Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

STAJNIA MAJDANY- ośrodek otwieraja na nowo!!!!

nowo powstały klub jeździecki - profesjonalny! nie chodzi tylko o sport, ale organizowane dla klubowiczy sa wyjazdy na imprezy jezdzieckie, targi hippiczne, wczasy, SUPER!
treningi prowadzi mistrzyni polski we wkkw.
organizuja imprezy, kuligi, biesiady, pensjonat i ogromne,zielone padoki.
raz przyjechalam i juz nigdy nie zmienie! 🙂
szafirowa chyba w okolicach nowego tomysla...
rzeczywiście rzadko niespotykana grzywa... 🤔 co w niej niespotykanego?
BASZNIA   mleczna i deserowa
09 stycznia 2011 18:05
monamie,  a gdzie Majdany? Za Koninem?
Monny   bez odbioru .
09 stycznia 2011 18:58
BASZNIA, chyba to między Śremem a Środą Wlkp.
BASZNIA   mleczna i deserowa
09 stycznia 2011 20:04
Monny, dziekuje, nie pokazala mi tego mapa 🙂.
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
09 stycznia 2011 20:29
BASZNIA - Majdany koło Zaniemyśla - mapka
BASZNIA   mleczna i deserowa
10 stycznia 2011 09:27
Horciakowa,  dzieki 🙂. Fajna okolica 🙂.
Mony dokładnie, ja mówię o Trzebawiu, który jest przynależnością wechty.


Dawno mnie tu nie było więc może z lekkim opóźnieniem ale zadam jedno pytanie..... Jakiego masz konia, w którym boksie stoi i w której stajni bo ni jak nie mogę skojarzyć twojej osoby. I sądzę że nie skojarzę bo nie masz u nas konia a wypowiadasz się jakbyś miała. Dziwne....
orepi, myślę , że ok 500-600 zł. 🙂
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
22 stycznia 2011 19:56
[quote author=florcia9 link=topic=208.msg838360#msg838360 date=1294179804]
Mony dokładnie, ja mówię o Trzebawiu, który jest przynależnością wechty.


Dawno mnie tu nie było więc może z lekkim opóźnieniem ale zadam jedno pytanie..... Jakiego masz konia, w którym boksie stoi i w której stajni bo ni jak nie mogę skojarzyć twojej osoby. I sądzę że nie skojarzę bo nie masz u nas konia a wypowiadasz się jakbyś miała. Dziwne....
[/quote]

Solta - już wiesz jakiego, w którym boksie i stajnii 😉 Nawet go czasem lonżujesz  😂
Ja jako nowicjusz z takim drobnym pytaniem... zaznaczam, że nie mam siły i czasu na przejrzenie całego wątku, więc nie krzyczcie  😉

Czy ktoś z Was trzyma konia w Łopuchowie lub Baborówku i mógłby mi coś na temat tych stajni powiedzieć...?
W Łopuchowie nie byłam nigdy, baborówkowe realia znam, ale tak sprzed dwóch lat, a interesują mnie najświeższe informacje.

Dziękuję z góry.  🙂
Czy ktoś się orientuje czy koło Poznania jest stajnia gdzie koń miałby możliwość STAŁEGO pobytu na świeżym powietrzu (chów bezstajenny)? Nie zależy mi na stajni sportowej, bez hali, itd...
W Niwce od marca pensjonat za 800 zł 🤔
A ja zapraszam do stajni, gdzie teraz stacjonujemy.
Jest to stajnia w Iwnie.
Obecnie jeden padok, konie wychodzą na 2 godziny. Niedługo powstaną dwa pastwiska i dostaniemy drugi padok, żeby konie mogły wychodzić na dłużej. 
Śliczna stajnia z otwieranymi kratami. 2 razy dziennie siano i 3 razy owies, możliwość dawania wszelkiego rodzaju suplementów.
Wymiana ściółki raz w tygodniu, przy czym codzienne dościelanie.
Bardzo miła atmosfera i profesjonalna opieka.
Szybki dojazd trasą A2. Mała hala, ale zawsze coś. Duży plac do jazdy z mały kompletem przeszkód i podmurówek.
Przepiękne tereny, dookoła mnóstwo stawów.
Wolne miejsca.
strona ; www.stajnia-iwno.com.pl

Sama jestem tam pół roku i jestem b. zadowolona.
W Niwce od marca pensjonat za 800 zł 🤔


tam zawsze było przesadnie z cenami ale sekta jest duża i cena ich nie odstraszy 😎 ale przynajmniej się przyznali że obornik wyrzucany raz na dwa tygodnie, no proszę

Moglibyscie coś więcej powiedzieć o stajni w Zbierkowie? Jako osoba emocjonalnie z obiektem związana jestem żywo zainteresowana losem stajni.

Kto jest teraz właścicielem, czy jest tam pensjonat, za ile itd
Znajoma, która ma ochotę się powozić szuka stajni w Poznaniu (ewentualnie pod) z dobrym dojazdem (pociąg lub autobus). Czy ktoś z Was mógłby coś polecić? 🙂
Znajoma, która ma ochotę się powozić szuka stajni w Poznaniu (ewentualnie pod) z dobrym dojazdem (pociąg lub autobus). Czy ktoś z Was mógłby coś polecić? 🙂


ale chce sie uczyć? czy poklepać tyłek = bo to dwie różne kwestie...
poklepać tyłek 😉
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

07 marca 2011 14:26
Zapraszamy
do ogloszen
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] oglszenie poza watkiem
Czy stoi ktoś w stajni Hermanów, lub zna tą stajnię (http://www.hermanow.pl/)? Planuję tam wyjazd w wakacje ze znajomymi i chciałabym się dowiedzieć co nieco. :kwiatek:
na to jest miejsce w ogloszeniach
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie poza watkiem
Lov   all my life is changin' every day.
01 maja 2011 21:07
Czy ktoś jest z okolic Rogoźna? Interesuje mnie stajnia w Owczych Głowach.
BASZNIA   mleczna i deserowa
15 maja 2011 21:41
Może wiecie coś o Stajniach Łopuchowskich? Jeden bardzo bliski mi kon tam zamieszka i jestem ciekawa, jak mu tam bedzie 🙂.
Kowusiasta  byłam kilka razy w Iwnie i bardzo mi się podobało🙂nie wiem jak czesc pensjonatowa, ale stajnie bardzo fajne, boksy duże, jasne, taka tradycyjna, czuc ducha Karino😉
Może wiecie coś o Stajniach Łopuchowskich? Jeden bardzo bliski mi kon tam zamieszka i jestem ciekawa, jak mu tam bedzie 🙂.


To bardzo fajna stajnia 🙂 nie masz powodu do zmartwień 😀
BASZNIA   mleczna i deserowa
20 maja 2011 14:09
Dziekuje bardzo, Lotka, slyszalam dobre opinie, a cos wiecej opowiesz? Wiem, ze infrastuktura super, a sa pastwiska, konie wychodza? Wiesz moze, jakie duze sa boksy? Z gory dziekuje 🙂.
To może i ja się wtrącę😉 BASZNIA, konie wychodzą od pon do pt, ale często i gęsto w weeknendy również, są karmione dobrym owsem, siana mają dużo, bosky są jasne, czyste i codziennie sprzątane.
Za tą cenę ze świecą szukać taikej opieki. Latem dojść ma jeszcze spore pastwisko. I klimat przyjemny🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
20 maja 2011 14:21
Dziekuje, bobek87, , a jaka ta cena?
Boksy są naprawdę duże 😀 Basznia nie martw się, koń będzie miał dobrze 🙂 a tak spytam , jeśli można, to właściciel jakiś zły, że się tak przejmujesz???
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się