100dniowka

Szczerze mówiąc to dla mnie takie chodzenie z kimś kogo się nie zna jest zupełnie bez sensu.

Właśnie wróciłam od fryzjera. Efekt zadowalający  😁



Kocham te moje usta których prawie nie ma  🙁

bianca   At first I'm shy but then comes wine.
28 stycznia 2011 15:18
Ja chcę jeszcze raz 😀 Nigdy chyba sie tyle nie wytańczyłam, co wczoraj.  Łaaaa 💃
ciura też siebie podziwiam  🤔wirek:
ale postawiłam się w sytuacji tego chłopaka i w sumie szkoda mi się go zrobiło że go dziewczyna wystawiła 5dni przed 100 a nasze mamy się znają więc też głupio w sumie..
może dam rade a jak mi będzie odwalał to krótka piłka, dzwonię po transport do domu, ze mną raczej nie ma żartów ;P
Jeszcze 1,5 do wyjścia a mi się coraz bardziej odechciewa gdziekolwiek ruszyć. Mój chłopak oczywiście musi robić z siebie dzika, bo jakże by inaczej. Mam nadzieję, że impreza szybko minie i wrócę do domu spać.

edit

Kończymy przygotowania

Chess masz cudne włosy! i wyglądasz ślicznie 🙂

wspaniałej zabawy wszystkim dzisiejszym imprezowiczkom 🙂
Miłej zabawy Wam dziś, bawcie się, ten czas szybko mija!  :kwiatek:
*Ciaja* w sumie to robisz dobry uczynek ratując chłopaka z opresji. 😉
Chess ładnie, skromnie i ze smakiem, mam nadzieje że dobrze się bawisz. 🙂

Mnie czeka jeszcze polowanie na buty...
Dziękuję  😉

W sumie było lepiej niż się spodziewałam chociaż nieco się zawiodłam jedzeniem. Było bardzo przeciętne.
Muzyka w porządku. Bardzo różna więc nawet ja (co niespotykane) trochę sobie potańczyłam.
Uczyłam się grać w pokera i ruletkę  😁
Mam sporo fotek. Wrzucę jak tylko wydzielę jakieś znośne.

edit

Fotki











aaaaaaa fontanna czekoladowa 😍 miałas 100 w super miejscu
oti   Everybody lies...
30 stycznia 2011 11:25
Chess,
do którego LO chodzisz? 😉 Bo nie wiem czy nie do tego samego, do którego ja kiedyś chodziłam, patrząc na zdjęcia, gdzie mieliście 100-dniówkę.
63 LO ale moja szkoła ma praktycznie co roku w innym miejscu  🤣
Ja właśnie przed chwilą wstałam ;D u mnie było super, jedzenie pyszne, muzyka też dobra, tańczyłam prawie cały czas i teraz moje nogi cierpią męki  😵 ale warto było 😀
jedyne co mi się nie podobało, to organizacja zdjęć - lekki bajzel był i to, że rodzice zabrali nam spod stołu alko. 🤬
jak będe miała foty to wrzuce  🤣
oti   Everybody lies...
30 stycznia 2011 12:04
63 LO ale moja szkoła ma praktycznie co roku w innym miejscu  🤣


A to nie, myliłam się. Coś mi się pokręciło, że to może z Reytana, bo miał mieć w takim jakimś podobnym miejscu. 😉
W tym miejsce ma sporo szkół studniówki.

U nas alkohol był. Ludzie pili dużo, niektórzy palili maruchę i NIKT nie zwrócił na to uwagi. Co więcej u nauczycieli też stała flaszka.
Mieli nas przeszukiwać a każdy mógłby tam wnieść bombę gdyby tylko chciał  🤣
ja też przeżyłam ale jednak moja 100 była przygotowana o niebo lepiej niż jakakolwiek w naszym mieście z tego co się dowiedziałam i sama zobaczyłam więc sukces  😅
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
01 lutego 2011 19:57
ja swoją przeżyłam, a w sobote kolejna  😵
no to moja jest też w tą sobotę, no i dzisiaj kupiłam wreszcie butki 😉
Laski, bosko wyglądałyście  😜
Chess  🤬 narobiłaś mi ochoty na czekoladę, a ja NIE JEM słodyczy  😁
Studniówka też już za mną, było cuuuudownie, choć podczas przygotowań było mnóstwo stresu 🤣 Tańczyliśmy do rana, następnego dnia poprawiny, choć krótkie to nie mniej udane. Ja chcę jeszcze raz!  😀 Wrzucam swoje zdjęcie, obcięłam dziewczyny żeby się nie poobrażały.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
04 lutego 2011 18:41
Wczoraj byłam na próbie poloneza w docelowej sali w hotelu i powiem wam, że... tam jest tak cholernie ślisko, że parę razy mało się nie wywaliłam i cudem łapałam równowagę a krokiem polonezowym to nie szłam praktycznie wcale bo nie dość że ślisko, to pierwsza para tak pędzi, że ich prawie biegiem doganiamy :/ Chyba tańczę w balerinach, łatwiej równowagę łapać 😁
galopada_   małoPolskie ;)
05 lutego 2011 08:37
ja dostalam zdjecia od fotografa wczoraj wiec wrzuce jeszcze kilka  💃


galopada czemu Twój partner patrzy sie koleżance w.. oczy? 😀iabeł:
To ja też coś wstawię bo dostałam 🙂 Oczywiście "podniosła" mina jest specjalnie  😁



I już nie mogę się doczekać zdjęcia od fotografa. Wychowawczyni powiedziała, że kompletnie nie mają żadnego terminu do kiedy mają nam je dostarczyć  🤔wirek:.
galopada_   małoPolskie ;)
08 lutego 2011 14:25
fruity_jelly spoko, jakos nie mam z tym problemow  😂  😉
mam dziś studniówkę, na 11 miałam fryzjera i już jakieś żelastwo mi wylecialo z włosów.. nawet nie wiem skąd.  😵
Moje żelastwo trzymało się mocno. Teraz mam całe pudełko spinek itp.

W czwartek dostaliśmy płyty z fotkami. Strasznie kiepskie są  🙄
Z takim sprzętem to nawet ja mogłabym zrobić podobne.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
13 lutego 2011 13:48
Jakąś godzinę temu wstałam po wczorajszej studniówce 🙂 Zdjęcia się zgrywają. Było fajnie ale koło 1:30-2.00 zaczęli puszczać jakieś techno albo powtarzać piosenki które już leciały 🙄

Zdjęcie przed wyjściem
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 lutego 2011 14:05
ja wróciłam dziś do domu koło 7 a wstałam o 11 😀 właśnie zaczynam szykować się na poprawiny  🤣 było przegenialnie! szkoda tylko, że tak krótko.

A zdjęć nie mam żadnych :o)
Było suuuuuuper!  😀

Przepraszam za słabą jakość, ale zdjęcie mnie rozwaliło kompletnie  😂
Quendi, jaka pozytywna fota  😉

hahahahahha, ja właśnie obejrzałam płytę ze studniówki mojej....nie wiedziałam, że wyglądam na aż tak hmmmm "szczęśliwą"  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się