Stajnie w Lublinie

Ja dzisiaj dostałam maila od koleżanki do jakiejś stadniny w Nasutowie. Nie wiadomo czy jeszcze prowadza tam lekcje więc napisałam. Słyszał może ktoś? Pod lasem, na granicy ze Stoczkiem. Właścicielem jest chyba Pan Żak.

Ja jeździłam kiedyś w Nasutowie przy fundacji, tam kiedyś były 3 konie ze szwadronu który sie przeniósł ze skansenu, ale już ich tam nie ma dobrych pare lat więc chyba nie o to chodzi, ale tereny tam - miodzio! forumowa greene ma konie nieopodal to na pewno wie coś na ten temat.
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
19 lutego 2011 19:49
Malaaa możesz spokojnie wysłać znajomą 😉
okwiatku,wielkie dzięki  :kwiatek:
Orientuje się ktoś, czy osobiście muszę pójść do związku hodowców koni i przepisać konia na siebie,czy mogę dać wszystkie papiery znajomej,żeby zrobiła to za mnie?

Możesz wysłać mnie 😁
Gdyby koleżanka nie dałby rady podjechać do związku to pewnie uśmiechnęłabym się do którejś z Was  😁
Poszukuję stajnie w Lublinie lub okolicach prowadzącej indywidualne lekcje jazdy konnej w rozsądnej cenie (ok 40 zł) i na dobrych koniach. Możecie coś polecić ?
ja jak już wcześniej pisałam polecam Fideliusa + BONANZĘ [ z p.Moniką Białek ] tylko, że w tym drugim to bardzo rzadko udaje się indywidualna lekcja
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
21 lutego 2011 16:39
A ja polecam Fideliusa jeśli masz ochotę na basen także. 😉
A ja polecam Fideliusa jeśli masz ochotę na basen także. 😉


A ktoś z was tam jeździ ?
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
22 lutego 2011 06:15
Ja bym Ci radziła podjechać do Pikera ( jakieś 4km czy 5km dalej) i mieć spokojną głowę, że jak przyjdzie odwilż to Twoja jazda się odbędzie. Fidelius jako ośrodek super, Pan Pietrzak jako trener - ja się nie wypowiadam, bo nie miałam przyjemności osobiście z nim współpracować, tylko wszystko psuje ta woda...
No tak ale z tego co widzę to hale mają. To w czym tkwi problem. I właśnie się zastanawiam jaki on jest jako trener. Mi chodzi przede wszystkim o naprawę błędów w dosiadzie itp. Generalnie przeszłam już różne szkółki które nauczyły mnie masę i to dużą masę błędów w pracy z koniem.
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
22 lutego 2011 10:26
itaka, profesora polecam, konie wbrew pozorom są dobre, a on zna się na rzeczy i potrafi dużo nauczyć jak tylko chce i się do kogoś przyłoży. Trenowałam z nim od początku i większość rzeczy zawdzięczam mu, niestety z pewnych przyczyn musiałam zmienić stajnię, tutaj szczerze się przyznam dla mnie pod wieloma względami lepszą 😉

Hala jest ale po większych deszczach zawsze była zalewana i tak czy siak nie dało się jeździć.

*edit:lit
Karmelek zawsze można założyć płetwy i do boju :P
Chyba się zdecyduję na niego. tylko jeszcze muszę samochód naprawić  😡
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
22 lutego 2011 10:39
itaka myślę że to będzie dobry pomysł i na pewno wyjdzie Ci to na + 😉
[quote author=lockmittel link=topic=80.msg907944#msg907944 date=1298306356]
A ja polecam Fideliusa jeśli masz ochotę na basen także. 😉


A ktoś z was tam jeździ ?
[/quote]
ja tam jeździłam [ ok 2 tyg 3 razy w tyg. ] tylko z góry wiedziałam czego chcę - korekcja błędów , miałam zajęcia z Panem Prof.Pietrzakiem i super wszystko wspominam, bardzo szczegółowo zwraca na wszystko uwagę, nie krępuje się wytykać wszystkich błędów, ba robi to w naturalnym narzucaniu , przy okazji czasem można się pośmiać, czasem popłakać, i ogólnie polecam ; ]
a i żeby nie było już po 2 lekcjach tak mnie wyćwiczył , że do tej pory zawdzięczam mu te lekcje . 😉
Wybiera się ktoś w sobotę do Pikera? da się tam dojechać autobusem? 😉
breakawayy na zawody? 😉 z tego co wiem to nie są w sobotę, a w niedzielę (27.02.) i niestety autobusem dojechać się nie da... i trochę ubolewam nad tym, bo samochodowego transportu raczej mieć nie będę niestety, a z chęcią bym się wybrała zobaczyć (może się uda do kogoś podczepić?😉 )
Oj gapa ze mnie, faktycznie niedziela, dzięki za poprawkę  :kwiatek:
To kiepsko, że autobusy nie jeżdżą...  🙁
a kiedy jest odznaka w Bonanzie? coś mi się obiło o uszy, że w sobotę.. tylko w którą sobotę? ;p
W najbliższą sobotę czyli 26.02 jest odznaka w Bonanzie 🙂
Do Pikera da się dojechać busem na Kawkę, i jeszcze jakimś, kosztuje ok 3,50zł ale trzeba kawałek przejść. Startuje z Ruskiej
kto byl na zawodach w Pikerze i zdam mi relacje ;-) dziekuje z gory
A ja polecam Fideliusa jeśli masz ochotę na basen także. 😉
ach te wredne koniarze  😁


w pikerze było zimno. to moje podstawowe wspomnienie  😀  startowało coś jakoś z 70 koni, jak wyjeżdżałam o 20:20 to dopiero się P1 miało zaczynać. Fajnie że pomimo mrozu i publiczność i zawodnicy dopisali. Fajne boksy na hali porobili no ale niestety kosztem rozprężalni, coś za coś. Klimat pozytywny jak to zawsze w pikerze 🙂 Niech mi ktoś powie kto N wygrał?
Witam wszystkich mam pytanie, chciałbym się wstępnie dowiedzieć czy byliby chętni do uczestniczenia w skróconym „kursie , szkoleniu” z Panem Wojciechem Ginko. Tematem byłoby przełamanie strachu u koni w załadunku do przyczepy. Możliwe również indywidualne konsultacje w innych kwestiach. Szczegóły byłby dopiero ustalane.
Cześć, mam pytanie.
Słyszałam, że 19 marca ma być otwarcie jakiegoś nowego sklepu jeździeckiego na ul.Wrońskiej. Wiecie może coś więcej na ten temat?
kto byl na zawodach w Pikerze i zdam mi relacje ;-) dziekuje z gory


ja byłam ale niestety nie do końca. zawody trwały chyba do 22, czegoś więcej dowiem się dopiero koło czwartku kiedy będę w stajni ; D
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
01 marca 2011 18:06
N wygrał Artur Kufel, L Marek Niewiadomski, a z pozostałymi to złapała mnie jakaś skleroza 😁
Zawody podobno trwały do 21 30, myślę ze jak na taką ilość koni organizacja całkiem całkiem 🙂

smilesh Tak jest, sklep BASKIL rusza 19 marca, strona internetowa już jest w budowie 😉
a 90 wygralam ja  🏇
silly gratulacje ; )))

a w końcu nie wiedziałam czy p. Marek miał startować czy nie, bo jeszcze była mowa, że będzie biegał przy organizacji ;] a jednak ; D
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się