moda, ciuchy etc...

Czy ktoś może się orientuje czy jeszcze mam szansę kupić koszulkę ze Stradivariusa, z Beverly Hills 90210? Bardzo chciałabym taką kupić i zastanawiam się czy w Warszawie jeszcze gdzieś ją sprzedają...
oti   Everybody lies...
10 lutego 2011 22:11
ij dziewczyny a ja potrzebuje jakąś sukienkę na 18-nastke kolegi..🙂
coś ciekawego i niedrogiego,czy są jakieś ciekawe sukienki w zarze,h&m lub cubusie?😀


Ja byłam dziś na shoppingu i również wpadłam do wymienionych przez Ciebie sklepów. W Zarze są teraz piękne sukienki, ale takie bardziej eleganckie, sama nabyłam cudowną czerwoną na większe wyjścia, teatr, operę..  😜 W H&M zazwyczaj zawsze wypatrzę jakieś fajne sukienki, ale powiem szczerze, że tym razem nic mi w oko nie wpadło. Ale są jeszcze z kolekcji sylwestrowej, także na 18-stkę coś byś może wypatzryła. W Cubusie to już kompletnie nic fajnego nie widziałam. 😉

Czy ktoś może się orientuje czy jeszcze mam szansę kupić koszulkę ze Stradivariusa, z Beverly Hills 90210? Bardzo chciałabym taką kupić i zastanawiam się czy w Warszawie jeszcze gdzieś ją sprzedają...


Ja byłam w Złotych Tarasach z jakieś 2tyg temu i jeszcze pełno koszulek z Beverly było, więc może jeszcze są. 🙂
ech, poszłam do kina, miałam przed seansem trochę czasu, a dawno nic nie kupowałam. chęć kupienia zielonej bluzki skończyła się na wyjściu ze sklepu ze spódnicą  😉



pociesza mnie jedynie, że nie tylko ja mam tę przypadłość kupowania zupełnie czegoś innego, niż się zamierzało  🤣
Nav, skad ona? 😍
tally weijl  🙂 były jeszcze inne kolory - niebiesko-czarny ( tzn. niebieskie kwiatki ) i szaro-czarny
swietna jest! robie napad na tally weijl w przyszlym tygodniu w takim razie 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
14 lutego 2011 07:18
A ja spełniłam ostatnio moje wielkie torebkowe marzenie i czekam na nią z niecierpliwością 😍:

[img]http://stylio.pl/zdjecia/601/601355_xl/natus555/ZARA+%C5%81A%C5%83CUCHY+SZUKAM!.jpg[/img]
Pursat, fajna 😉 Co to?
Pursat   Абсолют чистой крови
14 lutego 2011 15:56
Zara 🙂
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
14 lutego 2011 16:00
Pursat, gdzie ją dorwałaś? 😍 Są jeszcze w zarze?
Pursat   Абсолют чистой крови
14 lutego 2011 16:04
Na allegro. Długo polowałam, żeby ustrzelić ją w znośnej cenie, bo niektóre szły nawet za 400 zł, a na kup teraz spotkałam się z aukcją za 500... 😲 W Zarze nie ma ich już dawno, bo to stara kolekcja.
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
14 lutego 2011 16:15
A pochwalisz się za ile ją dorwałaś? O ile to nie tajemnica 😉  :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
14 lutego 2011 16:22
Za 260. Kiedyś widziałam za 150 i do tej pory nie mogę sobie darować, że jej wtedy nie kupiłam. 😉



Nav, cudowna. Aż mi się oczy śmieją ...
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
14 lutego 2011 16:30
Kurcze, oszalałam na jej punkcie, Pursat  💘 Ale teraz jej nawet nie widzę na allegro.
Pursat   Абсолют чистой крови
14 lutego 2011 17:16
Na allegro też nie za często się pojawiają, ale bywają, musisz być czujna. Ja przez ostatnie kilka tygodni codziennie sprawdzałam świeżo wystawione aukcje, żeby tej torby nie przeoczyć. 😉 😁 Jeśli ją zauważę, to dam ci znać. 🙂

Ja jestem w niej zakochana od dawna. Na stronie e-torebka są kopie tej torby, nieco się różnią, sama nawet taką kupiłam, ale to nie to samo, więc czaiłam się na oryginał. 😉
to juz nawet Zare kopiują?  😂 zaraz się i h&m'owskich doczekamy 😀
Pursat   Абсолют чистой крови
14 lutego 2011 18:01
Myślę, że dlatego, że ta torebka zyskała miano kultowej przez to, że wiele znanych blogerek ją ma.

Zara:


Mizensa:


Mizensa ma srebrne łańcuchy i trochę inaczej mocowane rączki. No i łańcuchy mają tendencję do urywania się, o czym przekonałam się sama. 😎
Scottie   Cicha obserwatorka
14 lutego 2011 22:03
oh, Marianna  😍
cche taka torbe  💘 😍 💘
Pursat   Абсолют чистой крови
15 lutego 2011 07:47
Scottie, też ją uwielbiam. 😍

karolina_
, szukaj, a może ci się trafi. 😀

Nav, dorwalam wczoraj ta spodniczke, i tak mi sie spodobala ze kupilam jeszcze cala czarna 😅 sa super!
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
15 lutego 2011 08:22


mam dokładnie tę torbę z Zary. nawet nie wiedziałam, że jest kultowa  😲 😁

a na kup teraz spotkałam się z aukcją za 500.

ona w sklepie kosztowała właśnie 499 albo 599, wiec jeżeli ktos miał nową z metką, to powyższa cena mnie nie dziwi  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
15 lutego 2011 08:43
Na aukcjach się ludzie zabijają o tę torbę, na portalach typu szafa czy stylio jak tylko ktoś pokaże jej zdjęcie, to zaraz lecą komentarze typu "nie chcesz sprzedać", "chętnie odkupię" itp. 😀

Trochę mnie zaskoczyłaś, myślałam i gdzieś nawet czytałam, że cena sklepowa była niższa. 😉
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
15 lutego 2011 09:04
Wprawdzie już były dyskusje nt odzieży japan style,ale specjalnie się nie wczytywałam,bo nie byłąm niczym zainteresowana,ale teraz mam chrapkę na kilka rzeczy z nich strony,bo są tanie i całkiem ładne.W związku z tym mam pytanie jak z ich jakością?Nie zrobią sięz nich szmatki po pierwszym praniu?Mam zamiar kupić spodnie-te owiane mianem eleganckich oraz kilka bluzek i swetrów.
incognito, zostając w tym wątku podjedź do góry strony i wpisz w okienko szukajki "japan style" - wyskoczą Ci wszystkie wypowiedzi zawierające tę frazę w tym wątku.
Gillian   four letter word
15 lutego 2011 11:49
ja sobie nadal czekam na kieckę z Dżaponii, już ponad 2 miesiąc i pomału szlag mnie trafia 🙂
Ada   harder. better. faster. stronger.
15 lutego 2011 11:53
ja czekałam ponad miesiąc na paczkę z Hong Kongu, dotarła wczoraj ale w środku tylko jedna z dwóch zamówionych rzeczy  🙄
Pursat   Абсолют чистой крови
15 lutego 2011 12:09
Ja też długo czekałam, o wiele dłużej niż powinnam. Zamawiałam buty, są ok.
Jadę w ten weekend na koncert dj Armina, jak się mniej więcej ubrać? 🙂 totalnie nie mam pomysłu póki co, a czasu małooo 😉)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się