Końska rewia mody cz. V (2011)

_kate chyba miała pdl pod jakims siodlem.


miała, miała  😉 i to pod wieloma siodłami.  😉
Moim zdaniem, nie wyglądało to najgorzej. I to nawet mam pożądaną PDL pod skokówką  😉


wątek zamknięty
Potrzebuje jakiegokolwiek zdjęcia brillanta negro na koniu... Ma ktoś?? Kotbury poratujesz jakims innym niż w szmato jest?  🙇 :kwiatek:
wątek zamknięty
CeraŁ   dużo dużo zmian..
08 lutego 2011 15:46
ja za 1,5h stanę się właścicielką kompletu anky w kolorze tego 'butter' czy jakoś tak  😅 jakoś tak się przełamałam bo Anek nigdy nie lubiłam ale zobaczymy  💘
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 lutego 2011 16:19
kcj90, butterscotch 😉 Fajny kolor, ale nie dla mojego niestety 🙂

Jak dla mnie fajniej wyglądają czapraki gdzie jeszcze coś wystaje 🙂 a nie tylko futro z Mattesa 😉
wątek zamknięty
Ekhm... my z tym, że czapraka nie widać z pod siodła problemu nie mamy... wręcz przeciwnie...  🙄  😁
A Cottony w normalnym rozmiarze to już totalna porażka..  😵 Zostają mi pony, które zresztą pod ujeżdżeniówkę są na styk..  🙄  (Więc i jedne złe i drugie nie do końca dobre...)
Ehh.. to jest masakra znaleźć czaprak DL, który będzie dobrze wyglądał na moim kucolu..  🙄 (Chyba z tego co posiadam to gabarytowo najlepiej prezentuje się Impuls)




Na zdjęciach ES Max.
wątek zamknięty
rzeczywiście duży...  🤔
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 lutego 2011 16:56
Frog, faktycznie, wygląda jak kołderka 🙂
wątek zamknięty
Ada   harder. better. faster. stronger.
08 lutego 2011 16:58
Frog in the Fog, a co to za kolor?
wątek zamknięty
Frog ale ESy słyną z tego ze są wielkie. Za to wiem ze rozmiar M? jest też, bo minerwa sprzedaje jednego Strip In DL który jest mniejszy niż normalne Full😉 Wszystkie Pady Anky są malutkie, podobnie eskadrony brillanty nie są z tych większych 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 lutego 2011 17:03
Ale nie wiadomo czy Anky by się zmieściły pod tą ujeżdżeniówką - ten ES tak ledwo wystaje 🙂
wątek zamknięty
ledwo?? Przecież aż pod popręg się zawija,
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 lutego 2011 17:08
xxagaxx, faktycznie  😡 nie przyjrzałam się, a na pierwszy rzut oka wydawało mi się inaczej...
wątek zamknięty
👀 Są stripe-in VS w rozmiarze M?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ada to Umbra  🙂
xxagaxx właśnie też się niedawno dowiedziałam o Stripe-In'ach w rozm. M  😀  (Szkoda, że Maxów takich nie ma..  🙁 )
Livia on jest dłuugi  😉 (w wymiarze góra-dół). Na zdjęciach popręg jest przeciągnięty przez tą 'szlufkę' i dlatego czaprak się tak zwinął, normalnie nie przeciągam przez to popręgu i wtedy wchodzi mi on na czaprak..  😉
wątek zamknięty
Jaki wg. was jest najlepszy kolor czapraczka i owiji dla gniadoszka? chodzi mi o takie hm... bardziej "piżdżące", nie beżowe czy brązowe 🙂
wątek zamknięty
Nowa kolekcja już mustangu  😅

Narazie tylko cottony  🙁

Ale piekny  😍
wątek zamknięty
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
08 lutego 2011 17:31

P.S.
Jak się ładnie uśmiechniecie to nowa właścicielka tego czerwonego, który aktualnie jest u mnie, wam go jakoś zaprezentuje 😉


Zdjęcia powinny być w sobotę/niedzielę  😀
wątek zamknięty
Ada   harder. better. faster. stronger.
08 lutego 2011 17:32
Frog in the Fog, wow, ten kolor zawsze wydawał mi się brzydszy  😁, a tu wygląda naprawdę fajnie  😀
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
08 lutego 2011 17:32
😅 a mi się żaden nie podoba 😅
wątek zamknięty
szkoda tylko że sklep internetowy nie działa ...
wątek zamknięty
a mi się żółty przestał podobać po tym zdjęciu w mustangu... myślałam, że jest bardziej 'żółty'🙂 teraz to w sumie podoba mi się aubergine i biały cotton z niebieską lamówką w sumie ujezdzeniowy by mi się taki przydał.
wątek zamknięty
Jaki wg. was jest najlepszy kolor czapraczka i owiji dla gniadoszka? chodzi mi o takie hm... bardziej "piżdżące", nie beżowe czy brązowe 🙂


Po raz XXX trzeba odsyłać to szmatoholików czy krm ?  😵
wątek zamknięty
zakochałąm sie w euro-starze stripe ROSA  😍 własnie do mne przyszedł, jest dużo fajniejszy na żywo niż na zdjęciach! Czemu nie pisaliście że jest taki fajny?:P
wątek zamknięty
ja pisałam ! O maxie co prawda, ale zachwalałam pod neibiosa  💃
wątek zamknięty
W mustangu chyba jakaś przerwa techniczna bo strona nie działa  🙁
wątek zamknięty
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
08 lutego 2011 18:17
serwer nie przeżył ataku wściekłych, zgłodniałych nowej kolekcji voltopirek  😀iabeł:
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
08 lutego 2011 18:22
ja zdąrzyłam obejrzeć kolekcje. Brzydka 😉
wątek zamknięty
Zawsze się na wszystko spóźniam  👿 noen- Mi tam się podoba kilka rzeczy, więc już bym robiła zamówienie  😁
wątek zamknięty
ja tez czekam zeby zrobic zamowienie ;D chociaz i tak pewnie na te rzeczy bedzie sie jeszcze miesiac czekac, az sie je w domu bd miało...
caly czas nie wiem, co kupic jako pierwsze. ;p
bo na wszystko co by sie chcialo to kasy nie bedzie ;c
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
08 lutego 2011 18:31
Presja : mi naszczęście nic 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.