Pensjonaty we Wrocławiu

Od 11, ale nie zawsze Pani Ala przyjezdza o tej porze, czasem jest obsuwka.
Ruda_H   Istanbul elinden öper
09 lutego 2011 12:23
mam pytanie 🙂

Czy ktoś może robił u dr Kmiecika ( chyba, że inny wet też robi ) badanie końskiego włosa ?

W zeszłym roku robiłam to razem z pełnym badaniem krwi i nie mogę sobie przypomnieć ile kosztowało samo badanie ... ktoś coś wie ?
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
09 lutego 2011 12:45
Ruda H - w okolicach 100-150zł zdaje się.
Sharma   I hear as it breathes...
09 lutego 2011 19:06
A czy wiadomo już coś o stajni w Wojnarowicach? Ktoś przejął interes po p. Przemku (ŚP [ * ])? Podobno ktoś szykował się na zagrzewanie tam miejsca. Pytam z czystej ciekawości. Mam sentyment do tego miejsca. 🙂
ovca   Per aspera donikąd
09 lutego 2011 19:07
Sharma, zdaje się, że Łaciata pisała coś o nowym właścicielu-Darku?
ale szczegółów narazie brak 😉
Sharma   I hear as it breathes...
09 lutego 2011 19:10
Aha, czyli nic nowego. Dziękuję Ovco. To właśnie chciałam wiedzieć.  :kwiatek:
Mam nadzieję, że ktoś to "odziedziczy".
Łaciata   Forever in my heart ♥
09 lutego 2011 20:38
Sharma - nic nowego dzierżawca jest 🙂 A ja coraz bardziej zadowolona,a źrebiczka jeszcze bardziej z wygody i obsługi 🙂
Ruda_H   Istanbul elinden öper
09 lutego 2011 20:42
Łaciata, a wiesz może czy ogłoszenia o pensjonacie pojawiły się w necie ? Jestem ciekawa któż to taki ten tajemniczy p. Darek

taggi dzięki, najlepiej będzie dowiedzieć się u źródła, wydawało mi się, że to było w okolicach 80 zł
Łaciata   Forever in my heart ♥
09 lutego 2011 21:11
Ruda_H - niestety Pan Darek jeszcze nie robił ogłoszenia.Skupia się na razie żeby w miarę szybko odmalować stajnie i porobić potrzebne rzeczy ,bo z tego co wiem to już ludzie dzwonią 🙂 Dopiero od 1 lutego ma ją w dzierżawie i dopiero od tego dnia mógł cokolwiek robić w stajni porządki itp. Wpadnij to poznasz osobiście 🙂

P.S. ładny avatarek z Hebciem :*
@rosek0, tak z ciekawości - gdzie trzymasz swojego konika? Na indywidualnych padokach, czy na pastwisku z klaczami? (z Giną, Diuną itd.) Od dawna jesteś? Zmieniło się tam jakoś ostatnio?

Ja się wyprowadziłem ze Strachowic pół roku temu i nie żałuję. Choć miała ta stajnia i swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to, żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów, jak mówił obywatel Ochódzki Ryszard  😀

Pozdrawiam
@rosek0, tak z ciekawości - gdzie trzymasz swojego konika? Na indywidualnych padokach, czy na pastwisku z klaczami? (z Giną, Diuną itd.) Od dawna jesteś? Zmieniło się tam jakoś ostatnio?


Moja chodzi z końmi właściciela , z tymi dwoma 3latkami  😀
Ma sie zmienić na lepsze na wiosne ,czyli bedzie robione podłoze na ujezdżalni i dach na lonzowniku.
Ja jestem od srokatej Rosy (jedyniej srokatej w naszej stajni ;D ) napewno mnie kojarzysz 😉
A gdzie teraz stoisz , ze nie żałujesz?
A, no oczywiście 😉 Pamiętam jak Rosa wwiozła Cię na grzbiecie do boksu w drodze na lonżownik 🙂
Jesteśmy w Smolcu.

To, co mi się szczególnie podobało na Strachowicach, to rosnąca grupa naturalesów 🙂

Pozdrowienia dla wszystkich oraz Gienia 🙂
A, no oczywiście 😉 Pamiętam jak Rosa wwiozła Cię na grzbiecie do boksu w drodze na lonżownik 🙂
Jesteśmy w Smolcu.

To, co mi się szczególnie podobało na Strachowicach, to rosnąca grupa naturalesów 🙂

Pozdrowienia dla wszystkich oraz Gienia 🙂

Hahaha, no tak ,trudno to zapomnieć  🏇
A co do naturalesów to mamy całego jednego  🤣
ovca   Per aspera donikąd
10 lutego 2011 17:06
Ja stałam na strachowicach kilka lat temu i musiałoby się naprawdę duuuużo tam zmienić, żebym poleciła to miejsce 😉 jedynym plusem była chyba lokalizacja i to, że konie cały dzień stały na dworze...
E tam, jest więcej plusów - mesz 2x w tygodniu, niezłe siano, czyste boksy, stajenny na miejscu (nad stajnią więc wszystko słyszy), nowe belki (na które się składałem, a nie miałem okazji wykorzystać), ponoć ma być wymiana podłoża na ujeżdżalni. Nie ma wprawdzie hali, ale lonżownik jest duży i zadaszony, więc można pojeździć przy opadach. No i cena jak na miasto jest atrakcyjna.
Co do koni na dworze, to do wyboru indywidualne padoczki i grupowe pastwisko.

@rosek0 - no jak to jednego. Paweł i przecież Iza też jeździ bez niczego (na samym cordeo). I jeszcze ktoś, kogo znałem tylko z widzenia... I coś mi się kojarzy, że Ty również 🙂
Ja to oczywiście mówię w pozytywnym kontekście. Sam bym się chętnie wciągnął, gdybym miał kogoś, kto mnie poprowadzi. Almera chodziła trochę w cooku i czasem wsiadamy bez wędzidła, ale to jest tylko wożenie, bo nie da rady jej zebrać.

Pozdrawiam


Ja stałam na strachowicach kilka lat temu i musiałoby się naprawdę duuuużo tam zmienić, żebym poleciła to miejsce 😉 jedynym plusem była chyba lokalizacja i to, że konie cały dzień stały na dworze...

No to chyba sie sporo zmieniło, bo ja moge polecić z czystym sumieniem, nie ma luksusow ale konie mają naprawdę dobrze. Tak jak wspomniał Bodiniusz jest duzo plusów, sa tez minusy, jak wszędzie.

Bodiniusz , my tez się tylko wozimy  🏇 Pawel bardziej poszedł w western rekreacyjnie, Iza skacze a ja wszytskiego po troche, chociaz teraz skupiłam sie bardziej na tej jeżdzie na cordeo ale dalej to jest tylko wożenie się ;D Takiego naturalsa od A do Z to mamy jednego (pan od siwej) 😀
Ruda_H   Istanbul elinden öper
11 lutego 2011 10:35
mamy tu kogoś z Partynic ?

Jaka jest szansa na boks w okresie wakacyjnym ? ( potrzebny będzie na jeden miesiąc )

Kiedyś słyszałam, że pensjonariusze często wyjeżdżają z końmi na wakacje, jak to ma się teraz ?
ovca   Per aspera donikąd
11 lutego 2011 12:07
Ruda latem zawsze możesz wstawić do boksu letniego, ja kiedyś wstawiłam konia na jakiś czas właśnie do letniej stajni, to jest kwestia jednego telefonu do biura.
Łaciata   Forever in my heart ♥
11 lutego 2011 14:20
www.wietrznastajnia.cba.pl  -  ogłosili się niedawno na internecie 30km od Wrocławia,nie wiem czy była mowa tu o tym,ale wstawiam.
Ruda_H   Istanbul elinden öper
11 lutego 2011 15:58
ovca, jest to zawsze jakieś wyjście ... chociaż wolałabym go uniknąć 😉
ja jakoś nie mogę uwierzyć, że na Strachowicach będzie lepiej.... 😉
i poza lokalizacją i padokami które są niewątpliwym plusem, zauważam tez spoooro minusów
ja jakoś nie mogę uwierzyć, że na Strachowicach będzie lepiej.... 😉
i poza lokalizacją i padokami które są niewątpliwym plusem, zauważam tez spoooro minusów

Jak na stajnie we Wro , naprawde wypadaja dosc dobrze, a minusy są wszedzie  😉
Łaciata   Forever in my heart ♥
12 lutego 2011 22:32
Stajnia Wojnarowice BESTSELER

http://www.hipodrom.stadniny.pl/oferty/1296674377

I już mamy ogłoszenie na internecie pierwsze  😅
Od czegoś trzeba zacząć 🙂
A ja stoję w Wierzbnej i jestem mega zadowolona, oczywiście koń także 🏇
Stajnia nazywana przeze mnie końskim hiltonem 🙇
Takie warunki i ludzie to marzenie każdego 😀
Tylko szkoda, że tak daleko  🙁
eeee droga szybka więc nie narzekam  🤣
Sharma   I hear as it breathes...
15 lutego 2011 21:50
Łaciata -> No to widzę, że stajnia działa. 🙂 Stoisz aktualnie w Wojnarowicach?
Łaciata   Forever in my heart ♥
16 lutego 2011 10:11
Sharma - stoję od samego początku tam 🙂
byłam raz w wierzbnej jak jeszcze wszystko się budowało i już wtedy stwierdziłam ,że będzie fajna stajnia znaczy się ładna i funkcjonalna. Przypadkiem załapałam się na imprezę więc jeśli stoi tam taka ekipa jak wtedy na imprezce była to musicie mieć wesoło 🙂😉
niedługo z dziewczynami robimy ściepkę na paliwko i objazd po różnych pensjonatach  🏇 pierwsza wyprawa to będą ozorowice, krzyżanowice, cały ramiszów, godzieszowa i może wielka lipa jak kasy starczy🙂😉
o ile ktoś wpuści do stajni takich wieśniaków z grobli jak my 🙂😉
Sharma   I hear as it breathes...
16 lutego 2011 12:26
Matrix69 -> I słusznie. Raz się wyda, ale przynajmniej będziecie miały świeżutkie informacje o pensjonatach w okolicach Wrocławia. 😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się