Audiofeels wygra. Że za wygraną kasę rozkręci poważnie biznes. No ale...
Wspaniały występ, choć ten w półfinale bardziej mi przypadł do gustu.

Melkart Ball- poprostu klasa. To co oni robią... to niesamowite. Magiczne. Jak najbardziej zasłużyli na ten tytuł. Chylę głowę
Melkart Ball podobało mi się i Audiofeels boscy jak zawsze! Klaudia w ogóle jak dla mnie nie zachwycała.Paulina dla mnie jak tranwestyta , nie mogłam na nią patrzeć...
Audiofeels mogło zająć choć 2 miejsce ale wierze w chłopaków, ze jeszcze nas zaskocza 🙂
mam nadzieję , że w następnej edycji nie przepuszczą żadnych śpiewających.
Zgadzam się z przedmówcami 😉 Pomimo, że straciłam odcinek to oglądam włąśnie w internecie ich występy... Sama chciałabym, żeby MB byli pierwsi, tak jak są (to było pewne😉, żeby na drugim byli AF, a trzeci Ziemek 😀 Jest cudny, ale zbyt młody by mu wręczyć taaaaaką sumę, bo jeszcze stwierdzi, że jest zajebisty i skończy jako narkoman, jak to bywa z młodymi gwiazdkami. Wiem, że on nie z takich, wiem, że jest za młody, ale różnie to bywa. Dlatego chciałabym, by był trzeci.
Po za tym miałam nadzieję zobaczyć tą śliczną rudą piętnastkę, co taki angielski akcent Wojewódzki słyszał ostatnio w Kenii... Kojarzycie ją? Wg mnie powinna być zamiast Bladego. On poprostu blado wypada na tle innych. W tym co robi jest świetny, mimo to nie podoba mi się BEATBOXING <hahaha> Tak to się pisze? 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się