Końska rewia mody cz. V (2011)

Livia   ...z innego świata
14 lutego 2011 13:10
Haha, disco, sama prawda!  🙇
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
14 lutego 2011 13:42
disco mi się w petrolu podobacie.  😉 I popieram to co napisałaś w następnym poście! Bo jak ja mam sprzedać chociaż jedną szmatkę, jak każda jest równie śliczna i z niektórymi naprawdę nieźle się namęczyłam żeby je dostać?  🙄
wątek zamknięty
co jest ładniejsze? anky sky czy brillant aqua??  👀
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
14 lutego 2011 14:55
zdecydowanie brillant aqua 😁
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
14 lutego 2011 14:57
Popieram Medziiik  😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
14 lutego 2011 15:00
akzzi, dla mnie Anka sky 😉
wątek zamknięty
akzzi briliant
wątek zamknięty
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
14 lutego 2011 15:10
IMO brillant aqua, ale ja nie lubię Anek. 😉
wątek zamknięty
Tyle tylko ze na Anke DL spokojnie wcisne siodlo VS, więc jest taka "uniwersalna", a na brillanta DL nie bardzo 🙁 
Ehh...nawet nie wiecie jak ja się męczę z tą decyzją...
Chce uzbierać na te nowe ES superieury, bo przez nie spać nie mogę  🤬
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
14 lutego 2011 15:14
akzzi a jakie masz konkretnie siodło? Dużo też od modelu zależy, z tego co wiem na przykład Huberta od 17 do 18 cali spokojnie można położyć na DL i tragedii nie ma  🙂
wątek zamknięty
to zależy o jakie siodło pytasz  😁
Na myśli mam konkretnie VS siodło, bo z niego najwięcej korzystam (jeśli już) czyli DM hubert 😉
Bo skokówka i ujeżdzeniówka to inna sprawa.
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
14 lutego 2011 15:23
Tak, miałam na myśli właśnie wszechstronne - więc, jak już mówiłam, z Hubertem to bedzie dobrze wyglądało  😉 Tym bardziej, że brillanty wypadają trochę mniejsze niż cottony, a już same cottony źle pod tym siodłem nie leżą 🙂 Pozwolę sobie zapożyczyć zdjęcie vissenny, mam nadzieję że się nie obrazi  :kwiatek:

Cotton DL pod Hubertem zdaję się 17,5 albo 18 cali - nie pamiętam  🙂

edit: przez przypadek wkleiłam link zamiast obrazka, już podmienione  😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
14 lutego 2011 15:27
kodusiowata, myślałam że to będzie gorzej wyglądać, ale... w sumie nie jest tak źle 😉 Ale i tak na miejscu akzzi brałabym Ankę 😉 Pod siodłami VS dla mnie Anki wyglądają lepiej 🙂
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
14 lutego 2011 15:31
Z tym, że moja opinia jest nieobiektywna - ja jestem zapatrzona w Eskadrony, na Anky jakoś tak nie lecę  😁
wątek zamknięty
Widziałam, widzialam jak leżą DLki pod siodłem VS 😉

Za każdym razem obiecuję sobie, że na odstrzał pójdą ANKY! I co? jak na nie spojrze, to mi ich szkoda-one tak rozweselają moją kolekcję  😁

rety..ale mam problemy.. 😡 ciężkie Nasze życie 😉

czy ktoś się orientuje, gdzie są najtańsze czapraki ES?
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
14 lutego 2011 15:40
akzzi, u minerwy w Dobrym Koniu po dwóch wcale nie obszernych zamówieniach dostałam rabacik 7%, a ma tam sporo ESów, więc warto  😉
wątek zamknięty
ja się jak narazie rozglądam, porównuje ceny, bo np w konskim świecie czapraki które mnie interesują są po 245zł. Rabat mam w kilku sklepach, dlatego kalkuluje 😉
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
14 lutego 2011 15:58
natt92, w marone super!  😜 nienawidzę cię za tą derkę...  🤬 bardzo ładnie wam  😉 za to petrol... no nie.

disco, leave it. strasznie w tym petrolu... a wy zawsze wyglądaliście do tej pory absolutnie 'love it'. po co to psuś 😉

akzzi, ja swoje esy (no i zdecydowaną większość rzeczy) biorę od minerwy.  też mam rabacik i ogólnie jej podejście bardzo mi się podoba. jak się nad czymś się zastanawiam to zrobi zdjęcie i wyśle. często wielu rzeczy używa sama i doradzi. nigdy jak do tej pory nie narzekałam na 'współpracę' 🙂 bardzo ludzkie i przychylne podejście do klienta  :kwiatek:
wątek zamknięty
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
14 lutego 2011 15:59
akzzi, mam dla Ciebie wspaniały plan : weź oba !  😁
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
14 lutego 2011 16:01
akzzi, mam dla Ciebie wspaniały plan : weź oba !  😁

Czyli podstawowa szmatoholicza alternatywa  😁
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
14 lutego 2011 16:50
dziewczyny, widziałyście zdjęcia z konkursu lead line na śk? to jest dopiero moda! rewelacja 😀
żeby mi tego nikt pod off top nie podciągnął dodam, że jeden kuc był w cottonie chilli  😎
wątek zamknięty

przyszedł ten moment, że chciałabym zawęzić moją kolekcję, ale z każdą szmatą interview wygląda tak samo "ale dlaczego mi to robisz? przecież leżę w szafie, jeść nie wołam, po co się ze mną rozstawać ?". Jestem słabiakiem :/


dlaczego ja też tak mam 🙁
wystawiłam moje 3 anky na sprzedaż, a chodzę w domu jak struta i rozmyślam "a może ich nie sprzedam" "przecież one takie ładne" itd itd  😵
wątek zamknięty
Tak się zastanawiam czy szmatoholizm to nie choroba.
wątek zamknięty
choroba choroba i to ciężko uleczalna 😀
wątek zamknięty
Większość osób uważa ,że trzeba leczyć.Ja tam uważam ,że to super choroba tylko jak się z tego wyleczyć.Chyba nie ma na to lekarstwa.
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
14 lutego 2011 17:10
Jest 😉 niech albo czapraki będą kosmicznie drogie albo niech nie będzie produkcji  🤣
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
14 lutego 2011 17:14
Medziik sądząc po tym co widzę podczas wychodzenia każdej nowej kolekcji, szmaty będą już tylko droższe, ale powiedzmy sobie szczerze, czy to jest przeszkoda dla zagorzałych szmatoholików? Nie sądzę  😀 Jeśli chodzi o zawieszenie produkcji, nie ma szans, Eskadronowi, Anky i ESowi bardzo się opłaca sprzedaż szmat, czemu mieliby z tego rezygnować? 😉
wątek zamknięty
jedynie jakby nie było kolekcji to może udałoby się wyleczyć ;D bo i na kosmicznie drogie znalazłby się sposób  😁
wątek zamknięty
[quote author=Felinka link=topic=41891.msg898126#msg898126 date=1297699162]
akzzi, mam dla Ciebie wspaniały plan : weź oba !  😁

Czyli podstawowa szmatoholicza alternatywa  😁
[/quote]

Tyle tylko, że ja je mam oba i właśnie dumam którego się pozbyć...
Dodam,ż błękitnych czapraków u mnie kilka: brillant aqua, anky sky, cotton lightblue, impuls sky, ES ice, (napewno dojdzie ES aqua!) + kilka czapraków z dodatkiem błękitu... A najgorsze jest to, że każdy jest zupełnie inny  🙄


sei ja też najbardziej lubię robić zakupy u Minerwy 🙂

medziiik ceny już się robią coraz bardziej kosmiczne, a i tak nas kuszą!  😤
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
14 lutego 2011 17:25
akzzi doskonale cię rozumiem, mam to samo z brązami, szarościami, a na dodatek wszelako pojętą niebieskością, w tym granatami. Niby po jednym by mi wystarczyło, ale każdy jest równie piękny, a nie umiem się zdecydować na 1, góra 2, więc brązy już mam 3, 2 planuję, szarych chcę po kilka no i niebieskich też będzie sporo  🤔wirek: Ale warte grzechu  😎
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.