DIY - zrób to sam

trzynastka   In love with the ordinary
17 stycznia 2011 21:07
Pokażesz którego kleju do pęknięć używasz i na ile Ci mniej wiecej starcza ?
Bo muszę wymierzyć ile potrzebuje na stolik  😁
Gagulec   Mistrz lokalny
18 stycznia 2011 07:21
http://www.decoupage.art.pl/ - tu zapytaj, kobitka Ci podpowie 🙂. Ja mam ten: http://www.decoupage.art.pl/product_info.php?cPath=63&products_id=454&osCsid=33e263ab22a4a88fb87df4d1d4658998 bo jest on jednoskładnikowy co jest mega wygodne 🙂. Peka pomiędzy farbami 🙂. Nie wiem na ile maksymalnie może starczyć...
Właśnie skończyłam  😀 :

Murmel, bajeczny! fajne te konie sa, muszę też spróbować!

a to moje ostatnie "dzieło"
O pisklaki! Sznurka no zazdrość mnie zżera przez te twoje pomysły  😁  Przejrzałam cały wątek i po prostu 👍 🙇 Na prawdę, pomysł, wykonanie i efekt  😜
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
19 stycznia 2011 07:05
Gagulec, zaraziłaś mnie kobieto definitywnie.  😵 Muszę się za to zabrać jak najszyciej, bo to jest piękne  😜
Mam dwa pytanka:
-jaki zestaw na początek będzie najlepszy? Co dokładnie mi jest potrzebne do robienia wzorków, pęknięć itp. Do pęknięć już odkryłam co, ale jak z tą farbą jest?
-Jak robi się takie skrzyneczki ze zdjęciami, tzn. jak domontować do tego zdjęcie? Bo ona chyba nie jest techniką decoupage?  :kwiatek:
To ze słoniem ekstra, chciałabym właśnie zrobić coś podobnego.  😍
Sznurka, Murmel, świetne  💘
Mam pytanie do majsterkowiczów.
Ma ktoś pomysł czy przy mniej więcej takich butach jak na fotce dałoby radę dorobić sztuczne sznurówki? Jakoś przykleić (jeśli tak to jak), przyszyć czy coś.

[img]http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/11/47/25/1411472527[/img]
Fotka pochodzi z aukcji - http://allegro.pl/biale-kozaki-na-plaskim-obcasie-roz-40-bierun-i1411472527.html
jesli to jest skaj albo inna ekoskora to bez problemu da sie doszyc.
Gagulec   Mistrz lokalny
20 stycznia 2011 12:19
arivle - kup sobie jednoskładnikowy crack do spekań, klej, parę kolorów farbek (ja kupiłam najmniejsze opakowania i na dłuuugo starczają), koneicznie białą farbe podkąłdowa i lakier błyszczacy. Możesz sobie kupic jakieś serwetki z obrazkami albo papier ryzowy. Ja zdjęciua drukuje na zwykłym papierze i naklejam i tyle :P.
Chess mam powazne watpliwosci czy to moze dobrze wygladac..
To ja też się pochwalę  😉
i jeszcze kilka...
Oliwietti, śliczne! szczególnie przed ostatnia.
Ale edytuj posty!
BASZNIA   mleczna i deserowa
21 stycznia 2011 08:49
Nie ma po co edytowac, bo i tak nie zamiesci wiecej plikow w jednym poscie, niestety.  Piękne gwiazdeczki!!!
Potrzebny mi wzór na maskotkę konia. Pomożecie?
Jakiś czas temu zachciało mi się sprawdzić czy potrefię uszyć miśka. Powstał krzywy Zbychu, ze starej bluzy, tasiemki, nitki. Mój pies się w nim zakochał i jak tylko ma go w zasięgu pyska próbuje ukraść i rozszarpać.
Chess mam powazne watpliwosci czy to moze dobrze wygladac..


Nie musi. Buty mają służyć tylko i wyłącznie do cospleju.
Jak już będęje mieć to po tak jak mówi Kot, po prostu spróbuję jakoś nitką złapać żeby się względnie trzymało.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
21 stycznia 2011 19:50
Gagulec, dzięki, podlinkujesz może jeszcze jakąś fajną stronę o decoupage, na której dobrze jest wszystko opisane, bo zanim zacznę chciałabym się coś więcej o tym dowiedzieć, żeby czegoś nie popsuć  😁
:kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 stycznia 2011 19:43


Kto się podejmie? :]
JARA,  osobiście z dwóch skarpetek zrobiłam zebrę, takie cudeńka są w Norwegii. Czasochłonne to to jest, ale ile satysfakcji daje 🙂
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
24 stycznia 2011 10:22
Coś na wielkanoc kwiatki z piórek kaczych i bażancich
własne kaczki i bażanty? 😉
chciałoby się dotkąć (:

u mnie nowa torba:
kuki, a ten kowboj z czego jest zrobiony?
z farby 😉
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
29 stycznia 2011 11:30
Jak zostały upolowane i leżały u mnie w domu to już były własne 😉 pozatym nie ma nic leprzego niż rosół z bażanta a pióra to przeważnie się zotawia tylko z ogona potem się zawsze mogą przydać tym razem zostawiliśmy więcej ładnych i powstały takie róże a z kaczora to przeważnie pióra wyrzucalismy tym razem zostały bo moze się coś wymyśli jakieś dekoracje i powstała dekoracja świąteczna na następne święta Bożego Narodzenia zdjecia wkrutce.
Mam pytanie? Czy któraś z Was sama robi ramki do zdjęć, takie odlewane z gipsu? O coś w tym stylu:
Tercet ja robiłam kiedyś - tyle, że moje były bez tego spodu tylko same ramki.Pewnie mogłabym się w to pobawić, ale takie same też były fajne  😉
Blondyna właśnie też chciałam się nauczyć takie robić tylko nie wiem jak 🙁 jak je robiłaś?  😉
trzynastka   In love with the ordinary
11 lutego 2011 14:39
Tercet też kiedyś robiłam, bo na jakąś gwiazdkę dostałam zestaw do robienia. W skład tego wchodziło foremki ze zwierzaczkami, kwiatkami, foremki ramek, gips i farbki. Gips z woda, do foremki a potem malujemy. 😉
Tercet, dokładnie tak jak ninevet, pisze.Ja też miałam taki zestaw i on taki typowo dla dzieci był.Gipsu tam mało było, ale normalnie w sklepie budowlanym kupiłam kilo zwykłego i też niczego sobie - trzeba uważać na bąbelki powietrza tylko, bo wtedy psuje to cały efekt końcowy.
A szukając takiego własnie zestawu natrafiłam na to :
http://www.ceneo.pl/7750844
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się