Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

oni co roku od trzech lat organizują tzw. piknik majowy, także trzeba czekać na jakieś info cierpliwie.
a teraz pytanie z innej beczki 😉
szukam trenera najlepiej bardziej w kierunku ujezdzenia 🙂nie mega drogiego ale w granicach normy ( mysle że wiecie o co chodzi)
który poprowadzi indywidualne trenigi dla pary koń- jeździec w okolicach lasu łagiewnickiego 😉
najlepiej od maja.😉
jak znacie kogos takiego to prosze was o jakies info na pw.🙂
może byc też zawodnik który przekaże mi swoją wiedze ( chodzi mi o początki chodów bocznych , prawidłowe ustawienie konia itd🙂oczywiscie
za odpowiednia opłatą hihi '
musze sie podszkolic a znam głównie trenerów/instruktorów/zawodników skoków 🙄
jeśli chodzi o dresaż, to siostry Szulc rulez 😅

ale wątpię, żeby dojeżdżały - mają nawał roboty. Mimo to, można spróbowac, może się uda 😉
[ciach]
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogłoszenie poza wątkiem ogłoszeniowym
prezeskoniu, na tym forum jest zasada: ogłoszenia idą do działu OGŁOSZENIA (chodzi o to, by nie zaśmieciac forum) nie zdziw się więc, że modzi mogą ten wpis wyciąc 😉

A tak poza tym - po polsku piszemy: padok, po angielsku: paddock
ludki- znajoma ściąga do swojego rumaka Blankę Wysocką- świetną internistkę, kardiologa i speca od ukł.oddechowego- jeśli ktoś chce się podłączyć to dajcie znać, zawsze to trońkę taniej za dojazd będzie
witamy i zapraszamy do zapoznania sie z regulaminem forum
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie poza watkiem
łodziaki , fajne wyprze w GNL
Wracam do wątku o Gajewnikach. Dziś usłyszałam że chyba tam kiepsko i mogą nie przetrzymać. Wiecie coś na ten temat?
wiem, ze jest nowa szefowa stajni zwiazana kiedys z jedna z panstwowych stadnin, plotki glosza, ze nie wszyscy z tego powodu sa szczesliwi😉
na zawodach frekwencja tez taka sobie
mamy watek ogloszeniowy- zapraszam tam.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie w niewlasciwym miejscu- znowu. nastepna bedzie moderowana.
Sądzę, że w końcu ten ośrodek ma szanse zaistnieć. Doskonały trener,  jeźdźcy i oczywiście kierownik stajni ,który wszystkiego dopilnuje
Lumi pamietaj, ze tam jest takze pensjonat i tu zdania co do"doskonalosci" kierowniczki sa podzielone...co mnie akurat nie dziwi- bo jeszcze sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil.
Taki to się jeszcze nie urodził, ale ja miałam na myśli konie. Poza tym, szykuje się też więcej zmian w tym ośrodku, które na pewno się nie spodobają wielu osobom.
Na szczescie w Lodzi i okolicach coraz wiecej dobrych stajni wiec wybor kazdy ma-jak cos nie pasuje to zmienia🙂
mi gajewniki wisza...lubie tylko podloze- a raczej Drapka nogi lubia🙂
szukam kogoś na jazdy na fajnej miłej kobyłce ale wymaga troche pracy bo stała przez dłuższy okres czasu..... 😕 😕 mam 4 konie i niestety nie wyrabiam ze wszystkimi .........wiecej info na pw🙂  💘 wysle zdjecia itd
Lenka, mam podobnie, chętnie udostępnie komus nieodplatnie konika do pojeżdzenia gratisowo, dołoże jeszcze kilka rad🙂

A swoja drogą, jedne stajnie umierają a w to miejsce powstają nowe i to też całkiem nie złe🙂
kto umiera, a kto nowy powstał?
kermit   Horses horses everywhere ..
15 marca 2011 11:37
kto umiera, a kto nowy powstał?


O to samo miałam pytać ale to pewnie tylko komentarz odnośnie luźno toczącego się wątku przez ostatnie kilka stron.
No bo o czym tu w Łodzi jeszcze porozmawiać ?
Odnoszę wrażenie, że jeździectwo w Łodzi coraz mnie znaczy.
kermit, ja mam wrażenie że jedyne o czym się jeszcze mówi to właśnie to kto już ledwo zipie i kto będzie przejmował pensjonariuszy, albo komu się źle dzieje.. a najlepiej to jeszcze powyolbrzymiać trochę plotki i wtedy faktycznie wychodzi ze konie będziemy niedługo trzymać na parkingach pod Manu...

ehh czasem to już mi się nie chxce nawet gadać tak się niefajnie jakoś w tym jeździeckim padole robi :/
Najważniejsze, że dla zainteresowanych jeździectwo w Łodzi i okolicach znaczy nadal bardzo wiele, bo tak mi się wydaje, że od wielu lat te same osoby jeżdżą, a i nowe się pojawiają 🙂 A że ktoś upada i ktoś powstaje no cóż... tak to już jest w biznesie, że rynek weryfikuje kto przetrwa, a kto nie. Może po prostu klienci stali się bardziej wymagający i dlatego jest dyskusja o tym, gdzie jest dobrze, a gdzie źle, ale według mnie to jest dobre zjawisko.
kermit   Horses horses everywhere ..
15 marca 2011 12:27
A to widziałyście: http://www.paradajezdziecka.pl/

ATLAS ARENA ŁÓDŹ!!!  🏇
Ja na razie tylko słyszałam, ale mam nadzieję, że będzie super i obędzie się bez żadnej wtopy. No i wreszcie nie trzeba dojeżdżać!  😅
sei   . let's grow old together & die at the same time .
15 marca 2011 12:35
już raz miało tak być. także nie uwierzę dopóki nie zobaczę 😉
kermit   Horses horses everywhere ..
15 marca 2011 13:08
No pamiętam, ale wtedy to była tylko Hala Sportowa a teraz ATLAS ARENA więc może sponsorzy jacyś dopiszą  😎 😀iabeł: 😎
tak, to był komentarz do wczesniejszych postów o Gajewnikach itd.

Bo piszecie że Gajewniki sie kończą, choc jakos trudno mi w to uwierzyc, bo skoro powstala i tyle lat byla i to na takim poziomie i paradoksalnie na zadupiu, to nie wyobrazam sobie ze teraz upadnie.
a powstaja nowe stajnie co rusz, wyrastają jak grzyby po deszczu, raczej w okolicach łodzi niz w samej łodzi, ale zawsze.
Sledzicie ogłoszenia to wiecie.🙂

Jeśli chodzi o ATLAS ARENĘ, to ostatnio w serwisie radiowym była mowa o jej ogromnym zadłużeniu.... Mnie się aż wierzyć w to nie chce, bo tam ciągle się coś dzieje. NON STOP i nie wiem jak można zadłużyć taki obiekt... no chyba, że po części zarządza tym miasto. Orientuje się ktoś może w tej sprawie?

Nowe stajnie... hmm ja się specjalnie tym nie interesuje, bo jeśli nawet szukam pensjonatu to tylko w miarę bliskiej okolicy od mojego domu czyli Aleksandrów Ł, Konstantynów Ł. i nic mi nie wiadomo o nowych stajniach w tym rejonie  👀
podobno Bronisin pada  😲
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
15 marca 2011 20:31
avero_2, Z tym, że większość nowych stajni to stajnie typowo prywatne, bez rekreacji. Nie słyszałam by otworzyła się jakaś stajnia z klubem, rekreacją i z fajnym zapleczem. A na pewno by o takiej było głośno.
Naciau? skad taki pomysl? stoimy w stajni i na razie idzie ku lepszemu
wyniosly sie te osoby,ktore w Bronisinie  staly tylko na zime a tak stoja u Gogolinskiej ( co roku migruja do Bro na zimie)
no i plus dwie takie jakies nastolatki
reszta stoi🙂  jest nas 8 koni , a za kilka tygodni ( moze miesiac) dojda kolejne🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się