Końska rewia mody cz. V (2011)

no i po pieniądzach !!!! Dlaczego jest taka piękna ????!!!!!!!!!!
kiedy w sklepach ?
wątek zamknięty
Ładna, nie mówie, że nie, ale... mogli sie bardziej wysilić, a nie powtarzać kolekcję, która tak naprawde całkiem niedawno była. Mogli dać jakiś głęboki bordowy, mocny kremowy, ciemny pomarańczowy czy choćby nawet czerń, której tak dawno nie było...
a tu standard: granat, brąz, kremowy (delikatny!), milka jak z niciaka, lavender...
wątek zamknięty
o jaaaaaa. umarłam i jestem w niebie
bicolor beżowo-żółty- mój ci on  😍 😜


jego MUSZĘ mieć !
wątek zamknięty
No proszę, tak po nazwach to w ciemno bym była za pierwszą kolekcją, a tymczasem jakieś takie zjełczałe to kolory i bardzo zimne i ostre w zestawieniu. Fu.
Już lepsza ta fioletowa, ale też mega szału nie ma, dralon faktycznie paskudny 😁
Jakby dali beżalbo sand z ciemnobrązową, albo czarną lamówką, to by było fajnie 😎
wątek zamknięty
Dokładnie, dla mnie też szału nie ma...  🤔
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
03 lutego 2011 14:44
powtórzy te kolekcje bo było na nia wziecie. to jest bardzo logiczne 😉 oni to robia zeby zarobic.

kurcze podoba mi sporo. a mialo sie skonczyc na 2-3  🤔 cholera...

wiem, że u minerwy w marcu bedą te rzeczy więc mam czas uzbierać kasę  😀iabeł:
wątek zamknięty
Pad żółto-kawowy jest obłędny i jest mój  , w sumie podliczyłam się już i nie mam dobrych wiadomości dla swojego portfela  😁
wątek zamknięty
myślałam, że tylko mnie się marzy taki sand z np czarną lub choćby nawet brązową lamówką, byleby tylko stonowaną, a nie "ostrą".

To tak jak z tym marone cottonem z najnowszej kolekcji: sam w sobie odcień brązu ładny, ale ta lamówka z petrolem mi do niego zupełnie nie pasuje ;/
wątek zamknięty
Uff chyba zakupów nie będzie bo sporo już  w tych kolorach mam lub do mnie nie przemawia jedynie ten żółty fajny ale lamówka niebieska mi się specjalnie nie podoba. I jeszcze zauważyłam że  na żółtych  nausznikach jest jasny sznureczek a nie niebieski.
wątek zamknięty
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
03 lutego 2011 14:59
mój jest lavender i pół kolekcji royal-navy, ten jaśniejszy granat, derki, ogólnie coś a'la petrol ... obłęęęęęęęęd ! a dralony są ohydne moim zdaniem.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 lutego 2011 15:01

  kilka fajnych rzeczy tylko chyba jeszcze brakuje  fotki z derkami z kolekcji  royal ?
wątek zamknięty
CeraŁ   dużo dużo zmian..
03 lutego 2011 15:03





😉


za duże fotki 🤦
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
03 lutego 2011 15:08
Nowa kolekcja na szczęście masakra, ja chcę tylko żółtego cottona + nauszniczki i ten cottona w kolorze ala lavender z owijkami. Tak to nic, dla mnie większość zerżnięta z poprzednich kolekcji, nic nowego. No i może jakiś żółty kantar i polopad biało-rolayowy są śliczne  😁 ale tak to na serio nic. Przed jesienną kolekcją śliniłam się, więc ta jest spoko. Dopuszczalna ilość ładnych rzeczy 😀
wątek zamknięty
aa tak w ogóle kcj90 dzięękujemy  🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 lutego 2011 15:11
wszyscy w takich emocjach  , ze zapomnieli podziękować


Właśnie , Dziękujemy  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
wątek zamknięty
Fiolety cudne oprocz dralona i kolor royal ladny.
Zobaczymy jak na zywo beda wygladac  😉
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
03 lutego 2011 15:13
Ja również dziękuję  :kwiatek:
Bardzo się cieszę że nie ma brązów. Tym bardziej ładnych, bo wtedy już bym przepadła.  🤔wirek:
wątek zamknięty
CeraŁ   dużo dużo zmian..
03 lutego 2011 15:16
wrzuce Wam jeszze te derki z Royal - ale to już wieczorem! 🙂 bo dralon KARO jest obłędny  🙇
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
03 lutego 2011 15:17
Szału nie ma, ale jest ładnie. Ten ciemniejszy fiolet jest chyba identyczny jak lavender.  😵
Może jakiegoś bikolorka kupie rudej, ale chyba jednak tym razem nabędę jakąś Ankę lub ES'a ew. cottona do ciurania granatowego..
Kcj90,  :kwiatek:
wątek zamknięty
pięęęękne  😜
wątek zamknięty
ciekawe czy cotton jasny fiolet jest identyczny jak nici violet  😁 wtedy bym sie o owijki nie martwiła  🏇
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
03 lutego 2011 15:22
kcj90 bez dwóch zdań zostałaś bohaterką forum!


teraz tylko trzeba poczekać aż kolekcja pojawi się w sklepach  🏇
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
03 lutego 2011 15:23
akzzi jeśli nie są identyczne to co najmniej bardzo podobne, ale to nie mój problem bo mam już komplet milka  😀
wątek zamknięty
Ale piękne grnaty i niebieskie 😍 ja na pewno będę chciałą jakię czaprak najprawdopodobniej łezkę żółtą albo royal🙂 może kantar no i derka w romby niebieskie jest śliczna (i ta z herbem teeeż🙂
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
03 lutego 2011 15:25
popieram. kcj90, na 'prezydenta' wątku szmatoholików  🙇 :kwiatek:
kiedy będziecie mieć zdjęcia na stronę? muszę rudego poubierać  😂

kolekcja fioletowa w ogóle mi się nie podoba. no ten antracyt złamany brązem jest fajny i jego wezme pewnie ale wolałabym żeby był albo bardziej brązowy albo tak ciemny szary że prawie czarny 😉
kolekcja royal navy jest piękna. nawet ten beż mi się podoba...
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
03 lutego 2011 15:29
kcj90 - jak już coś dostaniecie mogłabyś napisać jak w porównani do royala i milki z starych kolekcji mają się te nowe ? bo nie widzę potrzeby kupowania skoro np. różnią się tylko lamóką 😉

zestawienie co kupie:
dralon x2 z obu kolekcji (ta fioletowa do kompletu lavender)
derka karo fiolet
biały polopad z herbem

ew. violet cotton jesli bedzie inny niż nici milka i royal jeśli inny niż ten stary 😉
i jeśli żółty okażę się ciekawy to jeszcze tylko brillanta

czyli 4-7 rzeczy - co ogółem nie oznacza porażki 😉

swoją drogą bardzo banalna kolekcja i się nie wysilili .. i ten żółty mimo wszystko w niektórych połączeniach jest porażką .. ale przynajmniej nie mówię, że nic nie kupie  😁
wątek zamknięty
Kiedy kolekcja pojawi się w sklepach?
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
03 lutego 2011 15:31
Mi się ten niby lavender nawet podoba ale zastanawiam się czy nie lepiej wziąć pad ES plum... doradzicie? :kwiatek:
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
03 lutego 2011 15:32
Mało kreatywny ten Eskadron. Kolekcje takie se. 🤔
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
03 lutego 2011 15:34
Do wieczora postaram się o wrzucenie fotek nowych Pikeurów 😀

Na pewno u mnie będzie cotton bakłażan  🏇
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.