Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

Info o ochraniaczach podałam oprawnie w poscie z linkami, takze oficjalnie zadnej promocji na ochraniacze nie ma, chyba ze ktorys sklep ma jakies magiczne pozbywanie sie asortymentu.
W Angielskim Lidlu od czwartku końskie rzeczy 🙂!
daj linka do anglieskiego lidla !  😀
Livia   ...z innego świata
14 lutego 2011 19:26
Kurcze, a w polskim? Ktoś wie?  👀
i to jakie tanie! Ciekawe czy my kiedyś jeszcze się doczekamy końskich rzeczy w Lidlu?
Livia   ...z innego świata
14 lutego 2011 19:39
Fajnie by było - derki boskie 😉
dokładnie, ta kraciasta jest piękna
Kurcze... musze napisac do kuzynki, niech mi zakupi 😀
Rok temu ta sama kolekcja była w Irlandii, niestety ukazała się dzień po moim wyjeżdzie  😤
Mam nadzieje ze kiedys pokaze sie w polsce...
Kastorkowa   Szałas na hałas
14 lutego 2011 19:47
a ja niemogę wejść
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
14 lutego 2011 19:49
ja też nie mogę  🙄
ChingisChan   Always a step ahead! :)
14 lutego 2011 19:55
I ja  🙁
zaznaczcie opcje, że chcecie kontynuować bez podania kodu pocztowego
Kastorkowa   Szałas na hałas
14 lutego 2011 19:58
http://www.lidl.co.uk/cps/rde/xchg/lidl_uk/hs.xsl/index_18251.htm ta ale tylnych owijek nie moli poprawnie założyć
i to jakie tanie! Ciekawe czy my kiedyś jeszcze się doczekamy końskich rzeczy w Lidlu?

Tylko, że u nas byłyby pewnie o połowę droższe, jak zwykle ;d
Livia   ...z innego świata
14 lutego 2011 20:19
Nawet jakby byly o połowę droższe, to i tak tańsze niż standardowo taki sprzęt kosztuje 😉
taki off troszkę zrobię, ale sniło mi się ostatnio,że były końskie rzeczy w lidlu  😁 Wziełam 4 pudełka tych cukierków dla koni co tak polecałyście, były derki w pasy, niczym eskadron  🤣 , caaały sklep w jakiś kosmetykach do pielęgnacji  😜 takie sny to albo uzależnienie, albo prorocze  😎
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
14 lutego 2011 20:21
miło by było gdyby był proroczy  😍
sosi   szczypior szczypior...
14 lutego 2011 23:38
ha!
dzięki baby za infoooo
mój chłopak jest w Angli i obiecał, że pojedzie w piątek i kupi wszystko co zechę 😍

myślicie, że mogę chcieć wszystko?  😎

mam nadzieję, że do piątku zostaną jeszcze jakieś rzeczy... 🏇
napiszmy petycję do głównego zarządcy Lidl  😁
A ktoś z Was pisał do nich zapytanie w tej sprawie? Może coś ma być, warto by się dowiedzieć  😉
ahawa niegłupi pomysł 😉
Livia   ...z innego świata
15 lutego 2011 16:36
Już chyba ktoś wcześniej pisał taki list, ale nie pamiętam czy w końcu coś z tego wyszło. Ale warto spróbować 🙂
Infolinia jest do godziny 17, jutro zadzwonię i się zapytam, później dam znać.
Ktoś wspominał też o akcji polegającej na tym, że re-voltowicze zbiorą się i masowo zaczną dzwonić/pisać i dopytywać się o końskie rzeczy. Może nie byłby to głupi pomysł? Jeżeli masa ludzi będzie dopytywała się o taki asortyment to zwietrzą zysk i może zamówią te cuda do polskich sklepów?
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
15 lutego 2011 17:33
MissTake zgadzam się z tym masowym pisaniem i dzwonieniem w 100 procentach  😀
i daj znać jak zadzwonisz 🙂
ChingisChan   Always a step ahead! :)
15 lutego 2011 17:34
Całkiem możliwe przecież chodzi o zadowolenie kupującego 🙂
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
15 lutego 2011 17:36
Masowe dzwonienie i pisanie prędzej coś da niż jak zadzwoni jedna osoba na infolinię. Moja prośba o sprzęt jeździecki jakiś rok / półtorej temu została wpisana na jakąś listę i co? Jajco  🙄
Pojedyńcze dzwonienie jest bez sensu bo i tak nic nie powiedzą ani jedna osoba nic nie wskóra. Jestem za tym, aby zebrać tak z 20 Re-voltowiczów, każdy by dzwonił co 10/15 minut. Myślę, że jakby tak infolinię im na kilka godzin zablokować prośbami o koński sprzęt, to może by to coś dało  😁
ChingisChan   Always a step ahead! :)
15 lutego 2011 17:38
Coś jak nurt szalonych re-voltowiczek 😁
Pewnie masowe by coś zdziałało, tylko żeby cen wielkich nie zarzucili, jak zwietrzą duża ilość chętnych, 😁
ChingisChan   Always a step ahead! :)
15 lutego 2011 19:16
Myślę, że lidl nie ma aż takiego pojęcia ile takie rzeczy kosztują
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się