Olsztyńscy voltowicze

łaaaaa jakis slodki bachor!!!! 😍  i jest Fus samobojca!!! hahaha  😂 widze przygotowania do sezonu i ciezka prace  😅 czyli ... padokujemy sie  🏇 hahah ... te folbluty to maja zycie!!
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
27 stycznia 2011 19:04
hahaha... taaaa trenujemy aż sił brak  😵
folbluciaki się relaksują, padokują, biegają na boso i wcinają marchewkę, a pancia od 2 miesięcy na koniu nie siedziała, a pupa rośnieee... 👿
dorzucam jeszcze pare fotek z dziś
🏇 boski jest tfu tfu  😀
Wysciskałabym  🤣
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
27 stycznia 2011 20:57
Piękne maleństwo 😍
Renatka co tam u Ciebie?? 🙂
koniecznie do Was wpadne jak wiecej zrebolow sie urodzi  🏇  jest taka slodka!!! nazwijcie Nice Lady pliiiissss  😅  zdecydowanie lepiej niz Night Alaska  😉  aczkolwiek zywa chodzaca reklama naszego super ogiera  😜  Freska jego foty moglabys dodac - nikt by nie powiedzial ze to folblut  😜
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
28 stycznia 2011 15:42
Piękne maleństwo 😍
Renatka co tam u Ciebie?? 🙂

Dalej siedzę z folblutmi jak widać na załączonych  obrazkach  🏇

I dziś też nas sesja zdjęciowa nie ominęła 😀
Alaska Riever na życzenie Oli, mamcia i córcia  😜
MAM PYTANIE KTO STRZYŻE KONIE Z DOJAZDEM DO KONIKA
BO CHCIAŁABYM OSTRZYC MOJEGO LAREGO NA KONIEC LUTEGO I POSZUKUJE OSOBY
macie namiary na owies w okolicy Olsztyna ❓ 🙇
Ircia   Olsztyn Różnowo
28 stycznia 2011 19:11
Mam namiar na owies lub na owies z jęczmieniem.Tel na PW mogę podać.
no to co konska ekipo yhm w srode was zabraklo moze w nastepnym tygodniu mnie jednak odwiedzicie
parolowa będziemyy 😀

zawody u Robsona sa w ten weekend czy nastepny?
silver ten weekend. kto jedzie??? ja bede jako widz i degustator piwa w restauracji  😁
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
31 stycznia 2011 17:08
My bedziemy🙂 a ktos z was ma za duzo czasu, a chcialby zrobic mi w piatek albo w sobote rano koreczki?🙂  jakby cos wyszlo na mojej klaczy;d? 😉
ja bym chciala ale nie mam jak dojechac 🙁🙁 moze jakas dobra dusza mnie zabierze ze soba? 😀
magdanik w niedzielke mozemy jechac jak damy rade hehe 😉 załatwie podwózke
domiwa już wszystko masz załatwione z hotelem 😉?
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
01 lutego 2011 07:01
silverstar mam. okazalo sie ze ten jeden z numerow co tutaj wklejalam jest aktualny 😀 i wszystko zalatwione 😅 teraz szukam kogos chetnego na koreczki;d
ja bym chciala i w sobote jechac ;d ale fajnie agusek fajnie ;d chociaz z daniem rady mozemy miec problem ;d
A ja chciałem jechać z Lidką i Agą do robsona bo będą miały trening tam , ale nie ma miejsc w samochodzie .  😁

magdanik a jak szykowania do impry , impry ?  🥂 😁
prestige ale ja jade do robso na zawody a nie na trening lidki i agi...
a szykowanie dobrze dobrze.

Iszkowa ekipa?  jutro twist? ;> a moze ktos jeszcze chetny?;>
ooo no tak licze ze iszka i jacek (foch) wkoncu dojada
magdanikowa?
a jak to w ogole teraz jest z zawodami u Robsona ? w koncu sa regionalne czy towarzyskie ? (czyt. trzeba miec papiery czy nie ?  😁 ) bo przeciez osrodek mial byc zawieszony do 2012 ? 2013 ?
angeel wywineli sie z tego normalnie regionalne sa i trzeba papiery z tym ze raczej nie sprawdzaja.

Ilovegerman slyszalam ze ty idziesz ;p OBOWIAZKOWO! ; *
ilovegerman, tak, tak Smutasku musisz gdzieś z nami pójść! 🙂
Angeel regionalki raczej - ostatnio w polowie stycznia jak byly to byla robiona L-ka na wyjezdzenie licencji wiec zawody musza byc oficjalne  😉
hmm no coz...licencje chetnie bym WRESZCIE zrobila, ale zanim ja odnooowie papieeery... :P

Ola - a co tam u Bartusia ? 🙂
Angeel, Aaa miło, że pytasz 🙂 Bartuś ma się bardzo dobrze, zmieniliśmy stajnie, obecnie stoi w Twoich okolicach na totalnej wiosce gdzie ma duuużo miejsca do biegania i codzienną świetną opiekę 🙂 Ogólnie to ma swój wymarzony spokój 🙂 Jedyny minus to to rzadko się widujemy 🙁
ojej, a dlaczego taka decyzja ? masz teraz cos innego do jazdy ? a gdzie stoi, moze znam ta wioche 😀
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
03 lutego 2011 10:15
O której te zawody sie rozkrecają u robsona ❓ 😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się