Kącik folblutów

Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
02 lutego 2011 21:47
o faktycznie, przy zalogowaniu widzę😀
Donia Sherry piękna kobyła! daj jakieś zdjęcia pod siodłem!!

czeggra to fakt że po Zafonium widziałam sporo kasztanów, a matka skarogniada.. mam jego matkę, i teraz roczniaka od niej, tylko tym razem po ogierze małopolskim🙂 i skarogniady, no ale nie ma jak inaczej, bo tatuś kary, matka skarogniada🙂

Czarny Orfeusz bardzo fajny! osobiście jestem mocno zdystansowana do ogiera Professional, nie miałam okazji widzieć go na żywo, ale na zdjęciach z budowy bardzo mi się nie podobał, mieliśmy kobyłkę po nim, bardzo słaba, ale potrafi dać duże lepsze od niego konie...
Oglądając wasze zdjęcia musze przyznać,ze w innych tematach na tym forum piękniejszych koni nie znajdziemy ;]
Donia Aleksandra- Dzięki 🙂 To jeszcze troche Eryki (Nowej Ery)

Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
02 lutego 2011 22:45
ech piękne to folbluty, piękne.. ale jednak najpiękniej dla mnie się prezentują mimo wszystko w swoim wyścigowym żywiole.. mają te konie w sobie coś nadzwyczajnego, wrodzoną szybkość wpisaną od oka, po serce.. naprawdę cieszę się że w swojej jeździeckiej podróży trafiłam na nie, bo zajęły moje serce całkowicie! mimo że jeżdżę na półkrewkach o doskonałym pochodzeniu, potencjale skokowym na 130-140, potężnych, ramowych, mimo że są wspaniałymi końmi, to utwierdzają mnie w tym że konie Pełnej Krwi Angielskiej to konie ponad wszystko🙂
Niestety nie mam co na fotach pokazać pod siodłem, bo kobyła dopiero jakąś konkretną pracę zaczyna. No ale coś wrzucę, w siodle McClellan( nie jestem, pewna poprawności pisowni) w każdym bądź razie tym z dziurą 😉
kayna a ile ona ma wzrostu nogi dość długie się wydają 🙂
Doma chętnie bym Sipsi pod siodłem zobaczyła
Donia Aleksandra, To Jaczejka? 🙂
kayna, Ale świetna kobitka!
Od października jestem właścicielem ogiera Sokrates (Skulica - Don Corleone).Koń po karierze wyścigowej. Ogier bardzo spokojny i chętny do pracy. Poniżej kilka fotek.


za duże zdjęcia 🤦
Figaro.Winner- gratuluję zakupu 🙂
Severus   Sink your teeth into my FLESH
03 lutego 2011 12:38
Figaro.Winner - gratulacje 🙂 Piękny kasztanek

Moge wstawić swojego buddiono-folbluta? 😉

To jego standardowa mina jak sie czegoś spłoszy (czyli dosyć często  :/ )



A tu coś z roboty:





Przepraszam za nędzną jakość  😡
Sankaritarina Jaczejka jest na tym zdjeciu z terenu, gdzie obie stoją 🙂 na pozostałych sama Sherry
Figaro, a jak ma się Sligo?

On zdaje się też pojechał z Tobą?
Sligo stoi w tej samej stajni, razem z Sokratesem. Zupełnie się uspokoił,przybrał na wadze. Regularnie pracuje pod siodłem i naprawdę świetnie się spisuje.
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
03 lutego 2011 14:42
sherry na tych zdjęciach to faktycznie do taty bardzo podobna, ale chyba nawet mocniejsza🙂 kawał konia!

a Sipsi na razie jest w końcowym etapie leczenia stawu, za miesiąc dwa zrobię jej prześwietlenie czy jest ok i czy czysto chodzi i dopiero będzie wdrażana spowrotem do pracy, bo już od 3miesięcy nie miała siodła na grzbiecie...
No to ma faktycznie długą przerwe w jeździe... trzymam kciuki żeby wszystko dalej było ok 🙂
A Sherry  oj jest mocna, taki mały pączusio-pakerek 😀
Figaro.Winner PIEKNY!!!!  😍
Donia Aleksandra, Dlugie ma nozki jak to na piekna panienke przystalo,ale to tylko wrazenie bo ma ok 160-163 🙂
Od października jestem właścicielem ogiera Sokrates (Skulica - Don Corleone).Koń po karierze wyścigowej. Ogier bardzo spokojny i chętny do pracy. Poniżej kilka fotek.


Witam,

miło widzieć Sokratesa ponownie.
Mam nadzieję, że czuje się dobrze i jest zdrowy.

Przesyłam poniżej fotkę z aukcji w Iwnie na której go kupiliśmy (jesień 2008)



i fotkę z treningu na Służewcu (wiosna 2010)



Pozdrawiam
Figaro.Winner, Gratulacje! Świetny jest! Docelowo zostaje jajeczny ?

Donia Aleksandra, Uszsz, pomyliłam 😡. Masz dwie kasztanki-folblutki, ciężko odróżnić 😉

Wszystkim bardzo dziękuję!!!Tak, nie zamierzam go kastrować. Nie sprawia żadnych kłopotów i bardzo chętnie współpracuje.
Sankaritarina nic nie szkodzi, dużo osób je myli, na pierwszy rzut oka są podobne 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
08 lutego 2011 22:23
A ja mam prośbę. Sporo osób pisze o swoich folblutach, podaje ich pochodzenie, ale bez imion. Piszcie też imiona, gdyż zaglądam tu z nadzieją, że zobaczę "starych" znajomych z czasów wyścigów. Nie chodzi o jakieś konkretne mi konie 😉
Figaro.Winner - wielkie gratulacje 🙂 nabyłeś pięknego ogiera 🙂




Bischa - moja to Alcoa po Canadian Winter i Angola
w papierze takie znane konie Northern Dancer , Pyjama Hunt, L' Enjoleur, Afryka,
Bischa   TAFC Polska :)
08 lutego 2011 22:46
Wiem wiem, gdzieś już w wątku tym czy innym wiedziałam 😉
a no kiedyś pytałam o jej zdjęcia z 94' ale niestety nikt nie ma 🙁
jedynie na Finiszu ktoś mi napisał 2 zdania o niej za czasów Służewca
Alcoa, matka Ali Baby 🙂 jak tam sie babcinka trzyma?
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
21 lutego 2011 21:29
ależ cisza!

trochę odświeżę temat, bo cieszę się jak dziecko naszym nowym stajennym nabytkiem  😅 🏇 😅
za miesiąc przyjeżdża do nas kupiony ogier Leonidas ! już ma swoje latka, ale myślę że trochę źrebaków da na świat 🙂 poza Pełną krwią sporo krył w półkrwi, szczególnie u Konarskich w Strzegomiu zostawił Ślązaków sporo  😀
z jego lat młodości wstawiam linki do filmików, gdzie można go zobaczyć jak był w szczycie formy 🙂 bo teraz to pastwiskowy grubasek już emeryt  😉 choć nie omieszkam spróbować go pod siodłem, jak uda mu się złapać lepszą formę jeszcze 🙂
z 2002 r
Nagroda Widzowa,  startuje z nr 4, zajął 3 miejsce, prawie cały wyścig prowadził, więc można sobie go obejrzeć lepiej


  Nagroda Prezesa Rady Ministrów, startuje z nr 10, zajął 4 miejsce, na początku jest prezentacja koni, można go obejrzeć na płycie



Co to ? Oferta stanówki?
Mogła  sobie podarować wstawianie tego drugiego filmu.
Severus   Sink your teeth into my FLESH
22 lutego 2011 08:41
titina, nie wiem czego się czepiasz  🤔 dużo osób jak kupi nowego konia to chciało by sie nim pochwalić, pokazać go jakoś. Takie to dziwne?
Nie nie dziwne, ale to raczej zaproszenie do stanówki, i wtedy inny temat 😉
Tak po za tym nie jestem w nastroju oglądać filmy z końmi co mają w wyścigu złamanie otwarte kończyny.
Może  się czepiam, ale jak różni nawiedzeni po oglądają taki film ,to mogą im wpaść różne nawiedzone pomysły do głowy.
to teraz ja jak moge sie pochwale. nie moje folbluciki ale w miejscu w ktorym pracuje - niestety wszystkie na sprzedaz  😕
walach Backet [Batalistka, Great Lakes (GB)]







ogier Krups -niestety nie pamietam papieru  😡 sprzedany wyjechal do Czech  😕







walach Zapata [Zagora, Be My Chief]





dwulatki ogierki po Fly To The Stars :
 

a na koniec zdjecie zapozyczone od kolezanki z pracy - mala wyścigówka po Night Dreams od naszego ogiera obiboka Alaska River 😅 - czekamy jeszcze na 14 takich  😀



ChingisChan   Always a step ahead! :)
22 lutego 2011 10:13
**alleXandra** ten źrebaczek jest cudowny!
hihi slodki prawda??? niestety nie mialam jeszcze okazji widziec go na zywo  😜 do 18stego marca jestem jeszcze na zwolnieniu, ale mam nadzieje ze niebawem wszystkie kobylki sie u nas juz ozrebia to wtedy pojade zobaczyc cale powiekszone folblucie stado  😀 bylo ich niecale 70 sztuk wiec teraz bedzie jeszcze wiecej  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się