Warszawskie voltopiry :)

Edytka a kogo szczególnie polecasz ?
Jest tu może jakiś warszawski voltopir grający na gitarze bez planów na ferie? 🙂
plejadowa   Champion team!
13 lutego 2011 20:02
Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś/jakieś fajne sklepy jeździeckie w Warszawie? (Oprócz tego na Grzybowskiej, aktualnie mieszkam naprzeciwko niego 🙂 )
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
13 lutego 2011 20:58
plejadowa, Pasi-konik na grenadierów. Sklep mniejszy niż horsepol na grzybowskiej ale można zamówić z ich strony jak coś chcesz i w ogóle miła obsługa, bardzo lubię tam chodzić 😀 Jest jeszcze Mustang niedaleko ronda wiatraczna i Tinker w Starej Miłośnie. Jakiś jeździecki jest jeszcze w Radości (?) ale nie byłam. A tak to nie pamiętam gdzie jeszcze 🤣
Tinker działa już wyłącznie internetowo.

Bardzo polecam Koński Świat w Konstancinie- pod samą Wawą.
plejadowa   Champion team!
13 lutego 2011 21:45
ok, dziękuję  :kwiatek:
Też polecam koński świat🙂
Bischa   TAFC Polska :)
13 lutego 2011 23:57
Karina na Ursynowie, pare razy ropbiłam tam ubraniowe jeździeckie zakupy. Nie pamiętam dokładnego adresu, idzie się od Belgradzkiej w stronę odwrotną (w stronę Małej Łąki) niż Galeria Ursynów.
Braci Wagów 1, metro Natolin.
Coś wątek wymarł ostatnio... Czemu?
pony   inspired by pony
23 marca 2011 19:26
Hej,hej, warszawskie Voltopiry, potrzebuje pomocy🙂
Mozecie mi polecic jakies fajne miejsce na sniadanie? Fajnie,jakby bylo na Nowym Swiecie lub gdzies tak wlasnie w centrum, zebym potrafila z muranowa dojechac🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
24 marca 2011 06:26
pony, na NŚ masz bar mleczny (mniej więcej w połowie drogi od palmy w kierunku Świętokrzyskiej, po lewej stronie ulicy), jedzenie całkiem dobre i przede wszystkim tanio, zawsze jest tam mnóstwo ludzi. Jest jeszcze chyba jeden bar mleczny prawie ze na rogu NŚ i alei Jerozolimskich, za Mommo pizza i pierogarnią. Najesz się też w Maku przy metrze Świętokrzyska, serwują śniadania 😉
pony   inspired by pony
24 marca 2011 07:20
Scottie- chyba powinnam doprecyzowac pytanie🙂 Chodzi mi o śniadanie-niespodziankę, dlatego zależy mi na jakimś fajnym,klimatycznym śniadaniowym miejscu🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
24 marca 2011 07:37
pony, iii w takim razie to nie mam pojęcia, co można by było polecić.
kujka   new better life mode: on
24 marca 2011 12:12
pony, moze to srednio sniadaniowe, ale jakies kanapki czy ciastka mozna zjesc, kawe wypic w CZULYM BARBARZYNCY http://www.czuly.pl/ bardzo lubie tam chodzic 🙂

a tak bardziej sniadaniowo ale tez fajnie jest w Sklepie z Kanapkami na ul. Krakowskie Przedmieście 11

w oba miejsca chodze i zawsze kupuje migdalowego rogalika... jestem od nich uzalezniona :P
pony   inspired by pony
24 marca 2011 16:56
Dziękuję Kujka🙂
Wezmę pod uwagę tę opcję i szukam szukam szukam jeszcze czegoś innego🙂
Chyba To Lubie na starym miescie ma jakies sniadaniowe buleczki. Z Przegryz dobra jajkownice pamietam.
przy zejsciu z krakowskiego przedmiescia w strone tamki jest "cafe Kaffka"- pyszne jedzenie, sniadaniowe pewnie tez 🙂
kujka   new better life mode: on
29 marca 2011 00:41
a tak, tak, to jest ta ulica w ktora sie wchodzi opuszczajac UW brama poludniwa.
pony   inspired by pony
29 marca 2011 17:24
mery-dziekuje! O to mi chodzilo🙂 Kanapy, miod!🙂
uwielbiam tam chodzic na obiady 🙂 duuuuzo dają i jeszcze ceny znośne jak na warszawe.
pony   inspired by pony
29 marca 2011 17:59
właśnie, właśnie, zerknęłam na menu, ceny naprawdę bardzo przyjazne🙂 Bardzo mi pomogłas, hurra🙂
oby niespodzianka, czy cokolwiek co to ma być, się udała :kwiatek: 🙂
pony   inspired by pony
29 marca 2011 18:16
dam znak jak wyszło 🙂 :kwiatek:
a przy okazji- Bywa ktos w muffiniarni Goodies na Koszykowej? Dobre mają ciacha?
pony   inspired by pony
07 kwietnia 2011 19:06
podbijam
mery!chciałabym Cię tu oficjalnie ozłocić za wskazanie Kafki🙂 Niespodzianka wyszła cudownie, a sama Kafka..powiem tyle: wiem, że po wakacjach, jak już zamieszkam w Warszawie to napewno będe tam z przyjemnością chodziła, bardzo, bardzo, bardzo ciekawe miejsce🙂
pony bardzo sie ciesze 🙂 w takim razie, jak będziesz jakoś w Warszawie, albo jak już tu zamieszkasz, jeśli masz taki zamiar, to się umówimy na kaffke w Kafce :kwiatek:
Bischa   TAFC Polska :)
01 maja 2011 16:32
Nie wiecie może, czy Warszawskie zoo jest otwarte 3 maja? I w jakich godzinach jeżeli tak? Koleżanka spoza Warszawy chce przyjechać z rodziną.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
01 maja 2011 19:05
o dwa kliknięcia stąd jest strona Zoo  gdzie piszą

czwartek, 21 kwietnia 2011 13😲2

ZOO jest czynne przez cały rok, również w dni świąteczne ! Zapraszamy na spacer - można wspaniale zrelaksować się obserwując najmłodszych mieszkańców ZOO - korońca urodzonego 13 marca i pigmejkę urodzoną 19 kwietnia. Zapraszamy !
Bischa   TAFC Polska :)
01 maja 2011 19:17
Zanim napisałam, szukałam w necie i nie widziałam żadnej informacji o 3 maja, dlatego zapytałam. Dzięki za informację 😉
kujka   new better life mode: on
26 maja 2011 11:21
odkopuje, bo chce zaprosic wszystkich, ktorzy beda 4-5.06 w Warszawie na Azjatycki Weekend, impreza w klubie i zabawa na swiezym powietrzu 🙂 Nie chce dublowac postow, wiec zapraszam do tematu o wydarzeniach kulturalnych:
http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,481.msg1021843.html#msg1021843
albo po prostu na strone:
http://www.totutotam.net/

na pikniku 5 czerwca szalenstwa z kujka w orientalnym stylu zaplanowane 😉 mozna przyjsc z dziecmi!

chetny ktos?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się