Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Fioliola   Gdzie nas nogi poniosą ?
01 lutego 2011 14:54
A ja się jeszcze dzisiaj zaopatrzyłam w takie :

http://sklep.sizeer.com/plec-damskie,WW/buty,B/sport,S/buty_skate,BA/etnies_fader_w_s,225724.bhtml


http://www.groszki.pl/groszki/1,95942,4897380.html

Te drugie bardzo bym chciała mieć, ale niestety nie mam 🙁
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] zmiana treści posta w sposób zakłócający dalszą dyskusję
to ciekawe bo wydawalo mi sie ze aldo nie ma sklepu internetowego w polsce? mozesz dac linka?
Dziewczyynyy help  :kwiatek: Szukam oficerkowatych kozaków bez obcasa w kolorze brązowym, takim raczej jasniejszym. Ktoś widział coś ciekawego?
Btw możecie podać namiary na jakieś dobre sklepy z butami w necie? Coś w stylu shaffashoes?
O, no, coś takiego, tylko może ciut wyższe jeszcze przed same kolano 😉 Ale dzięki  :kwiatek:
Fioliola   Gdzie nas nogi poniosą ?
01 lutego 2011 22:27
to ciekawe bo wydawalo mi sie ze aldo nie ma sklepu internetowego w polsce? mozesz dac linka?


napisałam, że chciałabym mieć ...
A przed edycja posta napisałaś, że Ci koleżanka z Niemiec sciagnęła 😎
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
01 lutego 2011 22:58
Powiem Wam, że jestem totalnie zaskoczona.
Nikt tu, w NY nie nosi ani Crocsów ani Emu.
Wszyscy, jeśli noszą coś w stylu Emu to są to UGG. W każdym sklepie są do dostania (ale są dość drogie :icon_rolleyes🙂, a Emu nie ma w ani jednym sklepie.
Tymczasem moja mama zainwestowała dziś w Sorele, a ja chyba kupię wymarzone Hunter'y 😍
haha, tak myslalam. napisalas ze kupilas na stronie internetowej aldo. ode mnie ignor za klamstwa i zachowanie rodem z podstawowki.
noen   A story of a fighter of our human race
01 lutego 2011 23:04
Dziewczynko, masz 11 lat a ''zamówiłaś'', tzn, koleżanka z Niemiec Ci kupiła, tzn. podobają Ci się, buty na obcasach ? To co w koncu z tymi butami ? Bo ja się pogubiłam 😁
Strucelka pewnie już było z milion razy, ale czym się rożnią emu od ugg?  😁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
01 lutego 2011 23:37
Karutek ja nie wiem 😁 może grubością podeszwy?
nie mam pojęcia, ale moja mama się uparła na Emu, a tu rybka. A UGGi drogie - 'klasyczne' za kostkę 140$
Emu to badziew 😉.. Nawet Emu Armidale, ktore w Polsce kosztuja 900 zl przeciekaja po chwili na sniegu.. Emu sa tutaj bardzo tanie, a UGG rzeczywiscie drogie. Tez nie widzilam tutaj nikogo w Emu i raczej nie ma w sklepach tej marki.
Crocsy nosza dzieci latem.. 😉
Emu to badziew 😉.. Nawet Emu Armidale, ktore w Polsce kosztuja 900 zl przeciekaja po chwili na sniegu.. Emu sa tutaj bardzo tanie, a UGG rzeczywiscie drogie. Tez nie widzilam tutaj nikogo w Emu i raczej nie ma w sklepach tej marki.
Crocsy nosza dzieci latem.. 😉

To ja chyba nie mam śniegu w mieście tylko watę ktoś wyłożył, że mi moje Emu nie przeciekły ani razu przez całą zimę.
Nabyłam wczoraj na imprezę karnawałową 😉
😍
moja koleżanka miała i Ugg i Emu z takiego jakby zamszu i jak była chlapa to jedne i drugie przeciekały, a znowu inna koleżanka kupiła sobie Ugg z takiej jakby skórki licowej no i te nie przemakają 😉

Forkate bardzo ładne  🤣
moja koleżanka miała i Ugg i Emu z takiego jakby zamszu i jak była chlapa to jedne i drugie przeciekały, a znowu inna koleżanka kupiła sobie Ugg z takiej jakby skórki licowej no i te nie przemakają 😉

Bo buty trzeba zaimpregnować. Każde.
Ja swoje psiknęłam raz przed 1 użyciem. Jakoś w listopadzie? I nic nie przemokły.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
02 lutego 2011 10:21
Powiem Wam, że jestem totalnie zaskoczona.
Nikt tu, w NY nie nosi ani Crocsów ani Emu.
Wszyscy, jeśli noszą coś w stylu Emu to są to UGG. W każdym sklepie są do dostania (ale są dość drogie :icon_rolleyes🙂, a Emu nie ma w ani jednym sklepie.
Tymczasem moja mama zainwestowała dziś w Sorele, a ja chyba kupię wymarzone Hunter'y 😍



Hmmm? W niedzielę rozmawiałam ze znajomymi mojej mamy, którzy w zeszły piątek wysłali dla mnie Emu właśnie z NYC. Chciałam aby oni mi je kupili ponieważ bardziej się opłacało wysłać je ze Stanów niż zakupić w Polsce. Co więcej, mówili, że większość młodych dziewczyn aktualnie chodzi w Emu.

Co do Crocsów - jak byłam w wakacje, widziałam masę ludzi w nich chodzących, ale to może ze względu na inną porę roku 😉
w takich zwykłych sklepach w usa rzeczywiscie łatwiej trafic UGGsy
EMUnajlepiej w internetowych ew na amerykanskim ebayu

ja poleca www.amazon.com
albo www.6pm.com  - tu po ost wyprzedażach zostało juz nie za wiele ( ost kupilam 3 pary za 130 $ )
izkadul podrzucisz dokładnego linka do tych, które kupiłaś? Bo przeglądam tą stronę i nie mogę trafić na żadne w "fajnej" cenie 😉
Seksta   brumby drover !
02 lutego 2011 12:35
Widocznie mam szczescie- moje emu nie przeciekly ani razu a uczestniczylam w nich mase razy w kilkugodzinnych spacerach w sniegu po pachy.
powiedzmy wprost UGG JEST 100 razy lepsze  😎
Hija ja mam dwie pary Emu i nie widzilam bardziej szmatlawych butow w moim zyciu 😉... UGG nawet w dotyku i wizualnie wygladaja na duzo lepsze. Moim zdaniem cena Emu w Polsce to cena z kosmosu..
wiecie gdzie można kupić coś w tym stylu?
cieciorka   kocioł bałkański
02 lutego 2011 14:37
byłam w sklepie z ugg niedawno i sprzedawczyni, mimo zakochania w tych butach powiedziała, że nie prawda, że nie
przemakają.

Tercet, to nie timberland?
Seksta   brumby drover !
02 lutego 2011 14:49
cieciorka to Timberland'y przeciez widac znaczek  😉

Tercet takie w sizeerze widziałam, w Poznaniu.
izkadul podrzucisz dokładnego linka do tych, które kupiłaś? Bo przeglądam tą stronę i nie mogę trafić na żadne w "fajnej" cenie 😉


nie podrzuce linka bo juz ich nie ma- wyprzedaz poświateczna była mega
kupiłam zwykłe szare wys za 35 $
te
http://www.6pm.com/emu-australia-oxley-black wtedy były za 45 $
i jeszcze jedne jasne z 4 guzikami za chyba 49 $
teraz jest troche drożej ale od czasu do czasu robia akcje na różne firmy nawet "85%off"
tercet

nie kupuj ich !! MEGA NIEWYGODNE !  😤 sztywne , pozbylam sie ich szybiutko
Tercet, ja też je mam, w tej chwili czekają na naprawę zamka, bo drugi raz się popsuł. Są prześliczne, ale mają bardzo niskie podbicie, więc musiałam zamówic o rozmiar większe, bo 37 nie mogłam wcisnąc (noszę 36-37), po dłuższym chodzeniu uwierają w pięty. Jak piękne, tak niewygodne :/
Pinesska no to już ich nie kupię 🙁 bo mam mega wysokie podbicie :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się