produkty ANKY

Cofee i maize ładne. Ale szału nie ma.
Mi tam chyba żaden nie podchodzi. A szkoda, bo ja biorę skokówki i mi ani pikowanie ( bo w skokówkach jest ładne pikowanie), ani ta mała wielkość nie przeszkadza.
szkoda.....
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
03 lutego 2011 17:33
To ja czekam, żeby zobaczyć na żywo fuchsię.  😜
Burza mi coffee strasznie przypomina czekoladę 😉 takie są chyba bardzo podobne nie??
na tę chwilę podpisuję się pod burzą  -szału nie ma ,jest jakoś tak... normalnie.
Ale i tak za niedługo w końcu się skuszę  🙇
Najgorsze, że znów nowe pikowanie, zobaczymy tylko jakiej będą długości.
xxagaxx dzięki wielkie  :kwiatek:
Czyli z tego co widzę, to na długości przód-tył za wiele nie straciły.. To dobrze  😀 Przynajmniej nie zaczną mnie kusić..  😁
Livia bardzo ładnie. A co do nowej kolekcji to czy oni naprawdę nie widzą jak krzywo przeszywają ? ;/  Żółty kantar ładny 🙂
Livia   ...z innego świata
03 lutego 2011 18:03
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:

Szkoda, że nie wrócili do starych, dobrych wzorów 😉 Ale z kolei lepiej dla mnie  🙄
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
03 lutego 2011 19:21
Żółty kantar+ żółty pad idealny dla gniadych latem  😜 Dobrze, że nie mam gniadego  😁
Na mojej rudej nic mi się nie widzi, no może ew. coffe, ale to dobrze  😁
No ja mam gniadego i to samo o tym żółtym pomyślałam gdyby nie to pikowanie.....
O, posłuchali mnie i dali brązowy coffee.  😵 Ciekawa jestem jak wygląda na żywo.  😎
cieciorka   kocioł bałkański
03 lutego 2011 20:24
jeeeeest!

nie dość, że Eskdaron jest boski, to jeszcze Anky ma coffee, maize i light khaki  😜

przecież to prawie powtórka z ostatniej kolekcji, jeszcze bardziej niż się spodziewaliśmy  😵
w dodatku mniej mi się podoba niż dwie ostatnie na początku. no ale trudno, nie mój problem 🙂
vissenna   Turecki niewolnik
03 lutego 2011 20:43
Po zastanowieniu dam szansę coffe ale tylko pod warunkiem, że będzie się znacznie różnić od shitake  😀iabeł:
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
03 lutego 2011 20:54
[quote author=Lanka_Cathar link=topic=202.msg882776#msg882776 date=1296754404]
To ja czekam, żeby zobaczyć na żywo fuchsię.  😜
[/quote]

chyba Cię pogieło  👀 Serio chcesz na Grandezzę? Ten kolor się jej maścią pogryzie  😉
Coffe naprawdę ciekawy, zimny brąz, elegancki, chętnie na kimś zobaczę. Shitake to bardziej jak ten khaki.
porównanie nowa-stara anka,
od góry nowy shitake, pod spodem nieśmiertelny grey

a na długość


Burza, coffee na Alli zobaczysz  😁
Podoba mi się wszystko, oprócz aquariusa i fuksji 😍 Tak właśnie marzyła mi się jakaś ładna kolekcja Anky (bo ja mimo wszystko te pady lubię 😉 ), także jak tylko zdołam uciułać kasę to biorę coffe i maize 😀
croopie, to ja czekam 😀
Severus   Sink your teeth into my FLESH
04 lutego 2011 11:45
Mi ta nowa kolekcja bardzo przypomina kolorystycznie te pierwsze anki, których chyba nie było w Polsce. (?)

Tam gdzie był Kersenrood, Rafblauw, Turquise, właśnie Coffee, ten beż też jakoś znajomo wygląda... A Maize chyba podobny do Straw, tylko chyba bardziej żółty. Bez szału, ale może coś kupię. Poczekam aż będą lepsze zdjęcia  😉 Wstępnie wchodzi w grę aquarius i ultramarine, maize zbyt podobny do bananki

ps. na ooteman.nl pewnie zaraz będą, ciuchy już są
Straw jest takim cieplym zoltym - patrzac na to zdjecie roznia sie...

Nie wiadomo jeszcze jak na zywca..?
Może ktoś wie:
Czy owijki ANKY pink pasują do padu ANKY orichidea? :kwiatek:
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
04 lutego 2011 19:47
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=202.msg883254#msg883254 date=1296766458]
chyba Cię pogieło  👀 Serio chcesz na Grandezzę? Ten kolor się jej maścią pogryzie  😉
[/quote]

Oj tam, oj tam! Powiedziała ta, co wcale nie kolekcjonuje czerwieni na rude.  😉 Jak będzie taka, jak na zdjęciu, to chyba postaram się skusić mojego męża na nią.  😁 Chociaż jak na razie to moim numerem jeden na Rudej jest butterscotch.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
05 lutego 2011 04:14
Lanka ja mam tylko China red z czerwonych  😉
Już widzę jak ochoczo Twój mąż kupuje kolejny pad  😂  😁
Mi się nawet coffee podoba, ale pewnie nie kupię  😉 Może i dobrze. Jakos ostatnio nie mam szału na szmaty  😎
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
06 lutego 2011 18:40
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=202.msg885012#msg885012 date=1296879240]
Lanka ja mam tylko China red z czerwonych  😉
Już widzę jak ochoczo Twój mąż kupuje kolejny pad  😂  😁
[/quote]

A oxblood?  😉

A Tlenionego trzeba inteligentnie przekonać.  😁
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
06 lutego 2011 19:07
Oj tam, oxblood jest piękny i jak dla mnie to tylko pokrewny kolor czerwonego  😉 To piękne bordo  😎
Mi się podoba maize i aquarius, ale patrząc na jakość poprzedniej kolekcji, to chyba się nie zdecyduje. Tym bardziej, że w sangrii po kilku jazdach puściły mi szwy na ponad 20 cm 😤
vissenna   Turecki niewolnik
06 lutego 2011 20:12
kittajka koniecznie do reklamacji  🏇

Mój emerald ostro ciorany żyje super. Generalnie moi klienci zachwalali najnowszą kolekcję za jakość materiału jak w starych seriach, więc jestem w szoku  🤔
Anderia   Całe życie gniade
06 lutego 2011 20:13
No cóż, zawsze może trafić się wybrakowany egzemplarz  🙂
Mam w stajni anky pea, która już straciła pikowanie 😁 ale fakt faktem, używana dość intensywnie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się