Sesja/Studia i t d ;)

Scottie   Cicha obserwatorka
13 lutego 2011 16:30
Strzyga, ja mam w poniedziałek 3 zajęcia, w piątek 4... a w pozostałe dni po jedne zajęcia dziennie i to tak od 16:45 do 18:15- fakt, studiuję wieczorowo, ale to nie zmienia faktu, że nam tak skopali tydzień, ze będzie ciężko znaleźć sensowną pracę.

Jaką specjalizację w końcu wybrałaś?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
13 lutego 2011 18:20
Ostatni egzamin zaliczony!!! 😅
Szkoda tylko, że na 3 :/
jej ja jeszcze mam 2 egzaminy do zdania, no ale tak to jest jak sie człowiek rozchoruje i go nie ma na pierwszych terminach.

A plan na przyszły semestr mam taki, że szkoda gadac, będe chyba w stajni 2-3 razy w tyg, więcej nie bardzo będzie jak  😵  ech
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 lutego 2011 22:03
Scottie,  mój plan też układało stado pijanych małp rzucając w tarcze bananami, wiec nakładają mi się zajęcia i to nie tak, że raz. przez 90% zajęć powinnam być jednocześnie w dwóch miejscach >___>

komunikację polityczną i publiczną. Wszyscy znajomi są oczywiście na stosunkach =/ ale za to mam fajne zajęcia. w tym semestrze mam media i komunikacje interpersonalną. Brzmi ciekawie.
Mi się podoba mój plan na drugi semestr 🙂 Znowu mam wolny poniedziałek 😀

Z ciekawiej brzmiących przedmiotów to "Akwizycja języka" - Dzień dobry, mam piękny język do sprzedania, nie chciałaby Pani zakupić trochę? 😁
ash   Sukces jest koloru blond....
14 lutego 2011 08:09
ANATOMIA ZDANA! 😅 😅
jeszcze tylko pedagogika ogólna i po sesji!!!
Ja za godzine jade psychola pisac.brrr.wczoraj siedzialam do nocy z kolezankami i za cholere dwoch rzeczy pojac nie moge. Po prostu nie i juz. Mam nadzieje, ze na to nie trafie, bo potrzebuje dobrej oceny z tego egzaminu..
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 lutego 2011 15:08
hahaha, oczywiście prowadzący się nie zgadzają na przenoszenie  😵
ja swój plan zajęć bardzo lubię. Mam w poniedziałek od jedne ćwiczenia, we wtorek 2 konwersatoria + seminarium i w piątek jedne ćwiczenia  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 lutego 2011 20:18
u mnie coraz radośniej z planem. Łaskawie zmienili mi go tak, że faka przenieśli mi na 17.35-20.35, ludzie mają średnio od 4 do 8 godzin okienka 😀 Najfajniej mają Ci, którzy mieszkają dalej i na przykład mają godzinę drogi ciapongiem do domu, wiec muszą siedzieć 8-21 na uczelni.
Dziewczynki, muszę napisać referat za karę, że nie chodziłam na wykłady :/ znacie może jakieś stronki gdzie mogę znaleźć, któryś z tych tematów?

1.Koń w prehistorii
2.Koń w starożytności
3.Koń w średniowieczu
4.Koń w renesansie
5.Koń w prehistorii
6.Koń w starożytności
7.Koń w średniowieczu
8.Koń w renesansie
9.Rola konia na przestrzeni wieków

:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Alez mialam dzisiaj farta. Wszysciutko napisalam, pewnie bedzie moje 1 🙂😉 (u was 6) . Super. Jeszcze sroda i do 11 kwietnia mam ferie 😀
Averis   Czarny charakter
14 lutego 2011 22:03
Ja mam plan roku. Sama go sobie ułożyłam, bo inaczej się nie dało. Wtorek i czwartek mam zajęcia od 8 do 20( bez okna, a jakże), środa jedne zajęcia na 9.45 i poniedziałek- dwoje zajęć na 11.30. Ta daaah.
Mam problem i nie bardzo wiem co mogę z tym zrobić. Kobieta od angielskiego wpisała mi 3,5. Tzn to jest w tych ich raportach z ocenami czy jakos tak w dziekanacie, w indeksie jeszcze nie. I tu moje pytanie: czy jeszcze mogę zmienić tę ocenę? A jesli ona mi nie zmieni to moge jakos to reklamować wyżej?
Makrela, no raczej, nie bo to protokoły są najważniejsze i są dokumentem potwierdzającym zdanie lub nie. Chyba, że dostałaś inną ocenę a ona ci wpisała inną. Chyba rzadko zdarza sie możliwość poprawienia oceny wyższej niż 2.

Zdałam praktyka z rozrodu;] Co prawda kręćka już dostawaliśmy od tych pytań, ale jakoś ostatecznie wybrnęliśmy. To jeszcze 2,5 egzaminu i po sesji.
skonczylam sesje, ah 💃
to znaczy chyba skonczylam, wczoraj pisalam poprawke, ale poszlo dobrze, wiec mysle, ze zdalam
w kazdym razie do wtorku mam wolne, a pozniej codzienna zwyczajna bieganina 😉
jutro poprawka z hodowli drobiu, wrrr  😤
zdałam socjologie xD  ferie !!!! jupi

ale w sobote musze jechać do Poznania na szkolenie bhp  👿 👿  na 8.15 wiec pociag mam pewnie po 5 :/ ech
ash   Sukces jest koloru blond....
16 lutego 2011 14:37
sesja zaliczona! wszystko bardzo dobrze  😅
gdyby nie poprawka z anatomii miałabym stypendium!!
głupia baba oblała 89% roku na I terminie 🤬
Koniec sesji!  😅

... musiałam się tym pochwalić...
W końcu pocisnęłam ten egzamin z drobiu (w prawdzie na 3 ale to nic 😉 ) no i nareszcie mam spokój  😉 😉 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
18 lutego 2011 19:43
A ja w pon. poprawka fizjologii ;( (Boże czy ja to kiedyś przejdę ?!) i od razu zaczynamy sem letni ;( Drugi rok z rzędu bez ferii ... I love it.
Pocieszę Cię - ja nie dość, że nie mam sesji, to jeszcze zjazdy zabierają mi moje wolne dni od pracy - więc ciężko mi sobie przypomnieć dzień, kiedy czegoś nie miałam: pracy lub zajęć.
Mam taki straszny plan, że na samą myśl o początku semestru jest mi niedobrze... Chyba będę ciągać za sobą kroplówkę, żeby wydolić jakoś. Mimo, iż mam IOS, i tak jest masakra...
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
19 lutego 2011 16:05
Moze brak wolnego aż tak mi nie przeszkadza , co fakt fizjologii ;/ w zeszłym roku się nie udało ... W tym roku I termin oblany ... po jutrze II ;( .. no nic .. uciekam do pokarmówki ;(
Boje się, że znowu mi nie pójdzie i po raz drugi mi podziękują ;/
A wtedy nie wiem czy wrócę za rok czy nie zmienię studiów ...
Zaliczyłam egzamin z biochemii  💃 I tym sposobem mam z głowy przedmioty z 3 semestru, została nieszczęsna geomorfologia  🙂
Ja dziś też zaliczyłam jeden egzamin, zostały mi jeszcze dwa ustne
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
20 lutego 2011 20:04
Bardzo, bardzo, BARDZO proszę o trzymanie za mnie jutro kciuków. O 9 mam egzamin, od którego zależy moje "być albo nie być" na uczelni.
Z góry NIE dziękuję 😉
martva, będę trzymać;] W końcu zawsze byłam mistrzem podbramkowych sytuacji i wiem jak to jest.
A ja właśnie zasiadam do pisania pracy, którą miałam oddać przed sobotą....  🤬
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się