Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Altiria nie wiem jak Twoje ale moje na nodze się super prezentują no skóra klasa 😉
Strucelka, ja bardzo lubie buty z aldo, fajnie w nich noga wygląda. A te Twoją są bardzo fajne, nie było takich tylko z palcami zabudowanymi? 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
30 stycznia 2011 08:51
Śliczne, tylko duże mają to wycięcie. 😉
Strucelka a mi się podobają bardzo, nawet z tym wycięciem. Piękne
ja muszę w koncu dorwac szpilki nude ale nie open toe, namiętnie rozmyślam nude z atmosphere  😀
Donia, mi się b. podobają, wyglądają fajnie zarówno ze spodniami, jak i spódnicami.  😉
Właśnie mi się wydaje że ze spódnicą dość  średnio będą wyglądać, ale jak mówisz że fajnie to muszę przymierzyć 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
30 stycznia 2011 16:12
Moja mają ciut inną górę, taką bardziej pomarszczoną i wyglądają przyzwoicie.  😉
Pursat, pierwsze cudowne!! A mam takie pytanie, może trochę głupie  😁 . Czy szpilki z tej lakierowanej skóry są ciężkie? Tak jak np. lakierowane, skórzane torby?
Pursat   Абсолют чистой крови
30 stycznia 2011 16:43
Ciekawe pytanie. 🙂 Ja osobiście nie czuję różnicy między lakierowanymi, matowymi, na platformie lub bez. 😉
Pursat te 2 są świetne! takie klasyczne 😍
Pursat   Абсолют чистой крови
30 stycznia 2011 17:33
Właśnie takie są mi potrzebne - proste, bez żadnych ozdóbek czy udziwnień, w takim kolorze. 🙂 Tylko kasy brak. 😁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
30 stycznia 2011 23:35
Dzięki laski :kwiatek:
Szpile najróżniejsze, pełne, open toe, lakierki, matowe, szpile, szpile+platforma. Ale te były najwygodniejsze, przynajmniej tak mi się wydaje 😉
Zabudowane za bardzo odstawały z boku stopy. Mam jeszcze czerwone, też open toe, ale matowe i inaczej skrojone. Również cudne 😍
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
31 stycznia 2011 13:42
Wiecie laski gdzie w sklepie stacjonarnym w jakies niewygórowanej cenie znajde takie buty jak ma dziewczyna z nowej reklamy "always".Ta dziewczyna ktora najpierw wchodzi na plan jako szara myszka,a pozniej sie przebiera.
Urzekły mnie te buty,przeglądałam nieco allegro,ale na takie nie natrafiłam...Z gory dziekuje :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
31 stycznia 2011 20:23
incognito to samo pytanie męczy mnie już od dłuższego czasu! te buty są cudowne  💘
incognito, te buty wygladaja jak z river island, jesli mowimy o tych samych 🙂 takich z kokardka
pony   inspired by pony
31 stycznia 2011 20:39
moze ktos pokazac o jakie buty chodzi? Nie kojarze ani ani
tutaj są, dokładnie w 22 sekundzie
widziałam je chyba na allegro 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
31 stycznia 2011 21:08
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
31 stycznia 2011 23:55
szpilki nude z Aldo na nodze 😍 + torebka kopertówka





czerwone szpilki + torebka kopertówka



i na nodze



plus takie czarne cudeńka 💘

Powiedz, wygodne są buty z Aldo? Bo jakoś nigdy mi na takie nie wyglądały... oprócz tego, że prawie wszystkie są na wąską stópkę  🙄
cieciorka   kocioł bałkański
01 lutego 2011 11:12
moja mama ma mega szpile z aldo, dwie pary- piękne. nosiłam tylko po domu, jak sprawdzałam, czy pasują bo chciałam pozyczyć, niestety za małe, ale w tym krótkim czasie wydawały się bardzo stabilne.
Fioliola   Gdzie nas nogi poniosą ?
01 lutego 2011 11:22
Ja sobie kupiłam czarne na małej koturnie z kokardką, ale niestety mój królik już je uważa za marchewkę...  🤦
Pursat   Абсолют чистой крови
01 lutego 2011 11:28
Strucelka, śliczne buty, tylko strasznie nudno z tymi torebkami pod kolor. 😉
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
01 lutego 2011 12:05
Dzieki dziewczyny 🙂 wprawdzie nie sa identyczne i maja jakas dziwna platforme,ale teraz juz wiem gdzie szukac 😉
Gdzie w necie znajdę podobne botki (czarne)?  :kwiatek: Obcas może być wyższy 😉

Edit:
Strucelka, te czerwone na nodze wyglądają po prostu  😍
Pursat   Абсолют чистой крови
01 lutego 2011 12:45
Dzieki dziewczyny 🙂 wprawdzie nie sa identyczne i maja jakas dziwna platforme,ale teraz juz wiem gdzie szukac 😉

Ja nie są? Jakąś błyskotkę tylko doczepili do kokardy i poza tym to są te same buty przecież!
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
01 lutego 2011 12:48
Widze 😉 i obejde sie bez tego 😁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
01 lutego 2011 14:40
Szepcik nie wiem, to się dopiero okaże 😁

Pursat ja lubię tak klasycznie 😉

cavaletti :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się