Pensjonaty we Wrocławiu

ovca   Per aspera donikąd
05 lutego 2011 18:56
Właśnie, w Ramiszowie jest kilka takich małych stajni 😉 trochę dalej jest Oczeret, tam pewnie też da się dogadać w sprawie owsa
incognito- proponuję Mirków. Będziesz miała do stajni 3 km,  autobus co 30 min. lub rowerkiem. Pewnie co do ceny i własnego owsa da sie dogadać.

Tak, w Ramiszowie ( stajnia na 4 konie 😉) dalej są wolne boksy.
Łaciata   Forever in my heart ♥
05 lutego 2011 22:36
incognito - jeżeli Mirków to masz dwie opcje : 1. U Śmichury to mój znajomy tu masz linka do jego stajni http://www.bonza.pl/oferta.php i 2. Stajnia u Rafała Zielińskiego ,ale z tego co wiem nie ma rewelacyjnych warunków ,bo znajoma tam jeździła i mi powiedziałam ,ale to jej zdanie ja tam nie byłam.Jeżeli będziesz chciała namiar na opcje 2 to pw. i jeszcze opcja ,ale nie Mirków tylko Ramiszów 3. http://www.lkjplatan.wroclaw.pl/index.html .  Mam nadzieję,że coś sobie wybierzesz.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 lutego 2011 22:40
Laciata to zaszalałaś raz ze poleciłaś PLATANa a chyba nie raz była o nim mowa na forum.. to jeszcze tam cena chyba 2* 400zł 😉
i watpie ze z Kuczerami da sie dogadac 😉
Łaciata, ale gdze rzym, gdzie krym? bonza jest jeszcze dalej niz ramiszow, szalu tam nie ma, bo nie ma np placu. w ramiszowie jest sporo stajni, a platan to ostatnia do ktorej sie kogos wysyla. sa male prywatne stajnie ze swietna opieka i jakimis warunkami do jazdy.
jesli czegos nie wiesz, to moze nie pisz? zwlaszcza, ze o ramiszowie, platanie byla juz mowa w tym watku.
co to sa rewelacyjne warunki? o warunkach u rafala moze sie wypowiedziec chocby aspiw, i aquarius zdaje sie, ze zadowolone sa.
Łaciata   Forever in my heart ♥
05 lutego 2011 23:10
Napisałam stajnie te co są w tamtych rejonach ,a incognito sama sobie wybierze co chce i poczyta o tych stajniach.Ja o nich nic nie wiem.Wiem,że cena 400zł ,ale napisała,że będzie dawała własny owies i może się z kimś jakoś dogadać ,a poza tym co do opinii stajni to każdy ma zdanie inne na temat każdej stajni i opinie np. jedni by nie wstawili konia na partynice,a full ludzi tam trzyma oczywiście to tylko przykład.Co do Rafała to nie znam go napisałam co wiem ,ale niech dziewczyna sprawdzi sobie każdą opcje 🙂
[quote author=Łaciata link=topic=170.msg886330#msg886330 date=1296945370]
incognito - jeżeli Mirków to masz dwie opcje : 1. U Śmichury to mój znajomy tu masz linka do jego stajni http://www.bonza.pl/oferta.php i 2. Stajnia u Rafała Zielińskiego ,ale z tego co wiem nie ma rewelacyjnych warunków ,bo znajoma tam jeździła i mi powiedziałam ,ale to jej zdanie ja tam nie byłam.Jeżeli będziesz chciała namiar na opcje 2 to pw. i jeszcze opcja ,ale nie Mirków tylko Ramiszów 3. http://www.lkjplatan.wroclaw.pl/index.html .   Mam nadzieję,że coś sobie wybierzesz.
[/quote]
Niestety jeżeli Mirków to zostaje opcja 2. (co do warunków- lansu niema, ale 25ha łąki mi wystarcza)

Opcja 1- to tak bliżej Trzebnicy 😉
[quote author=Łaciata link=topic=170.msg886368#msg886368 date=1296947456]
Napisałam stajnie te co są w tamtych rejonach ,a incognito sama sobie wybierze co chce i poczyta o tych stajniach.Ja o nich nic nie wiem.Wiem,że cena 400zł ,ale napisała,że będzie dawała własny owies i może się z kimś jakoś dogadać ,a poza tym co do opinii stajni to każdy ma zdanie inne na temat każdej stajni i opinie np. jedni by nie wstawili konia na partynice,a full ludzi tam trzyma oczywiście to tylko przykład.Co do Rafała to nie znam go napisałam co wiem ,ale niech dziewczyna sprawdzi sobie każdą opcje 🙂
[/quote]
nie wiesz nic to nie pisz, bo wprowadzasz ludzi w blad. sa w tym watku ludzie, ktorzy znaja wymienione przez ciebie miejsca bardzo dobrze, znaja tez inne w tej okolicy i chetnie dziewczynie pomoga. jest tu tez lista ramiszowskich stajenek. wysylajac kogos do platana, mozesz go skutecznie zniechecic, do godzieszowy, ktora nawet nie wiesz gdzie jest, jest troche za daleko jak na potrzeby incognito raczej. i jest to w zupelnie inna strone niz mirkow.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
06 lutego 2011 08:53
Dzięki kobitki 😉 Na pw też zostało mi Mirków polecone i cena dokładnie taka jak mi odpowiada i miejsce dla konia do padokowania jest,więc skłaniałabym się ku tej opcji,ale jeszcze po sprawdzam reszte proponowanych opcji :kwiatek:
Witam wszystkich 😀
Poszukuję odpowiedzniego pensjonatu dla mojej klaczy.Najchętniej w okolicy Oporowa, Kątów Wrocławskich.
Interesują mnie opinie o stadninie w Smolcu.Warunki jakie tam panują oraz cena.
Czekam również na propozycje innych stadnin. Interesują mnie jedynie ośrodki z pakodami i ewentualnie halą.
Proszę pomóżcie!!!! 😕
Łaciata   Forever in my heart ♥
06 lutego 2011 11:51
katija - już się nie będę wypowiadała na to co mi piszesz ,bo to wątek o stajniach ,a nie będę tu pisała wymiany zdań.the end 🙂
Demara Smolec no to na pewno nie jest  stadnina cena 750 zł, jest ok, ja jestem zadowolona
każdemu odpowiada co innego przecież... a wystarczy poczytać wątek bo o każdej stajni jest napisane wszystko
Damara to chodż na strachowice cena 650, padoki, ujezdzalnia bedzie robiona miodzio na wiosne(tzn teraz jest tylko bedzie robione lepsze podloze), lonzownik i super opieka🙂
A może ktoś slyszał o tej stajni w samotowrze , takiej małej, 7boksów,przy drodze???
juz 650?  😲
juz 650?  😲

Niestety
rosek0 ta stajnia na 7 boksów w Samotworze, to chyba chodzi raczej o stajnię na Gałowskiej, hali tam nie ma, cena chyba 450? konie cały dzień na padoku. Czysto i raczej pensjonariusze sobie chwalą.  😉
Macie jakieś namiary na te Starachowice? jakiś numer a najlepiej stronka www?? dzięki wielkie 😉
Sory literówa oczywiście Stachowice

prosze edytowac posty!!!  😤
Demara nie pisz post pod postem.
A poza tym chyba chodziło ci o Strachowice  😉
Demara, jutro mogę Ci wyslac nr do właściciela jak wezme, bo tyle jestem a nawet nie mam🙂Strony nie maja, tzn na naszej klasie mają profil "strachowicka stajnia".
Gryglodor Tak to ta,nie znasz nikogo kto tam stal?Chodzi mi głównie o to ,czy naprawde to odpowiedzialni ludzie , ze jak np sie wyjedzie na wakacje to mozna sie o konia nie bać?
Gryglodor Tak to ta,nie znasz nikogo kto tam stal?Chodzi mi głównie o to ,czy naprawde to odpowiedzialni ludzie , ze jak np sie wyjedzie na wakacje to mozna sie o konia nie bać?


Niestety nie mam żadnego namiaru na nikogo z tej stajni. To są informacje które kiedyś usłyszałam po prostu. 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 lutego 2011 22:35
mówicie o stajni PARYS, miejsc wolnych brak. a pensjonat chyba 500-550 a nie 450 👀
Zairka, pół roku temu na pewno było 450.
Jeszcze kilka tygodni temu było 450, ale miejsc faktycznie brak.
Macie jakieś informacje, doświadczenia ze stajnią na ul.Rędzińskiej na Maślicach ?  😉
Stajnia to chyba baaaaaaaaaaardzo duzo powiedziane...
Pogadaj z forumowa minerwa, ona cos wiecej Ci na pewno powie...
Jeszcze kilka tygodni temu było 450, ale miejsc faktycznie brak.

Dalej jest 450zl, a 2 miejsca maja sie zwolnic w przeciągu 1-2 miesięcy.
Łaciata   Forever in my heart ♥
07 lutego 2011 18:20
Smokopik - stajnie na Maślicach są dwie. Jeżeli chodzi o stajnie na ul.Rędzińskiej to Pana Franka.... i jeżeli chcesz tam konia wstawić to ODRADZAM.....to jest tragedia i jakieś nie porozumienia ,a nawet mało powiedziane! brak słów  😕 😕 😕
stajnia na maślicach to zupełna pomyłka, byłam tam dwa razy: wygląd zewnętrzny jak z horroru, ale nie szata... więc weszłam do środka i... po prostu wyszłam.
koniki w słabej kondycji, wybiegi duże ale to teren zalewowy do tego kiepsko ogrodzone zdarzało się że zwierzaki wychodziły na space. nie wiem jak z atmosferą w takim miejscu- właściciela nie było w stajni za to przywitanie przez dwie dziewczynki było poniżej krytyki.

jest jeszcze jedna stajnia [s]na maślicach[/s] ale po drugiej stronie rzeki przy [s]ul.rędzińskiej[/s] prócz małych boksów i trochę skąpego ścielenia reszta OK
jest jeszcze stajnia w rędzinie- jak tam teraz jest? Minerwa i zima powinny cos wiedziec
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się