KOCHAM KINO :)

asds   Life goes on...
02 lutego 2011 00:33
Ja jak bede miała czas w next tygodniu planuje się wybrac na Jak zostać królem z C.F.  😍
Och karol Mało ambitne ale bardzo się uśmiałam. Taka lekka komedia. POLECAM na rozerwanie się.
Chora i nieroztropna wypełzłam potajemnie do kina na poranny seans.
Ledwie się doczołgałam, licząc skrycie,że nikt znajomy mnie nie zobaczy.
Zdrowie mi po tym wyskoku znacznie podupadło, ale morale .......  💃 💃

[b]Jak zostać królem [/b]

Zdecydowanie POLECAM!! dawno nie widziałam tak pięknie zrobionego i zagranego filmu.
Geoffrey Rush no i Colin Firth oczywiście. Ale w tej kolejności.
Ogląda się z zapartym tchem nawet z zapaleniem płuc.
A dla licealistów zamiast lekcji angielskiego powinno być obowiązkowo.
I , jak dożyję pójdę na to: "The Grit"

I aktor i para reżyserów -ukochani ponad wszystko.

😍
oti   Everybody lies...
03 lutego 2011 15:54
Również jestem zachwycona "Jak zostać królem". Piękny film, wspaniale zagrany, wyreżyserowany, nie ma się do czego przyczepić. Każdy powinien go zobaczyć, daje wiarę w siebie, że jednak wszystko można. 😉 Jeśli Colin Firth dostałby Oscara za ten film, w co mocno wierzę, to zupełnie zasłużenie!
I , jak dożyję pójdę na to: "The Grit"


TRUE Grit 😉

przejrzalam repertuar na najblizszy tydzien kin w zasiegu wzroku i... chcialoby sie nie wychodzic z kina! duzo dobrego!
Polecam - bardzo ciekawy blog. Najnowsza recenzja dotyczy "Jak zostać królem" 😉
http://filmowelowy.blox.pl/html
jubilee   wondering eye.
05 lutego 2011 14:11
Ja ostatnio widziałam Czarnego Łabędzia i Jak zostać królem. Początkowo chciałam się wybrać tylko na jeden z nich ,ale nie mogłam się zdecydować.Teraz wybrałabym króla ,film bym świetny na całej linii może jestem troszkę nieobiektywna bo uwielbiam brytyjskie klimaty.Zgadzam się w 100% z poprzedniczkami naprawdę warto.
A Łabędź był dla mnie trochę za bardzo oderwany od rzeczywistości mimo wszystko fajnie pokazana walka człowieka z samym sobą.


A teraz SPOILER
Czy jakaś dobra dusza mogłaby mi powiedzieć w którym momencie miał miejsce gwałt po którym nastąpiły omamy? W każdej recenzji o tym piszą a ja chyba to przegapiłam i mnie to dręczy.
a ja obejrzałam w końcu ten, owiany wyjątkowo złą sławą, Serbski film. naczytałam się mnóstwo rzeczy na jego temat, wysłuchałam wiele opinii, zanim sięgnęłam po TO. po TEN film. szczerze mówiąc, nie wiem co mogę napisać o tym filmie. że szokująco brutalny, obrzydliwie wynaturzony, nakręcony przez chorych ludzi dla chorych ludzi? chorych psychicznie, rzecz jasna.
nie wiem. kurde, mnie nie zszokował. film jak film, jeżeli to miało być gore, to raczej słabe. nie wiem czy nie dostałam wersji ocenzurowanej z lekka, bo moja trwała 99 min, a oryginał niby 110.
mimo wszystko polecam jedynie fanom tego typu produkcji, normalni ludzie raczej powinni sobie odpuścić tego typu "rozrywki"  🙂
jubilee,
moze to jakas metafora czy cos bo ja tez sobie nie przypominam :/

jak zostac krolem zdecydowanie polecam! no i zaskoczona jestem ze film ktory nie jest filmem premierowym wypelnia sale do ostatniego miejsca!
ktoś widział "Sala samobójców" ?
Wojenka   on the desert you can't remember your name
09 lutego 2011 22:44
Black Swan- polecam.
Och Karol 2-strata czasu.

Jutro może obejrzę Jak zostać królem  🙂
Warto! Bardzo dobry film. No i Helena Bonham-Carter zdecydowanie mi pasuje do wszelakich ról związanych z dworem królewskim.
Black Swan - super, bardzo mi się podobał. Zaczynam naprawdę uwielbiać Cassela, im starszy tym bardziej na niego lecę 😀
A ten gwałt to nie scena sam na sam z Casselem? Jak dla mnie to był gwałt, od razu tak o tym pomyślałam... Chodzi mi tą scenę po ogłoszeniu nowej Królowej Łabędzi.

Jak zostać królem- fajne, śmieszne, dobrze zagrane i fajne dialogi. Ale mam takie wrażenie że widziałam coś podobnego już parę razy. Nie zapadnie mi w pamięć tak jak Łabędź na pewno. No ale polecam, naprawdę dobry film.

Szukam czegoś dobrego do obejrzenia na wieczór. Jakiś dobry, wzruszający film, może być z wątkiem miłosnym  😉 Mógłby ktoś coś polecić :kwiatek:
oti   Everybody lies...
11 lutego 2011 18:18
Szukam czegoś dobrego do obejrzenia na wieczór. Jakiś dobry, wzruszający film, może być z wątkiem miłosnym  😉 Mógłby ktoś coś polecić :kwiatek:


A oglądałaś "Marley i ja" oraz "The last song"? Oba wzruszające, przyjemne do oglądania. 🙂 Ja ogólnie tego typu filmów jakoś specjalnie nie lubię, a te dwa bardzo mi się podobały. PS. zapomniałam jeszcze o pięknym "August Rush"!

Dziś byłam na "Och Karol 2" i ochhh... Porażka..  :/ Szkoda czasu i pieniędzy.. Jedynie Adamczyk wybronił się, na prawdę fajnie zagrał, natomiast reszta - bez komentarza. Na te wszystkie "aktorki" - Foremniak, Socha, Mucha itd. to na prawdę szkoda czasu. Było parę fajnych momentów, można było się pośmiać, ale ogólnie to nie polecam.

A widział już ktoś "Sanctum 3D"? Chętnie bym się wybrała, więc będę wdzięczna za jakieś opinie. 😉
Marley i ja niezbyt mi się podobał, muszę spróbować tego August Rush  :kwiatek: . Ja też w zasadzie nie lubię ale jakoś mam dzisiaj taki nastrój 🙂
Black Swan - jak zresztą wielu tutaj bardzo polecam. Początkowo byłam tak sceptycznie do niego nastawiona, ale okazał się filmem naprawdę godnym uwagi i muszę przyznać, że nieco mnie zszokował. Nie spodziewałam się tego.
The Last Song - także polecam 🙂 Bardzo wzruszający film.
Wiem, że dziś była dopiero premiera tego filmu, ale może ktoś widział już z was  Burleskę? Co o niej sądzicie?
oti widzialam tylko pare chwil samctum i jestem gleboko zazenowana, a kazdy kto widzial calosc mowi to samo.
napewno komus ten film sie spodoba wiec jak lubisz takie klimaty i efekt 3d tam gdzie jest od zbedny no to zapraszam. ale nie jest to warte 20 czy nawet 25zł  🙄 🙄
kolejny film z serii "If you can't do it good, do it in 3D"
august rush to obowiazkowa pozycja 😉

ja to sie wybieram na burleske i true grit koniecznie teraz! a z nowosci polecam 'pewien dzentelmen' - KLASA 😀
Dołączam się do pozytywnych opiń na temat Black Swan - zrobił na mnie duuuże wrażenie. Portman cudowna  😍 chociaż miejscami przerażający, na żadnym horrorze się tak nie bałam  😉 ale naprawdę świetny film, godny uwagi. Cieszę się, że zobaczyłam go w kinie, chociaż planowałam obejrzeć w domu - warto 🙂
A ja w końcu obejrzałam Dla niej wszystko ale wersję francuską! I jak dla mnie ok, dobrze wyskalowana ilość sensacji i melodramatu. Ciekawa jestem tylko jak to Amerykanie przedstawili (bo zrobili swoją wersję).
Wkrótce na ekranach kin pojawi się Wojna żeńsko- męska ciekawe czy reżyser ponownie zachwyci doskonałym filmem. Widziałyście Rezerwat?
Dołączam się do pozytywnych opiń na temat (...)

Nav plis... opinii a nie opiń 😉

magda "pewnego dzentelmena" oglądałam w wakacje na jakimś przeglądzie filmowym i byłam zachwycona 😉 a te wstawki z polskiej telewizji przy obu konsumpcjach ( 😉 )- cuuuudne 😀 cały klimat skandynawski 🙂
Obejrzalam August Rush 🙂 super lekki, pozytywny film. Bardzo mi sie spodobal :kwiatek:
mery, subtelne sceny erotyczne rozwalily mnie najbardziej 😉

dzis na burleske ide 🙂
dzis na burleske ide 🙂

ja tez 😎
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
13 lutego 2011 17:56
A jakie macie opinie o Millenium? Widziałam jedną opinię, chyba Nav, ale widzieliście dalsze części?
A ja w końcu obejrzałam Dla niej wszystko ale wersję francuską! I jak dla mnie ok, dobrze wyskalowana ilość sensacji i melodramatu. Ciekawa jestem tylko jak to Amerykanie przedstawili (bo zrobili swoją wersję).


Wersja amerykanska moim zdaniem absolutnie genialna, wersji francuskiej nie widzialam, ale slyszalam, ze wlasciwie niewiele sie roznia. W kinie na 'The next three days' (taki jest oryginalny tytul amerykanskiej wersji) po prostu NIE ODDYCHALAM z przejecia. Doslownie, caly film na jednym wdechu 😉
natchniuza, Kurczę to teraz już na pewno muszę obejrzeć!
Burleske zalicze do tych rozrywkowych obrazkow - tandeta, ale jakze piekna! doskonala muzyka, doskonale dopasowana choreografia. jakosc obrazu marniutka, a szkoda.
ogolnie film polecam zdecydowanie - dla rozerwania sie 🙂 jak ktos lubi musicale i rewie to na pewno wyjdzie zadowolony 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się