Końska rewia mody cz. V (2011)

hehe LOOOOOSER  😂 😂 Mi też strona działa 😀😀

Natt zacznij od fioletu to będziemy  miały kompromis 😀

PS: 15zł 😀😀😀
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
08 lutego 2011 19:13
da osob ktorym sie nie wyswietla :








wątek zamknięty
Ten fioletowy cotton jest mega. 😜
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
08 lutego 2011 19:17
ja mam lavendera na szczęście, jedynie ten beżowy vs ładny jest. Ale jakos nie powala 🙂

Ale to i dobrze, bo kupiłam ES MAX white, więc muszę przystopowac z zakupami 😁
wątek zamknięty
mi sie nie wyświetla
"Oj ! ten link jest chyba uszkodzony ."
poraszka nie moge zobaczyć tej kolekcji w sklepie .  😤
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
08 lutego 2011 19:18
wyżej masz fotki wstawione przeze mnie nowej kolekcji. No chyba, że mnie ignorujesz, to nei widzisz xD 😉
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
08 lutego 2011 19:19
A ja właśnie nie mam lavendera i skuszę się na brillanta oberżynę  😎 a wiadomo, bez owijek pokazać się wstyd, więc też będą, a jak już będę zamawiać to "tak przy okazji" wezmę yellowa  🤔wirek:
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
08 lutego 2011 19:21
equi, w łezce zdaje się super ale teraz czekam na lepsze zdjęcia  😀iabeł:

co do nowych kolekcji eskadrona. teraz jak patrzę na te zdjęcia to chyba jednak nie wezmę antracytu. wezmę ten granat jednak... antracyt najwyżej na wyprzedaży. albo żółty. ale dopiero jak zobaczę na żywo. na tych zdjęciach z mustanga strasznie stracił w moich oczach...
wątek zamknięty
juz mi sie wyswietla. chcialabym zobaczyc brillanty i cala reszte  😍
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
08 lutego 2011 19:23
a opisze mi kto te kolory, bo Wy piszecie jakiś antracyt a ja nie mam pojecia o co chodzi 😁
wątek zamknięty
Livia  :kwiatek:
sei będą na pewno, ale pewnie dopiero w weekend, coś fotograf odmawia posłuszeństwa  😁
co do nowej kolekcji to jak na razie nic nie przekonuje, może ten beż z zółtej kolekcji, chociaż wciąż rozpatruje marone 😉 zobaczymy czy żółty na polopadzie też będzie taki kanarkowy
wątek zamknięty
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
08 lutego 2011 19:33
cena cottonów jest żałosna, absolutnie nieadekwantna do jakości. nie oszukujmy się, nie są tyle warte.
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
08 lutego 2011 19:37
mam pytanie, czy w któryms z moich postów powyżej widzicie wklejone fotki czapraków ? Bo Presja nie widzi 😁 a ja tak, i nie wiem czy to cos z mamy komputerem czy z Presji 😀
wątek zamknięty
ja widze.
wątek zamknięty
A brillianty są warte ok 300zł?  🤔

Dopóki ludzie będą kupować będą tyle kosztować..
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
08 lutego 2011 19:39
equi bierz marone, wczoraj przyszedł do mnie i na żywo wiele zyskuje!  😍
Felinka no fakt. Ale ja się za bardzo ceną w Mustangu nie sugeruję, tam zawsze jest drożej  😉
noen u mnie tez nie ma
wątek zamknięty
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
08 lutego 2011 19:39
co myślicie o oberżynie na jasnego kasztana??
wątek zamknięty
To znak. "Nie kupuj"  😁
wątek zamknięty
Kodusiowata mówisz ? Ciekawa jestem jak na tym moim koleżce będzie wyglądać. Wrzucał ktoś marone na kasztanie ?
wątek zamknięty
wyżej masz fotki wstawione przeze mnie nowej kolekcji. No chyba, że mnie ignorujesz, to nie widzisz xD 😉

noen nie no co  ty to chyba coś z moim kontem coś nie tak bo i twoje zdj. wstawione  nie pokazuja mi się . strona zresztą tez;D
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
08 lutego 2011 19:44
Nie wiem co Wy mace z tymi komputerami. Chyba mają jakąś ochronę przed nowym zakupem. Jak tak to poproszę o pw z nazwą programu chroniącego od zobaczenia nowych kolekcji  😂 😁
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
08 lutego 2011 19:44
equi.dream w szmatoholikach jest marone na rudym ale brillant. Ja mam cottona (co nie oznacza że brillanta nie planuję  :hihi🙂

edit:
noen u mnie komp świeżo po naprawie u informatyka - nie wiem co za blokady pozakładał  😀
wątek zamknięty
Nie ma takiej opcji, nie drzwiami to oknem ale wejdę  🤣
wątek zamknięty
Mi się to otwiera http://www.istore.pl/  😕


mi też 🙁
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
08 lutego 2011 19:47
Ja już wiem co kupię  😁
Beige/sand z owijkami (ten z fioletowej kolekcji, nie wiem który to konkretnie) i Antracyt/Royal  😜
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
08 lutego 2011 19:49
zacznijmy od tego, że tylko w mustangu cottony są po 120 zł  😎 'moje źródło' nr jeden sprzedaje je 95-99 zł z tego co pamiętam 😉
equi, marone i beige to zupełnie różne kolory. ten pierwszy już mam. ten drugi na 100% będę miała 😉
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
08 lutego 2011 19:51
sei jakoś nie miałam okazji, jak wrzucałaś wcześniej zdjęcia w marone, więc:
Ślicznie rudemu!  😜
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
08 lutego 2011 19:52
Ja własnie obmyslam kupno marone vs... Ale nie jestem pewna.
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
08 lutego 2011 19:53
noen (i wszyscy niezdecydowani) nie ma się co zastanawiac, marone to bombowy kolor  😉 na fotkach w internecie wydaje się nijaki ale na żywo ma o wiele ładniejszy odcień 🙂
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
08 lutego 2011 19:55
Sei, myślisz, że będę mogła od Cb pożyczyć kiedyś marone po twojej sesji, żeby przyłożyć do Rudej, czy szmaty na stałe są w Łodzi i nie ma szans przywiezienie ich do Wawy?  :kwiatek: Bo Despo wygląda szałowo, i to przez Ciebie nie dobra kobieto znów zaczyna mi się podobać ten kolor znowu.
Tak, weterynarz dał nam rabat to teraz chce to jakoś przepuścić  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.