praca

na lotnisku znow rekrutacja, gdyby ktos chcial do nas dołączyć 🙂
ha ha ha  😂 widziałam ogłoszenie  😎
szepcik, ale co w tym jest tak szalenie śmiesznego?
że znowu rekrutacja 😉 i treść ogłoszenia - nagle zamiast koordynatorów są agenci koordynacji  😎
Już się w duchu śmieję na minę dyra, bo cały mój dział zamierza złożyć wymówienia po rozmowie rocznej;] Kocham takie zbiegi okoliczności;]
Mery a dasz jakis link do ogłoszenia? jakie są wymagania?
prosze bardzo 😉 nie umiem zrobic, zeby byl tylko klik, wiec caly link daje 😉
http://praca.gazetapraca.pl/200,4001,,941422,,PRACOWNIK+DS.+OBS%C5%81UGI+PASA%C5%BBERSKIEJ+%28KOD+PAX%29.html
asds   Life goes on...
19 stycznia 2011 10:52
Ano patrzcie Państwo......


Nie wiem czy zauważyłaś ale juz nowe logo nawet mamy :PPP w ogłoszeniu
Livia   ...z innego świata
19 stycznia 2011 11:01
szam, Ty też się zwalniasz? Czy tylko ekipa? 🙂

Za to mnóstwo zwolnień będzie teraz w gliwickim Deca, na magazynie też się pozbywają ludzi bo "małe zapotrzebowanie i ruch towaru"...
Mery :kwiatek:
W Częstochowskim Deca do dzis nie maja ani sprzedawcy ani kierownika na naturze 😀
Od otwarcia dzial byl podczepiany pod inne dzialy i innych kierowników a od wrzesnia nie ma sprzedawcy ani sensownego kierownika.
Docenili mnie jak mnie dawno zabrakło.
Livia, Z szacunkowych danych wychodzi, że najpóźniej do końca marca nie zostanie nikt.

Marzena, my jesteśmy na stałe połączeni teraz z grami, były też romanse z bieganiem i tenisem (taaak, jeden sprzedawca na 4 działy jednocześnie). Kierownika nie mamy jako takiego w ogóle.Czasem ktoś zostaje zobligowany, żeby tam zajrzeć i tyle (albo trafia w nas strzałka Amora w pupę i przychodzi sam dyro). Ja sobie bardzo cenię tą autonomię mimo, ze sama muszę przez to kilka dodatkowych rzeczy zrobić; ale nie ta kasa, nie ta motywacja, nie ta nowa ekipa.
Ano patrzcie Państwo......


Nie wiem czy zauważyłaś ale juz nowe logo nawet mamy :PPP w ogłoszeniu


jakie nowe, to samo, tylko w wersji czarno - białej zamiast niebieskiej  🤣
szam , Livia szczerze, to ja bym chciała żeby oni się w ogóle przejmowali tym że tracą ludzi, którzy ogarniają ten blaszany bałagan. Dziwię się też nowym , że mają ochotę się zatrudniać za takie pieniądze...
Ja teraz mam mini walkę o marcowe szkolenie we Francji... i to jest moja ostatnia marchewka od której zależy moje być albo nie być.
thaya, przynajmniej masz marchewkę;] No i u was tych ludzi ogarniających jest sporo a u nas można dosłownie na palcach jednej ręki policzyć. Póki co męczę się z formularzem rozmowy rocznej bo nie mam zielonego pojęcia jak mogę ocenić czy dynamizuję i spajam zespół.
moja marchewka ma aktualnie jakeis 10% szans.
Wy już macie dokumenty od rozmów, u nas nikt o tym jeszcze nie myśli, za to nocki na zmiane expo na jeździectwie już są zaplanowane.
Wiecie co?? Uwielbiam swoją prace 😍 !!
Jeden z naszych nowo przyjętych kierowników złożył wymówienie po dwóch dniach. I w sumie nie byłoby to dziwne gdyby nie to, że zrobił to via SMS;] Pierwszy raz w życiu widziałam taką akcję.
Ciekawa jestem czy ktoś z Was wziął udział w rekrutacji na oficera łącznikowego na czas Prezydencji ?
Spotkania, na różnych szczeblach, będą się odbywać w kilku miastach.
Znajomość języków obcych do wykorzystania w niemal kazdej minucie pracy.
Ogółem ciekawe doświadczenie  🙂
A wiecie może jak wygląda praca stewardessy? Zarobki, czas? Czy można np pracować tylko w nocy?
Widziałam, że wizzair szuka ludzi z mojego miasta, bardzo ciekawi mnie charakterystyka tej pracy
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
16 lutego 2011 17:44
rtk, z tego co kojarze forumowa Dada jest stewardessa, wiec mysle ze najlepiej udac sie do niej z takimi pytaniami 🙂
Jeden z naszych nowo przyjętych kierowników złożył wymówienie po dwóch dniach. I w sumie nie byłoby to dziwne gdyby nie to, że zrobił to via SMS;] Pierwszy raz w życiu widziałam taką akcję.


cóz standardy się zmieniają. Może spytaj Mariana czy nie podrzucić mu mojego cv 🙂 przy takich klientach to ja bede pracownik miesiaca 🙂
thaya, el Mariachi na urlopie, zresztą ja też. Tylko kochana pytanie , czy byś chciała być kierem biegania albo tenisa, bo tylko te dwa nie obdzielone hojnie jego wybitną rekrutacją;]
A wiecie może jak wygląda praca stewardessy? Zarobki, czas? Czy można np pracować tylko w nocy?

najlepiej rzeczywiscie uderzac do Dady, bo ona lata, ale z tego co slyszalam to okreslają tę pracę jako "kelnerowanie bez napiwków". podobno ani płaca nie adekwatna do warunków i do tego, że np jest to straszne obciązenie organizmu. ale w końcu wszystko dla ludzi 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
17 lutego 2011 13:22
Niedawno wróciłam z rozmowy kwalifikacyjnej. Było bardzo sympatycznie, na luzie. Do piątku następnego maja się odezwać. A taka praca bardzo by mi odpowiadała 😜
dzięki za opinie 😉
szukam jakiegoś zajęcia, najchętniej na tylko na nocki, bo studiuję dziennie, a nie chce szukać niczego w moim przyszłym zawodzie, bo stawki dla ludzi którzy są jeszcze bez licencjatu są potworne...
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
17 lutego 2011 14:13
rtk, Moja była pracodawczyni dawała studentom prawa 4 zł za godzinę 😵 (kancelaria)
rtk - z tego co pamiętam z mojej rozmowy, to nie było opcji z samymi nockami i nie dało rady pogodzić ze studiami.

A myślałaś nad hotelem? Niektóre sieci poszukują tzw. nocnych recepcjonistów, zarobki nawet ok, tyle że praca bardzo męcząca i czasem niewdzięczna.
hotel mnie nie kręci ;-)
w moim przyszłym zawodzie jest 8-10zł za godzinę dla studiujących. No i można isę tak pozamieniać żeby mieć same nocki... Ale nie chce tam pracowac poki nie skoncze studiow
rtk tez zastanów się, czy dasz radę w dzień studiować a w nocy pracować... wytrzymasz? może coś gdzieś na pół etatu po studiach?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się