Kto/co mnie wkurza na co dzień?

Plotkarstwo mnie wkurza i szukanie na siłę sensacji w życiu innych.

Jedyny plus taki, ze bardzo fajnie można plotkarzom zagrać na nosie 😉 Co robię od pewnego czasu i mam z tego niesamowitą zabawę  😂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 lutego 2011 12:33
Wkurza mnie to ze wystarczyło abym wyszła na 10 min - zarejestrowac się do lekarza- i omal nie zakaszlałam wszystkich dookoła mnie. Nie mogłam złapać oddechu.
Nic mnie tak w zyciu nie wkurza jak choroba. Obojętnie czy jest to grypa, zapalenie spojówek, zapalenie oskrzeli  czy  tym podobne.
Lubię się cieszyć zdrowiem.
Najgorsze jest jednak wychodzenie z takiej sesji np. anginy ropnej. Włosy matowe, cera blada, wory pod oczami... wyglądam wtedy jak śmierć.
Fioliola   Gdzie nas nogi poniosą ?
01 lutego 2011 12:36
Była przyjaciółka .
zabeczka17
Zgadzam się całkowicie! Już 5 tydzień leżę w łóżku  😵 Szlag mnie trafia🤔ezon zaraz się zaczyna,sesja przeleciała..
😤
A mnie wkurza moje lenistwo 🤬

I jak lakieru do paznokci jest końcówka, a pędzelek już do niej nie dostaje. Tak lubiłam ten lakier 👿
Wkurza mnie, że z dnia na dzień zwaliło mi się na głowę mnóstwo spraw. Ogromne sprawdziany z przedmiotów maturalnych, odznaka, licencje, pomoc w przygotowaniu mojego ostatniego rajdu harcerskiego. Zamiast się za to wszystko wziąć, to posprzątałam pokój, rozebrałam choinkę, zrobiłam obiad.
Nic nie denerwuje mnie tak, jak nieumiejętność przyjęcia konstruktywnej krytyki i jeszcze rozgłaszanie na prawo i lewo, jak się to nie zostało zaatakowanym, wyszydzonym i zmieszanym z błotem 🤔
nie no, teraz PKS przesadził. 5 zł za 12 kilometrów to o wiele za dużo. w mazowieckim za 58 km zapłaciłam 7 złotych. i tak powinno być 🙁. mam nadzieję, że bialski PKS za chwilę wykituje i w końcu będę jeździć w ludzkich warunkach za normalne pieniądze  😎.
Wkurzają mnie moi dłużnicy!! Mam u ludzi 3200zł i NIKT mi do cholery nie zapłacił w terminie. Grr, zabawa w windykatora średnio mnie bawi, ale chyba muszę zacząć być niemiła i nie odpowiadać na każdą wiadomość o późniejszej spłacie "Spoko, nie ma żadnego problemu".
A.   master of sarcasm :]
04 lutego 2011 11:39
Dzionka  jest takie przyslowie bardzo madre: "kochajmy sie jak bracia, liczmy sie jak Zydzi".
No więc właśnie, sama prawda. Teraz może nie przymieram głodem, ale gdybym była na minusie i spotkałaby mnie taka sytuacja to sama nie wiem co bym zrobiła :/
BASZNIA   mleczna i deserowa
04 lutego 2011 18:50
Strasznie mnie WKURZA dyskryminacja osob z numerem buta 37-38 przez producentow obuwia roboczego dla rolnictwa!!

A prosciej mowiac nie moge kupic sobie nawet gumofilcow!! PO miesiacu zajechalam " zwykle " sniegowce, a na robocze nia mam co liczyc, zaczynaja sie od 41 numeru, grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
Jak ktoś oblizuję przykrywkę od jogurtu, a na koniec wydrapuje resztki łyżeczką
Jak ktoś jedząc zupę , stuka łyżką o zęby
Jak ktoś ma za dużą bluzę i podwija rękawy i ściągacz tak jakby zostaje wyżej a ten fałd za dużego rękawa zwisa.
Jak ktoś susa cukierka i mlaszcze przy tym
Jak ktoś pije herbatę i po każdym łyku robi coś w stylu "ahhh"
Nowe zespoły których tekstami mogę tylko i wyłącznie rzygać.
Wkurza mnie głupota ludzka.
Ludzie którzy stworzyli sobie prosty świat i radzą sobie w nim doskonale i nie muszą zmagać się z ogromną masa myśli w głowie.
Generalnie wkurza mnie większość rzeczy na tym świecie.
Pozdrawiam  :kwiatek:
sesja mnie wkurza
ja sie sama wkurzam. Milion rzeczy do zrobienia, zaległych maili do wysłania a siedzę i nawalam w zumę  🙇
Mnie strasznie wkurza, że jeśli coś w życiu zaplanuję i wydaje mi się, że kontroluję sytuację i dążę do wyznaczonego celu...  👀 wtedy zawsze wydarzy się coś co zniweczy wszystkie moje plany .  😵  O tak, nagle 180 stopni  🤬 🤬 I nic nie mogę z tym zrobić  👿

I wkurza mnie mój podpis pod avatarem- zachciało mi się zmian -to mam. Normalnie sobie wykrakałam  😵
Wkurza mnie mój wieloletni kolega, który od jakiegoś czasu chyba zapomniał o higienie osobistej. Głupio mi wyprosić go z domu albo powiedzieć innym, żeby go nie przyprowadzali, no śmierdzi.  😵 W dodatku nie wiem, skąd ta zmiana, bo zawsze był w miarę zadbany, a teraz po każdej jego wizycie muszę wietrzyć pokój z utrzymującego się wiele godzin zapachu brudu i stęchlizny.  🤔wirek:
Altiria, spróbuj mu może delikatnie powiedzieć... co do niego czujesz 😁.
być może po prostu zapomniał 😎.
Wkurzają mnie problemy rodzinne. Wyciąganie pasa, bicie po twarzy, a potem odwieczne pytanie w szkole "co się stało?". Grożenie, że mnie wywalą z domu, jak ich nie posłucham, że oddadzą do domu dziecka, że nie wyjdę z domu do końca roku... A to wszystko dlatego, że nie rozumiem paru tematów w matmie.
ankers, zaproszę go do siebie, zapalę świeczki, postawię w wazonie róże i spytam: "Czy czujesz ich piękny zapach? Bo ja przez twój odór niestety nie!!!".  😁  Chłopak jest z takiej typowo małomiasteczkowiej rodziny, ma kilkoro rodzeństwa, ale nigdy nie był brudasem czy niechlujem, więc nie wiem, skąd ta zmiana.  🤔wirek:

koniara788, aż tak źle?  🤔  Chociaż słyszę czasem takie rzeczy, że zaczynam wiedzieć w moich rodzicach najcudowniejszych ludzi na świecie pomimo ciągłych kłótni i wyzwisk.  🤔wirek: Koleżance rodzice zabierają książki i wyzywają od #$^@$%Y&* idiotek, bo jak można czytać tyle książek. Albo każą jej zbierać punkty na oglądanie telewizji czy używanie komputera. Posprzątanie łazienki - 20 pkt = pół godziny przy komputerze, poodkurzanie całego domu = możliwość spotkania ze znajomymi. Jak w obozie koncentracyjnym.  🤔
Wkurzała mnie moja mama, ma pretensje o wszystko, ale tak czytając posta Altiry doszłam do wniosku że jest całkiem spoko.
Altiria, hm... jeśli mu powiesz, to może się obrazić, oleje Cię i już nie będziesz musiała znosić tego zapachu. z drugiej strony jeśli mu powiesz, może się ogarnie i jeszcze będzie Ci dziękował. jeśli nie powiesz, to te róże długo nie pożyją  😁.
BASZNIA   mleczna i deserowa
05 lutego 2011 17:09
Bogdan,  stara, trekingowe za 140 zl to ja tez potrafie znalezc, ale wierz mi, nie wytrzymaja w blocie kolo gnojownika. Chodzi o GUMIAKI, robocze GUMOFILCE, za 40 zl......
BASZNIA, a patrzyłaś w marketach typu Tesco? tam są takie gumiaki i gumofilce, przynajmniej był jakiś czas temu.
ankers, tylko totalnie nie wiem, jak mam mu to przekazać. "Cześć stary, słuchaj, śmierdzisz i trochę mi to przeszkadza."? Muszę spróbować jakoś delikatne mu to przekazać.  😁

Wkurza mnie kolejne dziecko, które wstawia sobie na naszą klasę zdjęcia mojego autorstwa i jeszcze podpisuje je z błędami.  😵 Jak to są dzieciaki z mojej stajni, które wstawiają zdjęcia kucyka, bo "to kochany kucunio na kturym jerzdrzę loffciam go :*:*:*:*", to jestem w stanie przełknąć, no ale dodawanie zdjęć ludzi i koni, których nawet się nie zna?  🤔
Altiria, to o czym mówisz to nic, raz jakaś dziewczynka założyła konto na nk mojemu psu, wymyśliła mu imię, przy tym zrobiła z niego suczke  😁 powstawiała jakieś foty i pododawała mu jakiś znajomych itd  Moja siostra do niej napisała, a ona jej odpowiedziała, że tak bardzo chce mieć pieska, a zdjęcia naszego znalazła w internecie i jej się spodobał. Później nie chciała tego profilu usunąć, zgłosiłyśmy nadużycie i usunęli jej ten profil, ale nie wiem jak można na coś takiego wpaść  😵
Ircia   Olsztyn Różnowo
05 lutego 2011 19:08
A mnie wkurzają ludzie co trzymają u mnie dwa konie i nie płacą od ok prawie roku 🤬
Ircia, a nie jest tak, że jeśli ktoś przez ileś czasu nie płaci za pensjonat, to koń staje się własnością właściciela pensjonatu? czy herezje głoszę? ale może poprawi Ci to humor 😁.
Wkurza mnie .htaccess, .htpasswd i wszystko inne z ostatniej informatyki 🙇
ankers, tylko jesli jest w ten sposob zawarta umowa pensjonatowa.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się