Siodło skokowe

Był. Rozstaw łęku 31.  😉
Poprzednio, mam w archiwum rozstaw 33- i prędzej tego bym brała, do poszerzenia.
Ktoś ma na sprzedanie, ale 18-kę.
itd itd

Felinka- co to znaczy "świetne jak na swoją cenę"? Co byś w nim zmieniła, gdybyś miała za nie zapłacić więcej. Co jest nie tak?
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
04 lutego 2011 21:25
Tunrida, chodziło mi o to, że nie kosztuje dużo, a jeździ się w nim świetnie. Mi osobiście siodło bardzo pasuje, ale ja nigdy nie woziłam się zbyt dużo w siodłach z górnej półki więc nie jestem specjalnie wymagająca. Ja nie zmieniałabym nic, siedzisko wygodne, nie trzyma, miękkie,  dobrze wykonane, klocki na rzepy, wymienne łęki - spełnia swoje zadanie, a jego żywotność wydaję mi się dłuższa niż przeciętnego siodła skórzanego w tym przedziale cenowym.
Mówię tu o Pro Jumpie. Close contact jest troszkę bardziej śliski i ma płytsze siedzisko.
Btw Pro Jump chyba też CC.

edit - Po jakimś czasie używania siodła ten zamsz (equisede fachowo chyba?) troszkę się wyciera, ale spełnia dalej swoje zadanie, tylko miejscami bardziej się błyszczy.
endurka mógł się sprzedac poza allegro. Były nawet 2, jeden jak nowy.

Ktoś Jak narzekałam do koleżanki że bolą mnie plecy po skokach to mi powiedział że dlatego że jestem sztywna w biodrach  😁

Czy ktoś ma fotke jak wygląda siodło Bogdana po intensywnym użytkowaniu? Bogdan wstawia swoje siodła do sklepu jakiegoś? Ma stronke?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 lutego 2011 09:48
Dramko, najdłużej uzywane siodło z tej najnowszej linii ma chyba wrotki,bo ma je od lipca bądź czerwca 2010 roku 😉 ale u nas bardzo ciężko ze zdjęciami,ale coś się wreszcie postaramy.
Bogdan to po prostu firma BH Contact,tu wszelkie namiary na nich:
[url=http://www.facebook.com/home.php#!/pages/HB-Contact/112000715536913]http://www.facebook.com/home.php#!/pages/HB-Contact/112000715536913[/url]

w żadnym sklepie nie sprzedają,chcą omijać pośredników,by nie zawyżać cen.
To króciutko..

A ma ktoś to siodło dłużej??  👀 I może się wypowiedziec na temat trwałości i jakości?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 lutego 2011 10:12
Dramka, -zapewniam Cię,ze Bogdan dużo wcześniej robił siodła  🤣 😎 zadzwoń po prostu do Bogdana...skóra jest pierwszej jakości...jeżeli chwilowo nie ma skóry pierwszej jakości,Bogdan nie robi siodła.poza tym,daje normalną gwarancję na swoje siodła.śmiem twierdzić,że znudzi Ci się to siodło zanim Ci się zepsuje...no i problemu z serwisem nie ma 😉 Bogdan sam serwisuje swoje ( i nie tylko swoje) siodła.
Ja nadal jestem pod wrażeniem regeneracji Pessoa  🙇
Mnie siodło Bogdana nie interesuje, dla mnie istnieje tylko prestige  😉 Ostatnio mąż chciał mi wcisnąć nowego passiera..  😁

Pytam z ciekawości poniewaz nigdy takie siodło nie spotkałam.  😲

Z czego mają terlice? Mają elastyczny łęk? Czym poduchy wypełnione?
No to ja się z ciekawości zapytam, po co ci ta wiedza skoro dla ciebie istnieje tylko prestige? Moje siodlo na krótki staż, ale bardzo już duży przebieg. Nie widać śladów tego tyrania, nic wypełnienie nie siadło, a konstrukcje Bogdan robi elastyczne.
Dramka tylko niestety Prestige nie na wszystkie konie pasują 😉 Więc z czasem trzeba się też przekonać do innych.
Ja właśnie czekam aż 2 siodła od niego wrócą 😀😀 Po remoncie 😀 A jak się z kasą odbiję to myślę że zamówię sobie u niego skokówkę 😉 Bo bardzo mi się podoba to jedno co jest u nas w stajni 😀😀 Ja nie chcę tylko jednotybinkowego, jakoś to chyba nie dla mnie.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 lutego 2011 13:31
xxagaxx, u was jest normalne cc dwuplatowe Marysi?

do nas wrócił ten pessoa po remoncie,wygląda jak nowy 🙂
Ktoś i wrotki -zdjęcia :kwiatek:. Co było w pessoa robione ,jakie koszta ?
tak Ktos u nas jest siodło Marysi 😉 Dała mi już jakiś czas temu wsiąść. Pomijając fakt ze dla mnie jest za duże (Marysia ma meeega długie nogi) siedziało się rewelacyjnie 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 lutego 2011 13:55
figaro2046, o kosztach nie chcę się tu wypowiadać(ale myślę,że na pw Honorata czy Bogdan bez problemu udzielą tej informacji),co było robione -napiszę wieczorem,bo w tej chwili nie pamiętam,muszę je obejrzeć 🙂

xxagaxx, to juz wiem,które to siodło...fakt,Marysia ma nogi do samej ziemi 😉
Wrotki

Pytam z ciekawości, mam takie prawo, i chyba po to istnieje forum. Skoro tak zachwalacie chce wiedziec co dokładnie. A nuż, widelec może się okaże że nie dopasuje swoje arezzo do konia i uśmiechne się do Bogdana  🤔

xxagaxx Przy tylu modelach prestige i możliwościach dopasowania, ciężko mi uwierzyć że nie można dopasowac do danego konia.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 lutego 2011 15:16
Dramka, mieszasz się w zeznaniach...najpierw kategorycznie,że tylko prestige,potem że może tak się zdarzyć,że Twojego prestiga się nie da...a w tym samym poście do Agi piszesz,że nie wierzysz w to,że nie da się prestiga dopasować...
przecież pani Ola Ci dopasuje 😉

a odpowiedź na pytania,które zadałaś padły już  w tym watki nie raz,poza tym,ty już tez z Bogdanem o tym rozmawiałaś,prawda?

uderz w stół, a nożyce się odezwą  😁 

Ja nie mieszam w zeznaniach. Napisałam ze nie ma pewności że konkretnie moje siodło czyli arezzo dopasuje do swojego konia. Oprócz arezzo istnieja jeszcze inne modele prestige które inaczej leżą. tak?

Poza tym, dlaczego Ja sie tłumacze?  🤔

I dlaczego nikt mi nie odpisał na moje pytanie tylko jestem atakowana?  🤔 Widać za trudne pytanie zadałam lub obraziłam siodła bogdana tym pytaniem..

Bo sie pytam o siodło Bogdana zamiast się nad nim spuszczać?  🙄

Przykro mi bardzo ale dla mnie "super skóra" i "super się siedzi" to za mało..

PS. Z bogdanem nie rozmiawiałam tylko on do mnie napisał PW, to nie to samo co "rozmowa"

Wystarczy napisać: Nie wiem, zapytaj bogdana.


Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 lutego 2011 15:31
nikt nie karze Ci się spuszczać,ale tez ja w tej prowokacji brać udziału nie będę,przykro mi Dramko,że akurat z Twojej strony jest ten atak.

każdy,kto był lub jest zainteresowany tym siodłem dostał nr telefonu czy do mnie,czy do wrotka,czy do każdej z osób,które już te siodła miały.Żadne z nas nie robiło problemu z wypożyczeniem konkretnego siodła i nikt nigdy nie namawiał nikogo do kupowania siodeł w ciemno.
zachwalałam equipa,zachwalam HB Contact,jest jeszcze kilka firm które miałam pod tyłkiem i jeżeli ktoś o model,ktory mi pasuje zapyta,dostanie moją opinię.
Jaki atak?  🤔

I dlaczego Tobie jest przykro?  :kwiatek:

Pytam tylko o terlice itd. z ciekawości bo nie spotkałam sie z tym siodłem..

Naprawde nie chciałam być odebrana negatywnie  🙁 Przeciez nie moge sie wypowiedzieć negatywnie o siodle o którym nic nie znam, stąd moje pytania... 😵
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 lutego 2011 15:41
Dramko,ok,proszę,to nie są zadne tajne informacje:
Terlica- żywica epoksydowa i płótno szklane dodatkowo przedni łęk oraz ławki wzmocnione metalem.
Skóry antypoślizgowe oraz wysokiej jakości skóry blankowe.
Wypełnienia poduszek, siedziska oraz naszycia z pianek neoprenowych. 
Dziekuje  :kwiatek: tylko mi o to chodziło  😎

Po co był ten atak i posądzanie mnie że mieszam w zeznaniach?

Dzisiaj mam prestige a jutro moge mieć siodło Bogdana, chyba już każdy z tej strony mnie zna 😉 Że jestem nie stała w uczuciach  😁

To znaczy terlica jest elastyczna?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 lutego 2011 15:59
Dramko, po pierwsze przeczytaj swojego posta A nuż, widelec może się okaże że nie dopasuje swoje arezzo do konia (...)

xxagaxx Przy tylu modelach prestige i możliwościach dopasowania, ciężko mi uwierzyć że nie można dopasowac do danego konia.
nie widzisz sprzeczności w tych zdaniach?

materiały używane przez Bogdana są standardem dla wielu producentów.tak,terlica jest z tego co wiem (choć mogę się mylić) elastyczna.
Naprawde widzisz sprzeczność?  🤔

"Przy tylu modelach prestige"

"swoje arezzo"

To że arezzo nie dopasowuje nie wyklucza inne siodła skokowe Prestige. A modeli do wyboru jest sporo 🤣


I dlaczego nikt mi nie odpisał na moje pytanie tylko jestem atakowana?  🤔 Widać za trudne pytanie zadałam lub obraziłam siodła bogdana tym pytaniem..

Bo sie pytam o siodło Bogdana zamiast się nad nim spuszczać?  🙄

bo sie spuszczasz nad włoską tandetą, która od dawna już przestała inwestować w surowiec i pracę rzemieślnika, a za to ładuje kasę (którą musi zrefundować potem klient) w reklamę, "wizerunek marki" i sieć dilerską która ma opowiadać bajki o sprzedawanym produkcie- wystarczy zerknąć na stronę polskiego dystrybutora, który zapewnia, że tylko prestige, w miarę potrzeby klienta, zmienia rozstaw swoich lęków...tak jakby to było wysłanie rakiety w kosmos 🤔wirek:
właśnie dlatego budzisz politowanie, bo spuszczasz się nad wykreowanym mitem.
Wrotki

Rozumiem  💡

Ty masz siodło bogdana i jesteś gość, a ja mam włoska tandete i jestem frajer. Jakoś pogodze się z tym 😉

Tylko popracuj jeszcze nad marketingiem bo twoja wypowiedz jest mało profesjonalna i na poziomie "0"

Krytykowanie inne marki to dosyć prymitywna strategia   🙄
no właśnie o to chodzi, ze nie prowadzę żadnej strategii  i mogę mieć wylane na marketing...na dobrą sprawę moja pozytywna opinia może być nawet na tym forum "pocałunkiem smierci".
jestem tylko użytkownikiem tego siodła, użytkownikiem dosyć doświadczonym, bo siedziałem na siodłach które kosztują więcej niz 10000 zł i własny tyłek i jakość pracy koni podpowiada mi ze tylko frajer płaci za marketing, skoro można mieć lepszy towar za 1/3 ceny bez tego marketingu i sieci dilerskich.
HB-C bronią się bez żadnej strategi...może cie zastanowi, ze jeszcze się nie zdarzyło, zęby ktoś pojeździł w moim siodle i nie chciał telefonu do Bogdana...w tym kadrowicz, który na dobra sprawę mógłby dostać dowolne siodło za to że na nim siedzi...a jednak woli zapłacić za HB-C i mieć zwyczajnie doskonały sprzęt.
to najlepsza strategia- jakość+cena...nikt nie musi tych siodeł reklamować, obronią się same...i nawet moja pozytywna opinia im nie zaszkodzi  😁
Nieco na uboczu tej porywającej dyskusji: siedział ktoś w siodle Vega? na koniu? i skakał?
trzynastka   In love with the ordinary
07 lutego 2011 03:54
Dramka trochę dobrej woli
To znaczy terlica jest elastyczna?


z Linku wstawionego przez Ktosinę.
Siodła wykonane z najwyższej jakości skór polskich- z Kalisza. Jest to jedyna garbarnia w Polsce, która produkuje skóry z przeznaczeniem do produkcji siodeł i zaopatruje również zachodnie firmy min. firmy niemieckie i francuskie. W STANDARDZIE: oferujemy skóry antypoślizgowe oraz wysokiej jakości skóry blankowe. Wypełnienia poduszek, siedziska oraz naszycia wykonujemy z bardzo dobrych pianek NEOPRENOWYCH. Okucia- stal nierdzewna. Terlica- żywica epoksydowa i płótno szklane dodatkowo przedni łęk oraz ławki wzmocnione metalem.
W niedługim czasie będziemy mieli w ofercie łęki CARBONOWO-CEVLAROWE.


ninevet Ja już temat zakończyłam  😉

"tak,terlica jest z tego co wiem (choć mogę się mylić) elastyczna."

Sama ktoś nie była pewna  😉
Miał ktos do czynienia z siodłami ALBION? znacie moze link do ich stronki?
Z takich dyskusji to chyba więcej złego niż dobrego wynika dla HB. Ale ja niestety  😉, też jestem urzeczona. Jeśli miałaś okazję (a pewnie tak jest) obejrzeć/pojeździć siodła różnych firm to jesteś w stanie ocenić jakość. Trudno coś poradzić na to, że na widok bardzo dobrej roboty po prostu wiesz, że Ty musisz je mieć  😉. Co Ci szkodzi - zadzwoń, porozmawiaj, może będzie okazja przymierzyć/pojeździć. Już mniej merytorycznie - mnie akurat bardzo przekonuje w HB ogólne podejście do własnej pracy i wręcz masakryczna drobiazgowość.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się