Torwar 2011 - CSIW-W & CDI-W 25-27.03

Gauchowata   Pretty Little Liars <3
16 lutego 2011 09:20
dokładnie xD
Chciałam się zapytać czy jeśli zapłacę 70zł to będzie za cały dzień .
tak
To super.Tak mi  się wydaje ,że to sporo nawet za 1 dzień.Chociaż jak będą takie ceny co rok za Torwar to kto będzie chodził .
na Cavaliade w Poznaniu karnet na 3 dni 60 zł, niby Torwar w Warszawie, ale ceny przegięcie!
Ja w zeszłym roku zapisałam na szczęście ,rzeczy jakie widziałam na targach :
kantary euro star 130zł
czapraki euro star nowa kolekcja  235 zł
pady polo eskadron biocolor 295 zł
derka eskadron dralon 450zł



Czy Ty masz jakiś problem z tymi szmatami ?  😵

Ciekawe zagranie bilety w sprzedaży, a programu ni ma  👀
program to nic, propozycji nadal nie widac  😁
Ja nie kupowałam .Tylko spisałam by porównać ceny biletów na Torwarze .Potem wiem jak ceny się zmieniły przez rok .Za taką kwotę to wżyciu bym nic nie kupiła.
Poza tym ja kupuje rzeczy przeważnie na promocjach lub ściągam  z Niemiec.Bo niestety ,ale w Polsce ceny sa astronomiczne.
Salto
Błąd, ujeżdżeniowe są  😎
http://www.pzj.pl/PRO/KALO/PR/CDI-W_WC_CEL_Final_Warsaw_Schedule-2011-02-03-11-18-48.pdf

Ciekawa jestem kiedy ogarną resztę, wszak plany startowe sporządza sie ciut wcześniej niż tydzień przed zawodami  😵 😁
super bo ja się właśnie dowiedziałam że odznake mam w torwarową sobote  😫
jest szansa że Lorenzo i Horsemani będą w niedziele?
Etosha ale jakbyś nie zauważyła, nikt tu o ceny szmat Eskadrona nie pyta 🙄 idź sobie do KRM i tam się pochwal swoimi zapiskami 😵
Chciałam napisać jakie ceny były czapraków  w zeszłym roku.Czyli w tym też mogą być duże ceny na eskadron na Torwarze.Ja nie chwalę się zapiskami.Może nie potrzebnie je wysłałam.
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
17 lutego 2011 08:30
Może niepotrzebnie gadasz o szmatach w każdym wątku, również w tym nieprzeznaczonym do tego 😎
70 zł za nic, kuszące 😀
ale 70 zł za Lorenzo, bardzooo kuszące.
Ale kto mnie puści do W-w?
kurczaczki pieczone
Jakiś program bym sobie poczytała.
Chciałam się zapytać ,kto to jest Lorenzo , bo nie wiem o kogo chodzi?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 lutego 2011 17:12
etosha, wpisz na Youtube lorenzo horseshow 😉 tu masz jeden filmik:
ja najbardziej kocham TAKIE oblicze Lorenzo
Już wiem o kogo chodzi .Dziękuje za filmiki .Poza tym jest naprawdę dobry!
Rudzia   Dwie Złośnice:)
17 lutego 2011 19:30
Tak jeszcze apropo LORENZA - to jest najpieknieszy z nim filmik😀

co prawda to prawda 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
17 lutego 2011 20:34
studencki na 3 dni wyniesie 110zł- imo całkiem niezła cena 🙂 szczególnie w porównaniu z tym ile kosztowały bilety 2 lata temu
gorzej z niestudenckim, który wyniesie 190 zł  🤔 moim zdaniem gruba przesada na program, który będzie się składał głównie z przerw (jak zwykle)
armara no akurat ujezdzeniowe,to moge tylko przeczytac,skorzystac nie da rady  😁
o kurde, ceny z kosmosu!!! gdyby nie akredytacja, to pewnie bym nie szła... ale jazda, powariowali!
Czyli dalej nikt nic nie wie, co kiedy będzie... i czy Lorenzo faktycznie będzie w czwartek...  🤔
Bądź tu mądry i kup bilety.
majeczka   Galopem przez życie!
18 lutego 2011 07:40
Czy mógłby ktoś powiedzieć jakie media patronują tegorocznemu torwarowi?
Dziewczyny a jakieś ulgowe bilety dla dzieci albo rodzinne są?Bo jakoś nigdzie nie wyczytałam
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
18 lutego 2011 10:31
W tamtym roku byłam na jeden cały dzień i musiałam zakupić bilety dla siorki i chłopaka - bo kto proponuje wyjazd ten musi stawiac🙂
Ale w tym roku z takimi cenami biletów to ja chyba sama pojade 🙂hehehe
Jest juz jakiś program?Czy organizatorzy nie chcą narazie nic zdradzac.
Ciekawe czy w Empiku da rade kupic bilety tak jak w tamtym roku - bo dla mnie najwygodniej🙂
No i ciekawe który dzień będzie najciekawszy🙂
Jakie ceny. 😲 To ja raczej nie pojadę. 🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się