Pensjonaty we Wrocławiu

my to tak raczej w celach towarzysko poznawczych się przejechać chcemy nie szukamy nic nowego, ale spostrzeżeniami na pewno się podzielimy  😀
W sensie świeże ploty 😉
MATRIX69 wpadnijcie równiez na Strachowice, tylko kolo marca jak juz bedzie nowe podłoże na ujezdzalni  🏇
[quote author=vill_18 link=topic=170.msg900910#msg900910 date=1297859617]
W sensie świeże ploty 😉
[/quote]
znaczy się wiarygodne informacje  😁
rosek0 tamtą stronę wrocka też mamy zamiar zwiedzić ale kiedy indziej
ostatnio zwiedzałyśmy okolice samotworu i gałowski pgr
na pewno chciałabym się przejechać do wojnarowic, mietkowa, wierzbnej, sobótki górki, szczepanowa .  może jeszcze jakiś stajnie w okolicach wałbrzycha pozwiedzać ale to już bardziej na wiosnę jak się cieplej zrobi 🙂
możecie jeszcze wpaść do magnic 😉 ale za świeże informacje głównie warunkowo cenowe będę bardzo wdzięczna 🙂 😁
auto i kierowca jest teraz tylko pieniążki, czas i pogoda są potrzebne wybierzemy się wszędzie gdzie się da i gdzie nas wpuszczą  😁 (no to teraz zaszalałam  😉 )
MATRIX69, jak bedziecie obczajac strone ramiszow/godzieszowa to i do mnie zapraszam 😉
a w Ramiszowie "z białym piaskiem" mogę na was czekać, żeby wam pokazać miejsce
ovca   Per aspera donikąd
17 lutego 2011 17:20
Dziewczyny, w którym sklepie we wro kupię musli "od ręki, bez zamawiania"? potrzebuję na gwałt jakiegokolwiek  😁
Ruda_H   Istanbul elinden öper
17 lutego 2011 17:25
w okserze na pewno ( na przyjaźni )
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
17 lutego 2011 17:26
w stefanidis masz największy wybór pasz - mieszczą się koło Makro. www.pasze.sklep.pl - tam sobie zerknij. Na część trzeba czekać, ale te bardziej popularne mają na składzie. 😉
Pavo dostaniesz w Oxerze na Przyjaźni i w Tundrze chyba też. Zdaje się, że na Przyjaźni też jakieś eggersmany mają. Koło Korony masz sklep z paszami EquiFirst, ale mają remont magazynu, więc trzeba do nich rano zadzwonić by ci tam przywieźli co chcesz. No i jeszcze Stefanidis ma swój magazyn, też możesz do nich rano zadzwonić i spytać co mają - coś zawsze jest 😉

w tundrze na pewno jest hartog
ovca   Per aspera donikąd
17 lutego 2011 17:37
Dzięki dziewczyny  :kwiatek: ja jestem z tych, co zawsze zamawiają wszystko do domu, więc w sklepach stacjonarnych się średnio orientuję  😁
stefanidis ma siedzibę na paprotnej bodajże, między żmigrocką a obornicką- kierunek marino
czy do ozorowic da się dojechać jakimś pksem??
Oj, będzie ciężko z PKSem, ale spod Dworca Nadodrze jeżdżą autobusy:
http://wrosystem.um.wroc.pl/beta_4/webdisk/4cdcfe46-b347-4605-bc2f-64f3e15863ac/wroclaw_nadodrze_16listopada.pdf
Ewentualnie pociągiem do Pęgowa, skąd mogę odebrać, jak tylko uruchomimy znów samochód 😉
ojojoj bez samochodu to faktycznie ciężko  🤔 ale bardzo dziękuję za informacje  :kwiatek:
to jeszcze poproszę o info jak z dojazdem autobusowym do Ramiszowa sprawa wygląda w praktyce??
ovca   Per aspera donikąd
17 lutego 2011 22:51
Bus jeździ od pon do pt, ewentualnie możesz iść spacerkiem 2 km z pawłowic albo pasikurowic, tam szynobusy jeżdżą codziennie 😉
do ramiszowa dojeżdża 936, ale rzadko jeździ lepiej jechać 130 i spacerek- często sąsiedzi się podwożą więc można liczyć na podwózkę.
Łaciata   Forever in my heart ♥
19 lutego 2011 16:26
Oficjalna strona Wojnarowic 🙂

http://www.wolneboksybestseller.yoyo.pl/
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
19 lutego 2011 16:59
A kto potwierdzi lub dementuje plotki, które słyszałam...?

Mianowicie ostatnio doszły mnie słuchy, że była jakaś spora podwyżka w "nowych" Wojnarowicach i że korzystanie z hali jest płatne dodatkowe 100zł. Generalnie koszt jest ok. 900

Aż wierzyć mi się nie chce - może ktoś coś wie?


Frans Oczywiscie stefanidis koło Marino. Dzięki - nawy sklepów mi się pomyliły
Na tej stronie nowych Wojnarowic podoba mi się hasło 'naprawianie koni'  😀iabeł: 

A tak ciekawości ile godzin dziennie konie są tam padokowane?
zdjęcia są te same jak wstawiane w ogłoszeniu Przemka na jesień,  wiadomo z nazwiska już kto to wydzierżawił?
Witam wszystkich na forum,nazywam się Anna Chrzanowska. Mogę odpowiedzieć Taggi na jej pytanie: jeśli pod hasłem "nowe Wojnarowice" macie na myśli  naszą stajnię, to u nas pensjonat kosztuje 750zł, oczywiście w tym jest też ujęte korzystanie z hali, padokowanie ok 5 godz. lub dłużej na życzenie, derki itd. Ogólnie można nazywać naszą stajnię "u Chrzanowskich", a naszych zmieniających się sąsiadów np. "stare Wojnarowice", być może pozwoli to uniknąć niedomówień. Pozdrawiam.
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
20 lutego 2011 07:05
o super:-) Dzięki za informację z pierwszej ręki :kwiatek: No właśnie te plotki to aż niewiarygodne mi się wydawały, dlatego zapytałam:-)
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
22 lutego 2011 01:20
dziewczyny gdzie jeszcze u nas podwyżka? 👀
wiem ze napewno strachowice z 600-650zł, Magnice od kwietnia 850zł, ponoc związane to jest z podwyżką paszy a narazie u nikogo innego chyba podwyzki nie było...a juz na pewno nie o 100zł 😵

Ile teraz Borowa?
wszystko idzie w górę a większość stajni musi kupować siano i owies (w większym lub mniejszym stopniu) dlatego dobrze wstawić konika do osób posiadających własne pola i maszyny oni na końcu robią podwyżki cen.
mnie zastanawiają różnice cenowe między polską a innymi krajami UE, czytając wątek o re-voltowiczach za granicą zaskoczyły mnie niskie ceny w stosunku do standardów stajni. u nas za jedną mikro-halę trzeba płacić od 650 w zwyższ, a teraz i drożej.

nouga nie prowadziłaś stajni w miłocicach dużych?
Zairka z tego co mi na razie wiadomo to nigdzie więcej nie było podwyżek i nie są planowane...
Frans - chyba chodziło Ci o Agnieszkę...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się