Olsztyńscy voltowicze

Podjęłam taką decyzję, bo wiem, że ten koń potrzebuje pastwiska i całodniowego pobytu na nim, a w Olsztynie nie ma takiego miejsca, które spełniało by moje oczekiwania, a i Bartek to głupek więc potrzebuje ''specjalnej'' opieki.
A na Bartku już nie jeżdżę, chłopak ma wcześniejszą emeryturę i wymarzony spokój 🙂 Mam obecnie na czym jeździć 🙂
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
03 lutego 2011 10:58
ircia dla ciebie 🏇
Opowiadać jak wczoraj na karaoke było 🙂
Ircia   Olsztyn Różnowo
03 lutego 2011 12:04
ircia2. O moja Karucha-Ircia zołzucha,a skąd to zdjecie? U kogo to było?
O ile się nie mylę to z poprzedniej stajni, zanim jeszcze my ją kupiliśmy 🙂
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
03 lutego 2011 14:41
kosteczka sie nie myli to jej poprzednia stajnia u oli w wołownie.a fote ja jej zrobiłam,ale mam niestety tylko jedno 🙁
ircia2, ale ze starych fotek to miałaś chyba jeszcze te robione u mnie na pastwisku, w lesie z ekipą grubasów, co? Pamiętam że tam niektóre fajne były 🙂
przepraszam najmocniej was że nie było mnie na karaoke wczoraj, ale dziś egzamin więc musiałam być ogarnięta  🤣 za to dziś balety na kortowie 😎 😎 😎
z czego egzamin? jak poszedł?
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
03 lutego 2011 20:10
kosteczka ale ja nie wiem gdze je mam  😕
z czego egzamin? jak poszedł?

z podstaw żywienia człowieka a wyniki chyba w poniedziałek, ale jestem dobrej myśli 😀
ee napewno dobrze poszedł. Ja 9 walcze z egzaminem i z cięężką poprawą. A zamiast się uczyć-byczę się w domu  😁
sophie432 co studiujesz? ja studiowalam towaroznawstwo na wydz nauki o zywnosci i tez to mialam ... jaaaa kiedy to bylo!  😁

  😜
Ola ale ty to stara jestes
😂
zeby przynajmniej ukonczone byly ... ehhhh  😉 🙄
jestem na drugim roku technologii żywności a egzamin z podstaw do przodu!!!  😀 jeszcze jutro inżynieria procesowa i w piątek chemia żywności i wsio 😉
Chciałam sie was spytać jak się wam widzą olsztyńskie pensjonaty dla koni?
Ludzie - ma ktoś kamerę pożyczyć ? :/
Wymyślili u nas w szkole wypracowanie video . :/
Ja uważam, że w olsztynie nie ma nic godnego uwagi na trzymanie konia, bo zawsze są jakieś minusy. W Kortowie jest w miarę okej, ale nie ma pastwisk, a to duży minus przynajmniej ja tak uważam 🙂
dla niektórych tak a dla innych nie ;p Ja nie mam tego za duży minus. Sadze ze tak jest mi i Toastowi lepiej ;d nie mamy żadnych kolek i nie kulejemy juz. Zawsze mam pod kontrola to co robi i wiem ze na polu nie nadwyręża sobie nóg ;d Owszem lepiej psychicznie by mu było gdyby wychodził, jednakże mam wrażenie ze od czasu stoję w korto jakoś lepiej chodzi mi pod siodłem i juz nie ma aż takiego wielkiego brzucha bo nie obżera sie trawa ;d
...i zawsze można wypuścić konia na okolnik lub latem zabrac go na łączke w ręku 😉 nie ma dramatu hehe... jak dla mnie najlepsza z olsztynskich opcji.
No tak, dlatego napisałam Kortowo, bo raczej nic lepszego w Olsztynie nie ma co do warunków 🙂 Jeśli ktoś potrzebuje pastwisk dla swojego konia i bycia dużo na świerzym powietrzu to niestety ta stajnia już odpada. Lepiej szukać poza Olsztynem 🙂
dla mnie robson...kortowo wielki plus za lokalizacje no i fajna atmosfere, dzieki osobom ktore trzymaja tam swoje konie 😅!!! ale sorry bardzo placic taka kase a w zime jezdzic na placu - bo hala zamarznieta 😉 kon zrobi kupe to samemu trzeba posprzatac - bo  przeciez to Ty nabrudzilas i Twoj kon 🙄fno i osoby trzymajace tam konie w pensjonacie sa na szarym koncu - bo to rekreacja bo to jakies kursy bo to sekcja ujezdzeniowa bo to sekcja skokowa itd itp.a ja wychodze z takiego zalozenia ze TY PLACISZ ...TY WYMAGASZ 😁
robson wiadomo masakralnie drogo ale za to warunki meeeega.no ale dodac do tego jeszcze kaske na paliwo to zeby byc u swojego konia z 6 dni w tyg trzeba wydac z 500zl 😵
i tak na prawde dla mnie koniec pensjonatow...
którego weta z okolic Olsztyna polecacie do zrobienia zdjęć nóg przed zakupem ? Jak jest u Was z cenami za takie zdjęcia ?
jak dobrze pamietam 50 zl za noge... wiem ze Raś jezdzi i robi takie zdjecia.
Jakoże mój region wrzucam odnośnik... http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,45691.0.html
Ja uważam, że w olsztynie nie ma nic godnego uwagi na trzymanie konia (..)

I owszem. W Olsztynie nie ma nic godnego uwagi. W samym mieście mamy chyba tylko 3 stajnie? Kortowo, Grądek i Marengo. O dwóch pierwszym mam jak najgorsze zdanie. Ale po za Olsztynem jest całkiem sporo stajni w tym kilka godnych uwagi.
W Grądku pensjonatu nie ma 🙂
megi007, a gdzie trzymasz konia, jeśli wolno spytać?
W Stękinach. I tutaj w końcu znalazłam to czego nam trzeba w każdym calu.  🙂 O ile wiem, też swego czasu trzymałaś tutaj konia?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się