Końska rewia mody cz. V (2011)

o niebieskościach- każdego rodzaju to wole nie mówić. Z brązami się ostatnio nieco rozprawiłam, szarości też można powiedzieć, że opanowałam... Ilość zieleni, żółci, czerwieni i fioletów ujdzie... tylko te niebieskie grr!
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
14 lutego 2011 17:33
no tak 😉 ale zobaczcie że teraz np. kupimy (no przynajmniej ja) mniej rzeczy lub tylko te co naprawdę nam się podobają bo na inne przykładowo już nie starczy. Ja przykładowo nawet nie wiem czy uda mi się kupić to co zaplanowałam bo możliwe że teraz będą inne wydatki typu ogłowie itp. na co będę musiała wydać pieniądze. Ew. jest sprzedanie tego co już się nam nie podoba lub naprawdę nie pasuje (i tylko czekam teraz aż koń przyjedzie zarzucam szmaty i odkładam co na sprzedaż) już bardzo prawdopodobne że sprzedam komplet limegreen bo jakoś przestaję mi się podobać - i wtedy mieć na nową szmatę.

Aktualnie z nowej kolekcji podobają mi się tylko derki (czyli to co najdroższe) i pewnie wszystkich co chce nie kupie. Ale np. myślałam o cottonach i im dłużej na nie patrze tym uświadamiam sobie po co? lavendera mam niciaki mam czyli w sumie wszystko co w nowej kolekcji tylko z konikami nici z drugiej mam royala limmited i kolekcyjnego oraz impulsa i w sumie tylko ten yellow mnie zastanawia ale raczej lamówka w cottonie odstrasza ładniejszy jest brillant ale jednak nie bardzo chce na niego wydać aż tyle wolę kupić brillanta lightblue z poprzedniej kolekcji. I tak można by wymieniać. Kolory już teraz będą się powtarzać pytanie tylko w jakim doborze i czy jednak będą one nadal zachwycać.

Bardzo cieszy mnie fakt że Anky są krótkie i mnie nie rajcują a ES z kolei za duże i też raczej ich nie kupie (pomijam es od asds który jest ciemny i z ciemnym koniem nie wiem czy będzie szał czy też bez szał i wypad do ogłoszeń).
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
14 lutego 2011 17:37
Właśnie, mam pytanie co do nowych Anek - czy poza pikowaniem i długością coś jeszcze im się zepsuło? Mam na myśli to, czy są słabszej jakości po praniu niż starsze, czy się marszczą etc? :kwiatek:
wątek zamknięty
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
14 lutego 2011 17:40
Tyle tylko, że ja je mam oba i właśnie dumam którego się pozbyć...
Dodam,ż błękitnych czapraków u mnie kilka: brillant aqua, anky sky, cotton lightblue, impuls sky, ES ice, (napewno dojdzie ES aqua!) + kilka czapraków z dodatkiem błękitu... A najgorsze jest to, że każdy jest zupełnie inny  🙄


Akzzi, niebieski to najpiękniejszy kolor na świecie, zostaw go sobie ! Ja mam chyba z 6 niebieskich 😉
wątek zamknięty
mnie też pociesza fakt, że nowa kolekcja Eskadrona się "powtarza".
niciaka violet mam, royale oba tak jak Medziik mam, stone mam, lavendera mam, żóltego mam lemona...więc generalnie źle nie jest. Co nie zmienia faktu, że ze zdjęć katalogowych spodobały mi się 3 brillanty, ale jakoś nie tak, że musze je mieć...

Felinka ja mam łącznie z granatami aż 12 niebieskich  😡 i choruje na ta aque ESowska.
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
14 lutego 2011 17:45
Kantar, pad, derka i owijki z Choco-Petrol


😀
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
14 lutego 2011 17:52
Edytka no nie! Choruję na ten polopad a ty mi z nim wyjeżdżasz!  🤬
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
14 lutego 2011 17:55
Boże .. przepadłam właśnie napisałam do Ciotki w Szwecji apropo Hooksa 😉 czy ma daleko, czy dałoby się za jej pośrednictwem coś zamówić lub czy mogłaby pomóc w zamówieniu gadając po szwedzku i... do sklepu ma niecałe 30km (żebym wiedziała rok temu jak tam byłam to bym tam pojechała i się obkupiła  :hihi🙂 no i z zamówieniem przez nią lub pomocą w zamówieniu niema problemu 😵 czyt = jestem Hooksowym bankrutem.

Edytka -Very Nice! :kwiatek:
wątek zamknięty
Edytka nie lubię Cię  😍 ! Rzadko mi się polopady podobają, a ten chodzi za mną bardzo. Pozostaje sobie wmawiać, że na kasztanie brzydko 😉
Ale dera straszna kiecka, odpuścili by sobie trochę z długością
wątek zamknięty
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
14 lutego 2011 18:40
ja skorzystałam z promocji amigo i wróciłam dziś ze sklepu z ostatnimi petrolowymi owijami  😍 😍
wątek zamknięty
Edytka za ta derka szaleje jak glupia. Zaluje ze ma pasy pod brzuch (i chyba tylko dlatego jej nie kupilam). Ale teraz gdybym miala okazje to chyba bym ja skubnęła.  😜
wlasnie do mnie przyszedl brillant VSS schocko-petrol  😎
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
14 lutego 2011 19:02
Edytka-szmaty mega, mega fajne, ale kon  😜 To caly czas ten sam zwierzak? Pieknie wyglada i  👍
wątek zamknięty
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
14 lutego 2011 19:06
Siwe w  bakłażanie jarpola


i także siwe w padzie robionym przez escadę


edit: małe niedociągnięcie  🤦
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
14 lutego 2011 19:11
edytka, super zestaw 🙂

natt92, ale ta dera ma odpinane pasy 😉 poza tym ja akurat ubolewam, że większość derek eskadrona jest bez pasów...

nightmare, w bakłażanie fajnie 🙂 a w no-name tak nijak...
wątek zamknięty
nightmare, masz źle zapięty nachrapnik.
wątek zamknięty
ma ktoś fotkę jarpolowej olivki?
wątek zamknięty
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
14 lutego 2011 19:22
nightmare, masz źle zapięty nachrapnik.


trenerka tak kazała. wiem że jest na odwrót.  :kwiatek:
wątek zamknięty
ee  🙄 sluchaj sluchaj trenerki a bedziesz chodzic w zime w sandalkach  🚫
wątek zamknięty
Mam pytanie do forumowiczek posiadających białe polopady z maritim. Jak je pierzecie, aby się nie zniszczyły, zafarbowały itd?  :kwiatek:

edit.
Już wiem, dzięki Burzy  :kwiatek:
wątek zamknięty
Nie możesz założyć angielskiego normalnego w zamian?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
14 lutego 2011 19:26
nightmare, w bakłażanie super 🙂

Edytka, bosko w tym komplecie 😍

akzzi, to zostaw wszystko - ja za niedługo będę miała multum fioletów i żadnego raczej się nie pozbędę 😉
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
14 lutego 2011 19:26
Burza, może nie ma angielskiego akurat. tutaj pomimo tego, że nachrapnik nie jest zapięty strikte ze swoim przeznaczeniem. krzywdy koniowi chyba nie robi 😉
wątek zamknięty
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
14 lutego 2011 19:27
Siedziałam na koniu drugi raz, raczej wolałam się posłuchać...  🙄
wątek zamknięty
dzisiaj rozdziewczyłam pinka
na pierwszym słaba jakość ale kolor dobrze widać
a na drugim za to lepiej widac jak leży pd pod wszechstronnym siodłem ( tragedii według mnie nie ma ale wolałabym jednak full więc jak bedzie okazja to pewnie wymienie, bo kolor na gniadej mi sie meeeeega  podoba🙂

foty ogromne!  😤
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] wielkosc zdjec
wątek zamknięty
sei aaa ! no to teraz przepadlam! Musze dorwac ta dere! Jakby ktos mial XL i przypadkiem chcialby sie pozbyc...  😡
jak ktos bd robic jakies zamowienie na ebay to ja sie napewno podlacze jesli bedzie tam ta derka do zakupienia  😜
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 lutego 2011 20:25
nightmare ten drugi to nie no name- tylko produkcja forumowej escady 🤬

chilli chyba pod moja skokowka to lepiej wygląda wiecej czapraka widać musze zrbic fotke podgladowa 👀
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
14 lutego 2011 20:31
a ja się pochwale nową zdobyczą od D+A  :kwiatek:



czy ten pad ma z jednej strony logo eurostar z napisame eurostar a z drugiej strony - tylko logo, bez napisu?
wątek zamknięty
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
14 lutego 2011 20:37
Zairka przepraszam...  🤦, po prostu jestem drugą właścicielką padu i nie wiedziałam.  😡
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 lutego 2011 20:40
hehe spoko tylko sie smieje 😉 czlowiek cale zycie sie uczy 😉
pozatym takiego talentu jaki ma escada nie wolno lekcewazyc 😀iabeł:
wątek zamknięty
Zairka może być bo ten hubert w gruncie rzeczy mały nie jest  🙁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.