Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

kurde, złoty koń
cieciorka   kocioł bałkański
05 lutego 2011 17:52
a jaki skromny strój galowy ma ta dziewczyna 😉
O wow, już widzę mojego brave-hearta w starciu z takim samolotem 😀
Ja kiedyś byłam na festynie z Arkanem, a tu nagle nad naszą głową pojawił się helikopter i zaczął zrzucać cukierki dla dzieciaków!!! Możecie sobie wyobrazić jak koń zareagował :/
Nigna   Warto mieć marzenia...
06 lutego 2011 08:53
U nas w jeleniej co roku są organizowane zawody na lotnisku  : >
I zawsze jakiś samolot wystartuje czy wyląduje  (oczywiscie to lotnisko sportowe , a samolociki male ; )  )
Oprócz tego niedaleko jest dworzec i tory  🙂
Wiec sie można domyślić jaka zadyma : ) Ja nie jestem samobójcą i z moją "dzielną" kobyłką nie mam zamiaru startować ;d
Swoją drogą jak patrzyłam na przejazdy kilku osób których konie dostawały holpa przy dzwięku samolotu stwierdzilam że jest to mega nie fair ; /
Jaka osoba powinna móc poczekać aż samolot wyląduje , ew mieć możliwosć 2giego przejazdu. Przecież to nie jej wina że samolot musial akurat teraz ruszyć.
Nie wiem czy było. Dla tych, którzy mają mocne nerwy - Dokument Kostka Cukru:


Ostrzegam, że film jest drastyczny.
avero_2 Uważam że tego typu wyścigów powinno się zakazać...
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
09 lutego 2011 21:35
... brak słów, dziwi mnie tylko że jest tylu zwolenników takiego  znęcania się nad końmi  🙁 🙁
a to ci mała  zaklinaczka koni 🏇
Nigna   Warto mieć marzenia...
10 lutego 2011 08:01
A ja podobnie jak większość ludzi w komentarzach uważam że to mega nieodpowiedzialne bylo. Chciala wsiąść ,super. Przyjmując że koń nagle by sie przestraszył to nawet jak malej nic by sie nie stalo gdyby spadła to całkiem mozliwe że po upadku pierwszy raz na koniu nie będzie chciala wiecej wsiadać  🙂
Oposowa   gnojorzut- ugniatam gówno na równo :)
10 lutego 2011 23:45
te kucyki mają chyba już dość trawy 😉
Zdecydowanie mają dość pączki 😀 Zbiorowy bunt na trawę, p..... nie jem  😁
Nigna   Warto mieć marzenia...
11 lutego 2011 10:07
Mm ile by moja dała żeby teraz na taką trawkę wyskoczyć ;d
ale kluchy ! 😀
Jakie grubaśne te mamuśki  😁
😕
Boże biedny koń!!!! 🤔
😵  ->  brak słów.
Normalne sobie tylko grzecznie siedzę i czytam-myślałam ,że już nic mnie nie zaszokuje -ale to przeszło moje najśmielsze oczekiwania 😤 ❗ ❗ 👿 a taki śliczny ten biedak 😕
w życiu bym nie pomyślała, że z kopytami może być AŻ TAK patologicznie  😵 a widziałyście resztę ?
Już było to kiedyś na forum, chyba w wątku o kopytach, kobyła zaraz po wyjściu ze stajni została uśpiona, a wychodziła na środkach przeciwbólowych  😕
ach, biedne te zwierzęta bo ich los jest w rękach ich właścicieli, dobrze chociaż, że zakończyli jej te cierpienie 🙁
😂
Najlepszy krzyk  😁
panienka na kantarku próbowała jeżdzić 😵 a potem przez takie "egzemplarze" ludzie żle odbierają natural 🤔
anetakajper   Dolata i spółka
15 lutego 2011 12:12
Straszne  😕

wtf?!
Zamurowało mnie  🤔 ...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się