Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

angeel zdecydowanie przystojny, ciacho wręcz bym rzekła  😍
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
11 lutego 2011 10:24
Milusia Zwiastun jest obłędnyyyyy 😜 i z chęcią bym Ci go ukradła 😎
a co z kucykiem? sprzedałaś czy dalej jest u Ciebie?
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
11 lutego 2011 10:32
Strucelka- :kwiatek: w glowie mi sie poprzewraca od tych komplementow  😁 dziekuje jeszcze raz. Ty sama masz obłednego konia(a nawet dwa)  😀po co Ci kolejny?
A kucyk ma nowy dom, trafił cudownie do forumowej czador  🙂 az na Śląsk  😉
wątek zamknięty
A kucyk ma nowy dom, trafił cudownie do forumowej czador  az na Śląsk 

ooo mój sąsiad  😜
mam nadzieję, że czador się pochwali nowym nabytkiem  😀

milusia - rudy super (czy on ma coś ze ślazaka?)

moje chłopaki  😍




wątek zamknięty
Cierp1enie, equi.dream - dziekujemy  :kwiatek:
milusia - haha, jakbys zgadla :P stajenny narzeka ze on to zawsze pierwszy do uciekania z padoku  🤦 a w boksie (przez to ze lykawy) zlob urwany i wiecznie go przewraca do gory nogami,  wystawial leb z boksu i przewracal drabine bo stala kolo niego, to az ja musieli przestawic gdzie indziej  😁 oj kombinator, kombinator piekielny  😀iabeł:

A ja tylko czekam, az juz mina zapowiadane mrozy i konisko ogole calkiem  😎
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
11 lutego 2011 12:00
milusia no przydałby mi się duży, bo na kucyku do 21 mogę startować, potem już lipa 🙁
więc strzeż się 😎

polonez ten mały z lewej to huculasty? 🙂
wątek zamknięty
Strucelka - tak

Oskar hc po Ocel hc



💘
wątek zamknięty
😅 Tak , tak, tak ......Dragonek od Milusi u mnie !!!!  😅
Niestety nie mogę wkleić zdjęć, bo coś mi komp nawala. Koniś jest dobrym duchem naszej stajni i mam nadzieję że jest szczęśliwy...
wątek zamknięty
Misia zapraszamy 🙂 W nocy o północy, zawsze chętnie Was zobaczymy  :kwiatek:

A tak poza... To nienawidzę deszczu... Za to mój koń uwielbia, stał dzisiaj jak kołek w płocie na jeździe i próbował łapać deszcz...
I zmieniliśmy siodełko... Zupełnie inna jazda 🙂 Pracuje grzbieciskiem, aż miło. Coś wspaniałego.
wątek zamknięty
Polonez - fajne masz chłopaki, fajne 🙂 dla mojej Juli idealne  😉
wątek zamknięty
dzięki  :kwiatek:

wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
11 lutego 2011 20:28
milusia aaa, myślałam, że u was nadal -15 😁 Mi się zawsze marzyła dralonowa półderka eskadrona, w kratę, najelpiej petrol, ale chyba okazji do jazdy w niej brak 🙁

A mogę jeszcze jedno zdjęcie, mogę, mogę? 😍 buziaczki 😁


wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
11 lutego 2011 20:33
polonez a mama? skąd jesteście? powinnaś pokazać go gdzieś na ścieżce, jest obłędny 💘

A ja wpadłam, żeby powiedzieć, że pierwszy raz od 3 lat jeździłam na Likierze na... wędzidle 😲
Ale zawzięłam się, bo chciałabym pojechać z nim gdzieś na ścieżkę w tym roku, poza tym, po ostatnim terenie i ostrym fikaniu doszłam do wniosku, że chłopak ma za lekko. Na emeryturkę jeszcze za wcześnie 😀iabeł: więc trzeba go w obroty wziąć.
Tylko raz przełożył język w trakcie jazdy. Pojeździmy jeszcze parę razy i zobaczymy, mam nadzieję, że już nie będzie cudował, bo chciałabym móc jeździć na normalnym wędzidle 🙄
wątek zamknięty
pada śnieg!!!!!!!    😵 😵 😵
a ja już jutro miałam wsiadać! co prawda na pożyczonym siodle, bo moje do poszerzenia pojechało, Barecki wylonżowany, przyszedł ten czas, odkurzyłam bryczeski i klapa!  👿 👿 👿 👿
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
11 lutego 2011 21:41
Nie lubię odgrzewać kotletów, ale muszę, żeby nie było :P

Katka – a pewnie, że został. Pierwszy i zasadniczy na torach.
Polonez – po co demonizujesz? Ten koń też dostawał i było gorzej, bo lądowało się na plecach. Nie na wszystkie konie działa zbawienna metoda wpier…lu. Zapraszam do mnie – chesz, wsiądź, pokaż, a zwrócę honor. Ale to na niego nie działa, natomiast działa taki sposób jazdy, jakiego obecnie używam. Gdybym miała kasę, sprezentowałabym Ci jego brata, jest taki sam. Ty byś jeździła na swoich zasadach, ja na swoich i porównałybyśmy efekty i ewentualnie zwróciłabym Ci honor, o ile byłoby jeszcze komu zwracać. No ale kasy nie mam, toteż nie życzę sobie takich wycieczek osobistych.
_kate – amen, dla Koraba to też była wisienka na torcie, jak oberwał i dopiero się zaczynało. I jeżdżę go w takim sam sposób, jak Twoja trenerka Barkasa – na filmiku do usranej śmierci prosiłam o spokojny stęp, bez caplowania i podgalopowywania. I dało się? Dało. Skończyliśmy luźną wodzą i nie-zeszmaconym koniem, który analizował wykonaną pracę.
Sankaritarina – przerabiał, przerabiał… ale co ja na to poradzę, kiedy go nawet wtedy nie znałam jeszcze?
Xxagaxx – wypowiedź polonez tak można odebrać – jakoby ona uważało to za lek na wszystko. Kary są różne. I nigdzie nie napisałam, że bat to zło, ale czy po wypowiedzi polonez naprawdę można wywnioskować, że ma ona na myśli trzy szybkie? Jak widzisz, nie tylko ja jej wypowiedź odebrałam w taki sposób… W każdym razie, kary są różne. Głosowa, której obecnie używam lub inne, mogą być równie skuteczne. A co do tych trzech szybkich – niestety przyniosłoby to gorsze skutki.  Na Twoje pytanie odpowiedziałam już wcześniej wielu osobom.
Halo – sposób znaleziony i wdrożony w życie, ale nie od razu Kraków zbudowano 😉 a co do wojny – jest jeszcze kompromis 😉
Busch – amen, amen i jeszcze raz amen. Ubrałaś w słowa wszystko, czego nie umiałam dobrze napisać, amen. Dziękuję i za tego posta, i za kciuki – tak, nowy trener zdaje sobie z tego sprawę i wszystko idzie ku lepszemu 🙂

I wypowiedzią Busch, którą zainteresowani znajdą na stronie 67, kończę tę dyskusję.

Piękne zdjęcia ostatnio wrzucacie, ten chwilowy powiew wiosny chyba wszystkim dostarczył masę energii do jazdy i działań, oby wiosna zagościła już na stałe 😉
Tymczasem uciekam spać, muszę się zregenerować po sesji 🙂

I czekam na takie ciepłe dni:
wątek zamknięty
darolga, moje PW chyba do Ciebie nie dochodzą 🙁 weź skrobnij mi (jak się wyśpisz 😀) "sama-wiesz-co" na maila: kaluolin(małpka)o2.pl :kwiatek:
wątek zamknięty
a ja się przyszłam pożalić. Trafiła mi się okazja, żeby pojeździć przez 2 tyg fajne konie (po 2-3 konie zależy od dnia) i dupa przez minimum 2 tygodnie nie mogę jeździć  😵 więc stoję i lonżuje :/ dzisiaj wylonżowałam 4 + 1 na spacer 15 min w ręku.
wątek zamknięty
Ewuś co się stało się?
wątek zamknięty
miałam zabieg w środę, mam założone szwy i muszę czekać aż się rana zagoi :/
wątek zamknięty
[quote author=_kate link=topic=41890.msg894648#msg894648 date=1297457395]
pada śnieg!!!!!!!    😵 😵 😵
a ja już jutro miałam wsiadać! co prawda na pożyczonym siodle, bo moje do poszerzenia pojechało, Barecki wylonżowany, przyszedł ten czas, odkurzyłam bryczeski i klapa!  👿 👿 👿 👿
[/quote]

Nic nie mów, u nas przed chwilą była taka zamieć i zawierucha, że jakaś masakra  😲  ale już przestało...

Ja co prawda jestem chora i i tak nie wsiądę przez kilka dni, ale jutro przyjeżdża do mnie Bogdan od siodeł mierzyć konia i fajnie by było jakby nie sypał wtedy śnieg...
wątek zamknięty
branka - u nas tak samo, przed chwilą taka zawierucha, myślałam że okna pójdą :/  obym jutro nie obudziła się, a tu po kostki śniegu  😫
a miałam jechać jutro do stajni 🙁 


wątek zamknięty
Pewnie do was poszła ta zawierucha od nas. Dziwne, bo u nas trwało może 2-3 minuty. Jakiś huragan czy co... :/
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
12 lutego 2011 00:08
U nas w stolycy zdrowo śniegiem sypnęło, potem padało coś co nie wiem czym było (śniego-deszcz? więcej deszczu było).
wątek zamknięty
Pomorze też zasypane  😵. Jak jutro konie wyjdą na wybieg to się chyba nieźle zdziwią, że znów biało pod kopytami  😂
wątek zamknięty
To może konie nie liniały ostatnio na znak, że nadchodzi wiosna, tylko zmieniały sierśc na jeszcze bardziej zimową?  😂

ale z tego co widzę w prognozach we Wro przyszły tydzień będzie bardzo ciepły 🙂 Ale na wschodzie możecie mieć śnieg i mróz niestety(czy stety jak ktoś lubi 😉 ).
wątek zamknięty
ja już z utęsknieniem czekam na wiosnę i takie +20' 🙂
a tu znowu zapowiadają powrót zimy, że koleżanka umawia się na zdjęcia zimowe 😀
wątek zamknięty
tez sie zdziwilam jak wychodzac chwile po 23 zobaczylam biale chodniki  😲 oby jutro nie sypalo ani nie zamarzlo, bo chcialabym pojezdzic..

Darolga - zazdroszcze skonczonej sesji 😉 a fotki Marianowe byly specjalnie na twoje zamowienie ! :P hihi
wątek zamknięty
Aż wyleciałam do okna ale śniegu nie widzę.. 🙂
wątek zamknięty
ciesz sie !
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
12 lutego 2011 00:43
Angeel, ja tez nie widze sniegu i sie ciesze. mam nadzieje ze przez najblizsze 9 miesiecy go juz nie zobacze!!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.